Strona główna Działy Nauka Studenci !!!

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    gonia
    Participant

Zaczal sie nowy rok studencki wiem ze temat sie przewijal tu i owdzie, ale moze odezwiecie sie wy ktorzy podjeliscie w tym roku nauke na ktoryms z Uniwerkow w Leeds lub dla ktorych ten rok jest kolejnym na uczelni …
    Troche mnie meczy ciekawosc ilu jest was i kim jestescie przeciez moze byc tak ze widzicie sie nawet na uczelni…
    przeciez mozna sie wymiec spostrzezeniami. uwagami, radami…(tutaj na leeds.pl)moze i nawet mozna sie spotkac…
    wiem ze juz wielu to proponowalo..ale z roku na rok jest nas tu coraz wiecej spolecznosc polskiej z takze tej polskiej studenckiej…
    Wiec jak? jest tam kto????

Wojtek
    Członek

Z tego co pamietam ze studiow … to najczesciej wszyscy wymieniali sie kserowkami 🙂 hehe. Ciekawe czy tu tez to funkcjonuje 🙂

Sandgirl
    Członek

Hmm… moze mi tez sie uda zostac 'studentka’… fakt, ze tylko college’u, ale zobaczymy….

gonia
    Participant

Sandi z co jeszcze odpowiedzi nie masz?

Sandgirl
    Członek

no… 😳
    wczesniej chcialam sie dostac na inny kurs, ale niestety sie okazalo ze to uniwerek prowadzi i musialabym miec IELTS certyfikat…
    no i teraz kombinuje, zeby isc na jakis inny, a za rok pojde albo na ten co chcialam albo na inny, kontynuacje tego co bede moze na nim.
    Mam spotkanie we srode o 2:00… sie zobaczy…

kristinka
    Participant

Ja sie chciałam pochwalić 😆 od nastepnego poniedziałku jestem studentka na Leeds Met razem z dwoma innymi Polkami baj de łej 🙄 martwi mnie jedna rzecz…wiadomo – praca. Jakby ktos chciał się podzielić spostrzeżeniami jak sobie radzi lub radził w tym względzie to chetnie skorzystam. O ilez łatwiej by mi było gdym wczesniej poszła po rozum na forum zamiast szukac wszystkich info w instytucjach przeróżnych, zajeło mi to ostatni rok żeby zebrać wystarczająco dużo wiadomosci co, gdzie, jak i kiedy robić żeby tu studiować. W ramach mozliwości służę więc informacjami 😀

kunegunda
    Participant

No ja toze uczeszczam do szkolki na instalacje elektryczne (chce byc drugim walesa!!!) dostalem przykladowe pytania z egzaminow 1 BHP 🙂
    2. matematyka. Rany w 3 klasie podstawowki bylo trudniej !!!!!

Sandgirl
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    kristinka wrote:

Ja sie chciałam pochwalić 😆 od nastepnego poniedziałku jestem studentka na Leeds Met razem z dwoma innymi Polkami baj de łej 🙄 martwi mnie jedna rzecz…wiadomo – praca. Jakby ktos chciał się podzielić spostrzeżeniami jak sobie radzi lub radził w tym względzie to chetnie skorzystam. O ilez łatwiej by mi było gdym wczesniej poszła po rozum na forum zamiast szukac wszystkich info w instytucjach przeróżnych, zajeło mi to ostatni rok żeby zebrać wystarczająco dużo wiadomosci co, gdzie, jak i kiedy robić żeby tu studiować. W ramach mozliwości służę więc informacjami 😀

Sporo studentow z Leeds Met (i chyba nie tylko) pracuje w marketach, np. w Morrisonie w Merrion Centre (chyba tak sie to nazywa). Wiec moze i ciebie na part time zatrudnia.
    Jak ja sie dostane do tego college’u w koncu, to tez tam pojde do pracy na part time 🙂

Menzo
    Członek

Jest też trochę Polaków na University of Leeds… Statystycznie wynika, że jest nas ponad 20… Jeżeli chodzi o spotkanie to bardzo chętnie – i postaram zmobilizować resztę ludzi, która tu studiuje.

luv
    Participant

Jestem studentka na Leeds University i do tej pory spotkalam tylko jedna Polke 🙁 Zgadzam sie- trzeba sie zmobilizowac…

grzes
    Participant

Tak sie milo skalda ze zaczynam w poniedzialek zajecia na University of Leeds i chetnie sie spotkam ze wszystkimi studentami polakami poniewaz narazie zadnych polakow nie znalazlem. Tak wogole to mieszkam w Bodington Hall a moj mail to pogrze@wp.pl piszcie bo mi tu smutno to ustalimy kiedy i gdzie sie spotkac. Do rychlego zobaczenia 😛

Menzo
    Członek

studiujesz ekonomię?

luv
    Participant

Hmm… moze ustalimy jakas date i miejsce? 🙄

grzes
    Participant

Tak studiuje cos co mozna nazwac ekonomia a na dzis (czyli poniedzialek) juz sie umowilem z Ola ktora ma przyprowadzic jeszcze 2 inne osoby, umowilismy sie chyba o 18 pod Parkinson Buliding (’chyba’ poniewaz na tym komputerze nie moge oczytac maila od niej wiec nie jestem do konca pewien)

gonia
    Participant

ejjj jak sie ciesze ze taki duzy odzew..aktualnie(krotkotrwalo) mam odciecie internetu w domu wiec korzystam na uniwerku badz w pracy…
    Tez studiuje na Leeds Met i dzis jest moj pierwszy dzien nauki na tejze uczelni…moj kierunek jest ulokowany w Civic Quarter… czy ktos kolwiek jest stad jeszcze
    kristinka-ja wlasnie mialam ten sam problem polaczenia pracy ze studiami ..aktualnie mam juz poustawiane godziny tu i tu mam nadzieje ze jakos podolam chetnie sie podziele spostrzezeniami …
    bardzo sie ciesze ze jest tyle odzewu… i przede wszytskim checi do spotkania sie i utrzymywania kontaktu:)
    mysle ze mozna by cos wymyslic w najblizszych tygodniach badz nawet dniach 🙂
    pozdrawiam wszystkich 😀

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.