Strona główna Działy Hyde Park Polacy w Leeds od kuchni -co i jak gotujemy, co sie zmienilo

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 31)
  • Autor
    Wpisy
    Malgon
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    jackyl wrote:

niezla polewka (tak zeby do tematow kulinarnych nawiazac, moze byc babuni) tu nastapila.. ze az se przyfatamorganie, twierdzac, iz wcale mnie postawy przeroznych osob nie zaskoczyly, dokladnie tego typu wypowiedzi sie spodziewalem. "Brawo!" ;PP

tez bym giercia za kretyna nie wzial.. no, ale znam zią’ma.. ;))

[quote:e00ffe8b31]PS. A tak w ogole to chyba zeszlismy na zle tory. Ja bym chcial ze wszystkich tych wypowiedzi podjac temat prawie Question dojscia do ORGAZMU przez Marte podczas jedzenia ziemniaczkow z koperkiem. Jestem ciekawy czy ktos moze doszedl do orgazmu podczas jedzenia jakiejs potrawy i jezeli tak to jakiej… no i jeszcze jak by nazwac ten orgazm… przelykowy a moze brzuszny???

a moze w zaleznosci od posilku, sniadaniowy, lunchowy, soupowy.. :D[/quote]

ja proponuje nazewnictwo od potraw jakie sie spozylo
    czyli koperkowy, ziemniaczany, pomidorowy, jajeczny … 😉

fatamorgana
    Participant

[quote:6c95a2c347]
    juz krztusze sie gdy czytam podpisy pod nimi 😀

[/quote]

Widzę to wyraźnie na twoim zdjęciu. Głupkowata mina i ..jakby coś stało kością w gardle…
    😆 😡 👿
    Ale nie będę ci więcej napędzał poczytności. Poza tym śmieci z forum mnie nie interesują. ❗

v-tec
    Członek

Mediator, wyjasnię ci jako 'nowemu’ że girkit jest swoistym enfant terrible tego forum i jako takiemu wiele jest mu wybaczane. A ty Alek powinieneś jako stary forumowicz o tym wiedzieć (ps. zwróćcie uwagę na podpisy osób wystepujących w tej scence, o ile pamiętam ten gif pojawił się po krótkim spięciu girkita z naszą administracją jako swoista zemsta 😀 )
    (Czy też dostanę Ł50?)

A co do jedzenia to osobiście jestem 100% beztalenciem kuchennym, ale mogę sobie na to pozwolić bo moja żonka Maria gotuje wspaniałe obiadki ala polonaise i nie tylko. Mniamm!
    Poza tym jestem wyjątkiem bo wcale nie tęsknię za kiszonymi ogórami i takąż kapuchą, bo i w Polsce za nimi nie przepadałem, przez co bywałem obiektem szyderstw. Dlatego za granicą z daleka od beczek ze ślumpą czuję się vybornie 😆

ela1981
    Participant

U mnie dzisiaj PRAWIE orgazm salatkowo warzywny lub jak kto woli jarzynowy ( przeciez tez typowo polski specyfik). A co do scenki to drazni niesamowicie, ale chyba o to chodzi, wiec trzeba ja olac.

jackyl
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

[quote:b09572a3c7]
    juz krztusze sie gdy czytam podpisy pod nimi 😀

Widzę to wyraźnie na twoim zdjęciu. Głupkowata mina i ..jakby coś stało kością w gardle…
    😆 😡 👿
    Ale nie będę ci więcej napędzał poczytności. Poza tym śmieci z forum mnie nie interesują. :!:[/quote]

oh giera.. stracilas promotiera.. 😆

fatamorgana
    Participant

v-tec wrote:

Mediator, wyjasnię ci jako 'nowemu’ że girkit jest swoistym enfant terrible tego forum i jako takiemu wiele jest mu wybaczane. A ty Alek powinieneś jako stary forumowicz o tym wiedzieć (ps. zwróćcie uwagę na podpisy osób wystepujących w tej scence, o ile pamiętam ten gif pojawił się po krótkim spięciu girkita z naszą administracją jako swoista zemsta 😀 )
    (Czy też dostanę Ł50?)

