Strona główna Działy Hyde Park A jednak jest! Kolejne "Polish Party"…

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 31)
  • Autor
    Wpisy
    SpokoBoyxxx:)
    Członek

😯

koukla
    Participant

Myslisz, ze jestes nieomylny? I na tej podstawie obrazasz innych, wysuwajac glupie wnioski? A jednak sie mylisz, slonko…… A przez to, ze tu juz dlugo jestes, nie mysl sobie, ze pozjadales wszystkie rozumy….

Członek

😯

koukla
    Participant

Fajnie, nie wiedzialam, ze jak jestem z chlopakiem, ktory nie jest ciapaty lub kolorowy, to mam szczescie… 🙂 No wiec szczesciara ze mnie…

Członek

😯

koukla
    Participant

Zaczynasz mi dzialac na nerwach panie wszystkowiedzacy, mam to w nosie co sobie myslisz!!!!!!!!!

Członek

😯

koukla
    Participant

A ja myslalam, ze spoko z Ciebie boy…

100%polak
    Participant

Widzę że spokooboy zachowuje sie jak rodzony brat polek przebywajacych na emigracji, i to co pomyśli od razu przemienia w drukowane słowa. Ja też zdziwiony odpowiedziałem z daleka szwajcarowi "co ? najpierw ciąża mojej siostry a dopiero później slub cywilny!? itd,itd"

Myślałem że jest zwykłym pracownikiem umysłowym jakiegos urzędu lub banku kantonu wschodniego, a okazało się że to góral (dodatkowo nieznający sie na żartach) którego przodkowie żyli i pracowali na przęłeczy Bernarda oraz że kolekcjonuje strzelby….. więc nie pojechałem 12 dni temu na uroczystość.Rok temu nie uwierzyłbym w taką przepowiednie.

(Ciekawostka : współtwórcą najdroższej marki zegarków na świecie Patek -Philippe był polskim powstańcem listopadowym)

Więc moja rada dla "gorących głów" -niemieckie przysłowie – 7 razy przymierz zanim raz utniesz.

Widzę Koukla że ciebie też tracimy na rzecz obcokrajowca.

Członek

😯

anka86
    Participant

spoko slynie z tego, ze robi jazdy Polka,ktore zadaja sie z kolorowymi 😉 widzialam na wlasne oczy.. hehe 8)
    ale nie o tym, lepiej powiedz jak Twoje interivew? 🙄 😉

Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    anka86 wrote:

spoko slynie z tego, ze robi jazdy Polka,ktore zadaja sie z kolorowymi 😉 widzialam na wlasne oczy.. hehe 8)
    ale nie o tym, lepiej powiedz jak Twoje interivew? 🙄 😉

a ty juz nie mozesz na priva.pisac wszystko dobrze moglem od jutra zaczac ,ale Jutro mam dwa spotkania w sprawie pracy mam jeszcze troche czasu.Po zatym od 1 pazdziernika zaczynam takze generaknie mam problem z podjeciem decyzji.anyway pozdrawiam:)

anka86
    Participant

moge.. ale skoro juz pisalam posta to chyba nic sie nie stalo jak jedno zdanie "prywatnie" dorzucilam hehe 😉
    oszczedzam czas.. to tyle 8)

gonia
    Participant

Ja sie dolacze do pogadanki….
    a wiecie ze bylam tam na chwile z Marta i to nie w celu imprezowania co pogadania soebie z Martuska przy zywcu ale jak juz sie tam rozkrecilo co nie co to mozna bylo boki zrywac a ze mysmy baaaaardzo zdystansowane do tej potancowki bylysmy to w zaden sposob nie pospul nam humoru ten caly sklad os januszkow po roznego rodzaju inne nacje (kazdy wie o to chodzi) muza to prawda -tragedia jak z remizy w polaczeniu z malymi elementami tej najnowoczesniejszej typu david guetta…strasznie mnie od tego ucho bolalo…bo jak czlowiek lazi po dobrych klubach i przyzwyczai sie do czegos porzadnego a pozniej uslyszy taka mieszanke az mozna dostac pewnego rodzaju wstrzasu muzycznego…
    ale ja mialam polewke ma maxa…byl to moj pierwszy raz i ostatni…
    mozna powiedziec ze wykorzystalam okazje ze widzialam sie z Marta i nigdy tam jeszcze nie bylam wiec chcialam sie przekonac na wlasne oczy…i sie przekonalam bylam tam ostatni raz uhhhh mimo iz komedia pierwsza klasa tak (by the way w kolejnej czesci "misia" powinni pare scenek zawrzec wlasnie z takiej imprezki to by bylo dopiero z czego sie smac) jednak niektorych scen nie powinno sie ogladac kilka razy bo nie sa juz tak smieszne 🙂
    mimo wszystko pozdrawiam organizatorow i wierze ze chcieli dobrze ale takie jest nasze spoleczenstwo i taki jego obraz….

Baggins
    Participant

[quote:42fa511885]przekonac na wlasne oczy…i sie przekonalam bylam tam ostatni raz uhhhh mimo iz komedia pierwsza klasa tak[/quote]
    Zaczynam zalowac nieobecnosci 8)

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 31)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.