Strona główna Działy Hyde Park darmowe sms-y do PL?

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    karolina24
    Participant

Nie udalo ci sie wyslac poniewaz musisz pamietac zeby zaznaczyc ostatni punkt:
    "required in order to send messages" i potem
    nacicnąc SEND. 🙂

Sandgirl
    Członek

Ja kiedys korzystalam z bramki sms O2, ale jakos mi potem szwankowala (nie wysylala tresci, tylko co najwyzej temat…. :/).
    Natomiast z bramki Idei/Orange tej co trzeba sie zalogowac mozna wysylac smsy na caly swiat chyba… 30 na miesiac to nie jest najgorzej 😉

bzyku21
    Participant

tak zaznaczylem ostatni punkt ale dalej to samo pisze ze nie wyslalo wiadomosci niewiem co jest moze cos zle robie ale mysle ze tak jak piszesz to tak robie 🙂 a co do orange bramki nieda sie wyslac sms-ow po za nia niewiem dlaczego piszecie ze sie da jak mi wyskoczylo ze po za siec orange nie da sie wyslac sms-a nom wiec niewiem co jest 🙁 dzieki za pomoc pozdrawiam

eddy25
    Participant

bzyku21 jak ci nie wysyla to przeczytaj komunikat dlaczego, ja tez probowalam, i wyskoczylo mi ze wiadoomosc jest za krotka.jak wykorzystalam wszystkie litery, to poszlo.

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.