Strona główna Działy Hyde Park egzamin FCE

Wyświetlanych postów: 5 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #11836
  endi
  Participant

  Czy ktos moze polecic intensywny kurs przygotowujacy do zdania egzaminu FCE? mile widziane informacje na temat ceny 😉

  #52410
  Dana
  Participant

  Powinieneś popytać w pobliskich collegach. Mój college przygotowywał do FCE w ramach kursu ESOL, sam kurs był bezpłatny, tylko za egzamin płaciłam 44 funty. Niestety nie było to zbyt ekspresowe, mnie zajęło cały rok. Pewnie wiesz, że te egzaminy można zdawać tylo w grudniu lub w czerwcu, a więc wszystko zależy od twojego obecnego stopnia zaawansowania.
  Polecam ci też stronkę http://www.flo-joe.com/, znajdziesz tam informacje na temat FCE, CAE, CPE, oraz ćwiczenia i przykładowe testy wraz z rozwiązaniami.

  #52411
  Dzieju
  Participant

  level 1 na ESOL-u jest odpowiednikiem FCE, a kursy ESOL bezpłatnie prowadzą prawie wszystkie college

  #52507
  myduke
  Członek

  Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
  Dzieju wrote:

  level 1 na ESOL-u jest odpowiednikiem FCE, a kursy ESOL bezpłatnie prowadzą prawie wszystkie college

  jesli oczywiscie odpowiednio wczesnie sie zapiszesz… Teraz to przypuszczam ze wszyedzie tylko na liste oczekujacych mozesz trafic, chyba ze wybierzesz platna forme.

  #52510
  Dzieju
  Participant

  Teraz to przypuszczam ze wszyedzie tylko na liste oczekujacych mozesz trafic, chyba ze wybierzesz platna forme.[/quote]

  Zgadza się sam się zapisałem w styczniu, a kurs rozpocząłem pod koniec marca (wcześniej nie było miejsc), ale i tak zostałem dopuszczony doegzaminu w czerwcu. Czasem warto samemu sie pare razy upomnieć czy pamiętaj o Tobie….

Wyświetlanych postów: 5 (wszystkich: 1)
 • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.