Strona główna Działy Hyde Park Polki dla Brytyjczyków

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    fatamorgana
    Participant

Kto jest dla Brytyjczyków świetną kandydatką na żonę?
    POLKI!

http://turystyka.wp.pl/artykul.html?wid=8483306&katn=3:1&lok=&rfbawp=1157060317.068

A w komentarzach widać to samo, co mieliśmy w postach z topicu (najpopularniejszego!) "Zachowanie Polek w UK…" 🙂 🙁

SpokoBoyxxx:)
    Członek

to czemu niektore nasze panie wola ciapatych lub czarnoskorych chyba te ktore jednak nie znaja za bardzo jezyka 😆 😆 😆

Prekursor
    Członek

Moim skromnym okiem wydaje mi sie ze jednak znaja jezyk i to bardzo dobrze.Napewno lepiej niz nam sie wydaje.Dodal bym do tego ze one maja tutaj taka specyficzna wlasciwosc ktorej nie maja w Polsce a mianowicie potrafia rozmawiac telepatycznie,kinetycznie i ….Takze ja osobiscie cenie sobie moc naszych "Dam" tych ktore sie "Cenia".A jesli chodzi o zwiazki z brytyjczykami to jest normalna kolej rzeczy.Kazda kobieta chce sobie i rodzinie zagwarantowac spokojny zywot.Oscylujac z i wokol np.Anglika ma bardzo duze zabezpieczenie bo niestety niewiele Polakow w UK ma tyle co Anglik w UK!To naturalne zachowanie(samozachowawcze)!Zreszta to jest to bezroznicy czy jest to Rzym,Vietnam czy Kosmos.Wszedzie bedzie padal wybor na silniejszego Samca!Uwazam ze statystycznie jest wyzszy IQ wsrod facetow w Londynie niz np.w naszym cudownym leeds!Ale zycze naszym kobietom aby i w Leeds bylo wiecej tych co maja powyzej niz pozniej:)

Baggins
    Participant

[quote:4c752baeb2]Ale zycze naszym kobietow[/quote]
    Ogolnie nie zwracam na takie raczey uwagi, ale to mnie strasznie ubawilo:).

[quote:4c752baeb2]Dodal bym do tego ze one maja tutaj taka specyficzna wlasciwosc ktorej nie maja w Polsce a mianowicie potrafia rozmawiac telepatycznie,kinetycznie[/quote]
    No i jeszcze rozmowa kinetyczna (mozna naciagnac ale czy przystoi damom:)?)

Pozdro

SAMIRAHINI
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    SpokoBoyxxx:) wrote:

to czemu niektore nasze panie wola ciapatych lub czarnoskorych chyba te ktore jednak nie znaja za bardzo jezyka 😆 😆 :lol:[/quote

Mysle,ze kwestia jezyka jest tutaj istotnym wzgledem,ale z pewnoscia nie jedynym.Z moich wlasnych obserwacji(a bylam swiadkiem niestety naocznym i niestety dosc dluotrwalym)dochodzi tutaj jeszcze:zachlysniecie sie nowoscia-nigdy na oczy takiego czlowieka nie widzialy i jedynie moze czytaly,jak to kobiety uprowadzaja na pustynie.A tu sie okazuje,ze mily,ze opiekunczy (pozornie czy nie,nie wnikam),ze ma auto,ze do knajpy wezmie…
    Slowem nowy swiat staje otowrem i to swiat pozornego luksusu,ktory przewaznie owi osobnicy chca zapewnic,bo szpan to oni lubia(oczywiscie nie wszyscy,zeby nie generalizowac).Konwersacja na poziomie znikomym wymusza dzialanie,swiat bowiem nie znosi prozni.
    I jeszcze na koniec tylko dodam-a to temat rzeka-SYNDROM UCIECZKI.Ucieczki od szarego polskiego swiata,w ktorym sie zylo,od meza,ktory okazal sie bledym wyborem,od problemow finasowych,szukkanie nowych ekscytujacych doznan etc.
    Mowienie,ze wszystkie tego typu zwiazki opieraja sie na powyzszych czynnikach,jest rzecz jasna uproszczeniem.Mnie osobiscie z socjologicznego punktu widzenia bardzo owo zjawisko fascynuje,zwlaszcza ze posrednio zmienilo i moje zycie.Wybaczcie dlugi wywod…Pozdrawiam

Malgon
    Participant

Dyskusja dokladnie na ten sam temat (ten sam artykul) tylko troszke inaczej okreslaja zachowanie naszych panien, ze puszczalskie, snobki, chca sie wozil ladnymi furkami, itd.