Terrible/horrible owszem.
    Nie jest wybaczane. Jest bardzo dobrze pamiętane i rejestrowane…
    Wiem o wszystkim co dotyczy forum. Na podpisy zwróciłem uwagę natychmiast i…wiedziałem dlaczego.
    Gdyby nie zabieganie MK, jużby go dawno nie było.
    😡 👿 😈

jackyl
    Participant

Malgon wrote:

jackyl wrote:

niezla polewka (tak zeby do tematow kulinarnych nawiazac, moze byc babuni) tu nastapila.. ze az se przyfatamorganie, twierdzac, iz wcale mnie postawy przeroznych osob nie zaskoczyly, dokladnie tego typu wypowiedzi sie spodziewalem. "Brawo!" ;PP

:decccfa40d wrote:

PS. A tak w ogole to chyba zeszlismy na zle tory. Ja bym chcial ze wszystkich tych wypowiedzi podjac temat prawie Question dojscia do ORGAZMU przez Marte podczas jedzenia ziemniaczkow z koperkiem. Jestem ciekawy czy ktos moze doszedl do orgazmu podczas jedzenia jakiejs potrawy i jezeli tak to jakiej… no i jeszcze jak by nazwac ten orgazm… przelykowy a moze brzuszny???

czyli koperkowy, ziemniaczany, pomidorowy, jajeczny … ;)[/quote]

golabkowy, flaczany, kielbasiany, sledziowy.. a to troche pojechalo ryba.. 😉

ela1981
    Participant

A ja zawsze myslalam, ze od seksu sie chudnie a nie tyje! Tyle lat w nieswiadomosci 😆

Sandgirl
    Członek

A ja wczoraj zrobilam nalesniczki i…
    … to byly najgorsze nalesniczki jakie w zyciu robilam.. 🙁

Ale skladam to na karb produktow tutejszych, bo chyba tak szybko z wprawy bym nie wyszla?… poza tym co to za wprawa potrzebna jest przy najlesnikach?….

Malgon
    Participant

jackyl wrote:

Malgon wrote:

jackyl wrote:

:e096bcc1aa wrote:

PS. A tak w ogole to chyba zeszlismy na zle tory. Ja bym chcial ze wszystkich tych wypowiedzi podjac temat prawie Question dojscia do ORGAZMU przez Marte podczas jedzenia ziemniaczkow z koperkiem. Jestem ciekawy czy ktos moze doszedl do orgazmu podczas jedzenia jakiejs potrawy i jezeli tak to jakiej… no i jeszcze jak by nazwac ten orgazm… przelykowy a moze brzuszny???

czyli koperkowy, ziemniaczany, pomidorowy, jajeczny … ;)[/quote]

golabkowy, flaczany, kielbasiany, sledziowy.. a to troche pojechalo ryba.. ;)[/quote]

tylko nie flaczany ja cie prosze jackyl
    takowych nie chcemy!!!!!

Mediator
    Członek

V-tec przyblizyl mi Qirkita ale sam Qirkit oddalil mnie od siebie, co mu pewnie zwisa, bo chce byc wolny. Ale skoro juz Qirkit wszedl w retoryczny spor, to ja na to jak na pore roku porzedzajaca jesien – Qirkit, jesli to jest jakikolwiek Twoj symbol i sam przekonujesz, by tak go wlasnie traktowac, to ja podaze sladem Twojej woli unikajac przy okazji oskarzenia o zbyt pochopne oceny. Innymi slowy bez wzgledu na Twoj poziom intelektualny i wszelakie walory pozwole sobie identyfikowac Ciebie z tymze symbolem, ktorego tak bronisz. To sie nazywa petla retoryczna – w tym przypadku tak dziecinie latwa, ze az czuje sie zawiedziony. A jesli ty uwazasz te scenke za dowcipna, to juz nie jest temat na moja specjalnosc zawodowa. Na koniec moge dodac tylko, ze zal mi ludzi, ktorzy swoja wolnosc pojmuja to tak, jak trafnie okreslila w swoim poscie Marta. Nei obchodza ich widac uczucia ani odczucia innych. Moze tak nie jest ale sam starasz sie dac asumpt do takiego wlasnie myslenia.

