Strona główna Działy Hobby Karwan w Leeds United?

Wyświetlanych postów: 12 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    Wojtek
    Członek

moze wreszcie jakis polak bedzie gral w Leeds United 🙂

http://sport.onet.pl/0,1248702,1408764,wiadomosc.html

v-tec
    Członek

Fajnie, możnaby naszego dopingować bez potrzeby jeżdżenia do Glasgow albo Manchesteru. Żeby jeszcze LUFC awansował do 1. ligi… Z drugiej strony ten Karwan to żadne cudo chyba nie jest, nazwisko nic mi nie mówi (zaznaczam uczciwie że taki ze mnie kibic jak z koziej d**y trąba 😳 )

hammer18
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    v-tec wrote:

Fajnie, możnaby naszego dopingować bez potrzeby jeżdżenia do Glasgow albo Manchesteru. Żeby jeszcze LUFC awansował do 1. ligi… Z drugiej strony ten Karwan to żadne cudo chyba nie jest, nazwisko nic mi nie mówi (zaznaczam uczciwie że taki ze mnie kibic jak z koziej d**y trąba 😳 )

mamy wielu lepszych pilkarzy od karwana ale mial swoje piec minut(bynajmniej kilka udanych meczy) trzeba mu przyznac ale gwiazda niebyl i juz pewnie nie bedzie ale warto na meczyk by bylo sie przejsc!!a propo czy ktos sie orientuje jakia sa mniej wiecej ceny biletow(wiem wiem albo mniej albo wiecej:)))przykladowe ceny jezeli ktos byl na meczu LUFC

Italy:)))

Wojtek
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

hammer18 wrote:

v-tec wrote:

mamy wielu lepszych pilkarzy od karwana ale mial swoje piec minut(bynajmniej kilka udanych meczy) trzeba mu przyznac ale gwiazda niebyl i juz pewnie nie bedzie ale warto na meczyk by bylo sie przejsc!!a propo czy ktos sie orientuje jakia sa mniej wiecej ceny biletow(wiem wiem albo mniej albo wiecej:)))przykladowe ceny jezeli ktos byl na meczu LUFC

Italy:)))[/quote]

Oczywicie ze Karwan nie jest jakas wielka gwiazda, ale mial epizod w Hercie Berlin a ostatnio gral w Legii Warszawa… z ktorej zreszta go wywalono 🙂 a na tych testach w LUFC jest dlatego iz jest zawodnikiem "wolnym" czyli nic za niego nie trzeba bedzie placic, a niestety worek z pieniedzmi nie otworzyl sie po tym jak udzialy w klubie wykupil pan Ken Bates (byly wlasciciel Chelsea).

Ja dosc czesto bywam na meczach Leeds i fajnie byloby bysmy wybierali sie wieksza grupa 🙂
    A co do powrotu Leeds do Premiership…. to raczej nie w tym sezonie 🙂 co pokazuje poczatek sezonu

Link do cen biletow na mecze ponizej

http://www.leedsunited.com/page/StadiumPlanAndPrices/0,,10273,00.html

Come on LEEDS !!! 8)

hammer18
    Participant

cennik juz wydrukowany:)) moze znajde kiedys czas na jakis meczyk bardzo chetnie bym sie przeszedl:)))
    dzieki

Prekursor
    Członek

To ja sie dolaczam do grypy artystycznej i tez bym sie przeszedl na mecz!

Baggins
    Participant

I ja ide, kibicuje Legii i Bartka kiedy lubilem. Niestety teraz jest troche ”nie w formie”:). W leeds pewnie do rezerw pojdzie

William
    Członek

Karwan niestety do Leeds nie przeszedl ostatecznie wiec dalej czekamy, az Polonia w Yorkshire doczeka sie sie swojego przedstawiciela wsrod pilkarzy.

hammer18
    Participant

William wrote:

Karwan niestety do Leeds nie przeszedl ostatecznie wiec dalej czekamy, az Polonia w Yorkshire doczeka sie sie swojego przedstawiciela wsrod pilkarzy.

a mialo byc tak pieknie wywiady mialy byc:)))

Poczekamy moze sprowadza jakas polska"gwiazde" 😉

Wojtek
    Członek

slyszalem wlasnie w radio ze odeslli go do domu… w tym czasie gdy on przebywal na testach nie bylo zadnego meczu druzyny rezerwowej Leeds i tak naprawde nie mogli go sprawdzic w grze. Miejmy jednak nadzieje ze kiedys zagra tu jakis polak 🙂

Kolejorz, Kolejorz, Kolejorz …. & COME ON LEEDS!!!

Anonim
    Gość

ja zapamientałem epizod Bartka Karwana w Hercie ( siedział na ławce rezerwowych, okazało sie ze wchodzi na boisko, Bartek jednak zapomniał ubrać koszulki pod dres i w końcu nie wszedł) ,może tym razem też z tego powodu nie zagrał

Wojtek
    Członek

a oto potwierdzenie braku zainteresowania LUFC Karwanem

http://sport.onet.pl/0,1248702,1413309,wiadomosc.html

Wyświetlanych postów: 12 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.