Tak dla porownania:

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=720&w=47784245

Sandgirl
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Malgon wrote:

Dyskusja dokladnie na ten sam temat (ten sam artykul) tylko troszke inaczej okreslaja zachowanie naszych panien, ze puszczalskie, snobki, chca sie wozil ladnymi furkami, itd.

Tak dla porownania:

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=720&w=47784245

Na samym poczatku tamtego tematu az tak zle nas nie oceniali nasi chlopcy 😉
    A ja wczoraj powiedzialam mojemu Mattowi, co przeczytalam, a on powiedzial, ze wcale sie nie dziwi, bo (na mojej osobie przynajmniej [hehe]sie oparl) Polki sa inteligentne, pieknei i w ogole we wszystkim najlepsze i ze nie ma co nas porownywac z innymi…
    … i ze pewnie mu inni zazdroscili, i stad ten nowy 'trend’… 😛 😛 😛 😛

Marta Klecz
    Członek

hehe 🙂

Sandgirl
    Członek
    SAMIRAHINI
    Członek

Jestem swiadkiem i ofiara.Historia warta publikacji mimo swojej powszechnosci w swietle brytyjskiej codziennosci z kregow niektorych polskich uciekinierek.Smutno mi… 😥

SAMIRAHINI
    Członek

Oczywiscie nie bezposrednia ofiara takich zajsc ale obserwatorem,ktory stal sie mimowolna ofiara(tak zwany nieswiadomy uczestnik),tak na marginesie…

fatamorgana
    Participant

Zamiast "Mamo powiedz mu…"(…) zapytałbym: "Mamo, powiedz mi dlaczego ja byłam taka głupia?"…
    Takie motto patrząc realistycznie w przyszłość.
    Znam kogoś, kto się właśnie pakuje w taki związek oficjalnie i nie rozumiem w sumie dlaczego, ale jak to czytam z tego artykułu, to już rozumiem. Ale nadal nie wiem czy więcej w tym naiwnej głupoty, czy naiwnego wyrachowania. Jeżeli ktoś jest inteligentny i popełnia wielkie głupstwo, źle z tą jego inteligencją po prostu…
    Jedno jest pewne: doczekaliśmy czasów, gdy dwie najważniejsze rzeczy na świecie czyli "DUPA I KASA" (kolejność dowolna) są priorytetem już nie tylko dla mężczyzn ale i dla kobiet.
    Takie moje zdanie.

Wróćmy do sedna, bo miało być o Brytyjczykach prawdziwych a nie o jakichś przyszywanych smoluchach…
    🙂

gonia
    Participant

Ciekawy artykul…
    tak powszechna sytuacja tu w Anglii…
    moze tu glupio zabrzmi ale rozumiem te dziewczyny i nie potepiam ich jedynie zal mi ich ze musza sie posunac do takiej obludy by przezyc uzbierac piniadze ktore pewnie nie raz poprawia byt jej rodziny …matki, rodzenstwa…
    naprawde dla takich dziewczym to nie tyle co potepienie sie nalezy co wspolczucie….

Malgon
    Participant

Goniu

Czego im wspolczuc??!!
    Jest wiele osob, ktore ma gorzej, a jednak sie nie "sprzedaja"!
    Przeciez to jest jawna prostytucja!
    Ja potepiam osobiscie i nie rozumiem ….
    Pomocy sie szuka gdzie indziej.
    Nikt im nie kazal tu przyjezdzac w ciemno, bez jezyka …. itd.
    To nie wojna do cholery!
    Nie musza za wszelka cene o byt swojej rodziny walczyc.

Zdegustowana jestem …

gonia
    Participant

No widzisz Malgon…
    ja jednak mam troche wspolczucia dla nich…
    rozumiem tez ze to pewnego rodzaju sprzedaz siebie za kase i powodzenie…ale wiele z nich zylo badz zyje w takich srodowiskach, biedzie "wartosciach" , presji itd… mowisz ze to nie wojna ale dla niektorych niepowodzenie tutaj laczy sie z zawiedzeniem bliskich otoczenia (ktorzy maja obraz chorego stereotypu ze za granica to kasa na ulicy lezy) i hanba ze soebie nie poradzila ze zdecyduja sie na to mimo iz uwazaja to za interes…wiem ze jestem bardzo poblazliwa…lecz sama nigdy w zyciu bym tego nie zrobila…jednak sprawa ma dwie strony…ta moralna i ta druga…

pozdrowka

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.