Moj nastepny post bedzie juz kulinarny ale nie chce go mieszac z powyzszym akapitem, bo cenie smak dobry…

Mediator
    Członek

V-tec przyblizyl mi Qirkita ale sam Qirkit oddalil mnie od siebie, co mu pewnie zwisa, bo chce byc wolny. Ale skoro juz Qirkit wszedl w retoryczny spor, to ja na to jak na pore roku porzedzajaca jesien – Qirkit, jesli to jest jakikolwiek Twoj symbol i sam przekonujesz, by tak go wlasnie traktowac, to ja podaze sladem Twojej woli unikajac przy okazji oskarzenia o zbyt pochopne oceny. Innymi slowy bez wzgledu na Twoj poziom intelektualny i wszelakie walory pozwole sobie identyfikowac Ciebie z tymze symbolem, ktorego tak bronisz. To sie nazywa petla retoryczna – w tym przypadku tak dziecinie latwa, ze az czuje sie zawiedziony. A jesli ty uwazasz te scenke za dowcipna, to juz nie jest temat na moja specjalnosc zawodowa. Na koniec moge dodac tylko, ze zal mi ludzi, ktorzy swoja wolnosc pojmuja to tak, jak trafnie okreslila w swoim poscie Marta. Nei obchodza ich widac uczucia ani odczucia innych. Moze tak nie jest ale sam starasz sie dac asumpt do takiego wlasnie myslenia.

Moj nastepny post bedzie juz kulinarny ale nie chce go mieszac z powyzszym akapitem, bo cenie smak dobry…

girkit
    Participant

podwójny ;] przerost formy nad trescia panie Mediatorze 🙄

poza tym to jęczenie , analizowanie głupiego gifa robi sie juz nudne – temat o gotowaniu jest o wiele ciekawszy ! czy niektórym osobom na prawde sie tak nudzi /. ? wiem , ze np. fatal-M w pelni sie tu realizuje (w sensie zalepiania tej gwiżdzącej , ciemnej dziury w życiu – tak sie domyslam , wnosząc po upierdliwosci i mieszaniu sie do kazdego tematu , nawet gdy nie ma nic sensownego do powiedzenia poza 'to ohydne ’ lub 'ty kretynie’ …)

tak wiec zostaje tylko życzć bon appetit

Mediator
    Członek

girkit wrote:

podwójny ;] przerost formy nad trescia panie Mediatorze 🙄 /quote]

Panie Qirkit, nie mam wyboru i musze tym razem calkowicie sie z Panem zgodzic. Jest to rzeczywiscie co najmniej podwojny przerost formy nad trescia. Forma, jakiej staram sie trzymac zachowujac standardy dobrego obyczaju w ogole i w dyskusji tym bardziej, nawet totalnie pusta i tak goruje co najmniej podwojnie nad trescia, z ktorej Pan czyni swoj symbol i manifest. Ale jedno Pan osiagnal. Nie jestem w stanie pisac o kuchni ani przytaczac przepisow na potrawy, bo widok kopanej starszej kobiety odbiera mi apetyt. Moze tolerowalbym ten Panski gif lepiej, gdyby na krzesle siedzial Pan osobiscie manifestujac swoja indywidualnosc i wolnosc a osonik w marynarce zamanifestowalby swoja w sposob, w jaki robi to na panskim ruchomym obrazku. Poza tym, jak Pan sobie przypomina, ja Pana grzecznie prosilem i bardzo to podkreslalem. Potrafie prosic grzecznie i preferuje te metode. Ale zdziwilby sie Pan, jak latwo adaptuje sie do metod koniecznych, gdy mam do czynienia z kims, kto do slowa "prosba" potrzebuje tlumacza. Panu sie zdaje, ze Pan w ten sposob cos wygrywa. A ja mysle, ze Pan wygrywa maly obrazek, przegrywajac przy okazje siebie w oczach tych, ktorym Pan usilnie pcha go przed oczy.

To doswiadczenie jest dla mnie wystarczajacym powodem, by nie nekac Pana w przyszlosci moimi udzialem w dyskusji z Panem, wobec czego panskie posty bede po prostu omijal.

girkit
    Participant

oooooo jezus !!! 😮

dobrze niech Pan omija , ja Pana poczytuje bo to forma ciekawa mimo ze oscyluje wokol delikantej granicy z pretensjonalnoscią … mimo wszystko …

caly problem chyba w tym ze to forum odwiedzane jest przez rozne pokolenia , mlodsze starsze – ludzi ktorzy wyrosli w przeroznych srodowiskach – bla bla bla generalizowanie .. ale o to chyba chodzi – …

czyli co /> ? koszula w spodnie szczeniaku i do fryzjera !

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 31)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.