Strona główna Działy Hyde Park Parking na lotnisku w Liverpool’rze

Wyświetlanych postów: 5 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    fatamorgana
    Participant

Wcale mnie to nie dziwi, bowiem zdecydowana większość angielskich tzw. ochroniarzy to nieuczone palanty, ignoranci i tumany, zajęte raczej gadaniem i wiadomościami sportowymi, a nie fachowym pilnowaniem aut i parkingu… Bolesne ale prawdziwe. Myślałem że to u nas takich mają, ale tutejsi "biją naszych na głowę"…
    Paradoksalnie, ale właśnie mój "rekord" w parkowaniu przy podjeździe do wejścia najlepiej o tym świadczy. O bałaganie w organizacji i informacji na tym parkingu nawet nie chce mi się gadać…
    -Tu jest full, jedź tam. A "tam" nie ma w ogóle wjazdu… 👿 👿 😡 😯

v-tec
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    7sisters wrote:

Poza tym, dojeżdżajac do lotniska, warto przed samym wjazdem pod terminal skrecic w lewo. Po jakichs 300m dojedziemy do milego residential estate gdzie mozna swobodnie parkowac do bolu i za darmo.

A’propos zydzenia to uwazam ze to cecha pozytywna. Nie widze nic zlego w szanowaniu swoich pieniedzy ciezko samemu zarobionych. No, ale skoro komus latwo przychodzi, to przeciez nie ma problemu.

Nie, szanowny kolego, mi nie przychodzi łatwo i wcale nie szastam pieniędzmi. Ale nie wyobrażam sobie sytuacji gdy przyjeżdżam odebrać gościa z Polski i mówię mu: bierzemy te twoje walizy i szorujemy kilkaset metrów na osiedle tam zostawiłem auto żeby nie płacić za parking (gość robi tak: 😯 albo tak: 😕 )
    Żydzenie tak, ale mądre. Nie zawsze da się zaoszczędzić. Mój uśmiech zawsze wzbudzają ludzie którzy za wszelką cenę usiłują zaoszczędzić tam, gdzie się tego zrobić nie da.

7sisters
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    v-tec wrote:

nie wyobrażam sobie sytuacji gdy przyjeżdżam odebrać gościa z Polski i mówię mu: bierzemy te twoje walizy i szorujemy kilkaset metrów na osiedle tam zostawiłem auto żeby nie płacić za parking

V-tec, wszystko zalezy od tonacji. Mam pewnego znajomego z ktorym konkurujemy kto jest bardziej skapy. Obaj mamy muzealne auta, uwielbiamy tanie knajpy i targujemy się w sklepach o dziesięć groszy.

Mamy z tego doskonaly ubaw i nawet na myśl by mi nie przyszlo obrazac sie ze on zostawil samochod na drugim koncu miasta odbierajac mnie z lotniska. Inna sprawa, ze to taki czlowiek ktory żeby mnie z tego lotniska odebrać, będzie się tłukł nocą kilkaset kilometrów.

fatamorgana
    Participant

Znowu się dwaj giganci z forum "ścierają"?… 😯 😕
    V-Tec, niekoniecznie chodzi o zostawianie auta za wszelką cenę za darmo. Czasami chodzi jedynie o skrócenie czasu przebywania na płatnym parkingu. Tak robi większość rozsądnych ludzi. Inna sprawa, gdy ktoś chce lub musi zostawić na dłużej, bo samolot się spóźnia, albo jakieś inne czynniki wstrzymują naszego pasażera…
    Ja ostatnim razem jak zawoziłem kogoś, zwyczajnie zapomniałem portfela i…nie miałem czym zapłacić, stąd mój "rekord" w postoju za darmo na dwuminutowym pasie.
    Co prawda, to prawda. Ja też lubię oszczędzać ale tam, gdzie nie grozi to stratami. Z głową. W Ameryce istnieje takie powiedzenie: "Im więcej masz, tym lepiej wiesz jak to cenić"…
    A ponieważ i jeden i drugi macie rację, więc niechaj nastanie pokój. 🙂 😆

oldbike
    Członek

Krótkie podsumowanie:
    Tzw. drop off/pick up parking pod samym terminalem jest zamknięty dla samochodów. Mogą tam wjezdzać tylko autobusy i taksówki.
    To chyba z powodu ostatnich zagrożeń terrorystycznych …
    Widziałem prawie pusty (ok. godz 21.30) malutki parking zaraz przed dużym rondem zjazdowym do terminalu, ale to jest jakieś 200 do samego terminalu.
    Wszystkie samochody są kierowane na tzw. short stay parking (bramka + bilecik). Za 15 min postoju zapłaciłem aż 2.70 GBP 🙁
    Pozdr.

Wyświetlanych postów: 5 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.