Strona główna Działy Czarna lista OSOBY KTORE NAS OSZUKALY

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    staircosmo
    Członek

Wszelkie dane osob ktore nas oszukaly powinny byc nie publikowane publicznie.Prosze piszcie o przypadkach w waszym zyciu nie wymieniajac danych osobowych, gdyz czasem mozna zrobic wiecej problemow niz to ma jakikolwiek sens.
    NAPISZCIE SWOJE SPOSTRZEZENIA NA TEN TEMAT.TAKIE DOSWIADCZENIA MILE WIDZIANE NA STRONIE FORUM…

pete
    Członek

Staircosmo,
    czy moglibyście podać jakieś szczegóły na temat ludzi, którzy Was tak potraktowali-imie, numer telefonu, czy coś. Bo ta informacja jest ważna, ale niewiele pomocna jeśli nie wiemy o kogo chodzi.
    A oszuści się czają,czają… 😈

fatamorgana
    Participant

Mógłby podać, gdyby faktycznie chodziło o oszustów, ale nie chodzi…
    Jestem tego pewien na 100%!
    On też to wie i dlatego nie poda takich danych.

fatamorgana
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    staircosmo wrote:

Uwazajcie na osoby wynajmujace pokoje.Czasem potrafia wywalic kogos z domu na ulice, gdy ta osoba jest w pracy, bez jakiegokolwiek wypowiedzenia i czasu do wyprowadzki-uwazam to za szczyt chamstwa.Nierozumiem jak taka osoba moze pracowac w agencji pracy i niby pomagac Poloni w znalezieniu w pracy i zakwaterowania.
    NAPISZCIE SWOJE SPOSTRZEZENIA NA TEN TEMAT.TAKIE DOSWIADCZENIA MILE WIDZIANE NA STRONIE FORUM…

Panie staircosmo!
    Nie sądzę, żebyś mieszkał u Cyganów czy u oszustów i pseudo-landlordów, zatem jakież to doświadczenia mają być mile widziane na forum? Twoje?
    Akurat one różnią się zdecydowanie od prawdziwych problemów jakie mają rodacy…
    Nie róbcie panie ludziom wody z mózgu.

v-tec
    Członek

O ile dobrze pamiętam poprzednio była w tym topiku mowa o kimś chyba o imieniu Monika z 24/7 Staff. I nagle Monika zamieniła sie na bliżej nieokreślone 'osoby’. Dziwne rzeczy dzieją się na tym forum… 😯

fatamorgana
    Participant

Po raz kolejny nie znasz szczegółów V-Tec, ale koniecznie chcesz skomentować. O.k. ale jak cię swędzi to się podrap. A jak naprawdę nie umiesz wytrzymać to napiszże na priva. Wtedy ci wyjaśnię w czym problem, żebyś nas nie posądzał o jakieś manipulacje.
    Nie wszyscy którzy wchodzą po raz pierwszy na forum i podają "rewelacje" zasługują na pełne zaufanie …
    A tu mamy z takim przypadkiem do czynienia…
    I to bez żadnych wątpliwości. Co nie znaczy, że musimy od razu wywalać czyjeś prywatne sprawy i problemy na sam wierzch.
    Zadowolony? 😉

v-tec
    Członek

Oczywiście nie znam szczegółów, w odróżnieniu od ciebie fatamorgana który na pewno znasz je od podszewki. Ale mi nie chodzi o szczegóły a o to że jakieś dziwne rzeczy się tu dzieją. To jest forum i chyba każdy może się tu wypowiedzieć, jeśli ktoś czuje się pokrzywdzony przez Monikę to dlaczego nie może o tym napisać? Bo Monika jest znajomą Marty, a może jeszcze kogoś innego? A może by tak pozostawić replikę wywołanej osobie? Każdy pisać chyba umie…

staircosmo
    Członek

Wiadomosc anulowana.

staircosmo
    Członek

wiad anulowana

staircosmo
    Członek

wiad anulowana

Marta Klecz
    Członek

Prosze nie laczyc mnie z Monika, bo ona mi sie uprzykrzyla calkiem porzadnie.Nie jest moja znajoma. Nie mam z tym nic wspolnego.
    Z Fata tez nie kontaktowalam sie od jakiegos dluzszego czasu- nie wiem w sumie co sie dzieje…
    Prosze nie robcie znowu takiej ploty ktorej sie nie da odkrecic…
    Ja sie rzadko komu wyzlosliwiam, wiec v-tec przestan dobrze?
    Dziekuje
    Pozdrawiam

MK
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    v-tec wrote:

Oczywiście nie znam szczegółów, w odróżnieniu od ciebie fatamorgana który na pewno znasz je od podszewki. Ale mi nie chodzi o szczegóły a o to że jakieś dziwne rzeczy się tu dzieją. To jest forum i chyba każdy może się tu wypowiedzieć, jeśli ktoś czuje się pokrzywdzony przez Monikę to dlaczego nie może o tym napisać? Bo Monika jest znajomą Marty, a może jeszcze kogoś innego? A może by tak pozostawić replikę wywołanej osobie? Każdy pisać chyba umie…

Postaram Ci sie wytlumaczyc o co chodzi bo nie wydaje mi sie, zeby dzialy sie na form jakies dziwne rzeczy. Gwarantuje Ci, ze gdyby tak bylo to bylbym pierwsza osoba, ktora o tym wie.

Posty na forum Leeds.pl moga byc modyfikowane i usuwane przez:

1. autorow postow (tak sie stalo w sytuacji powyzej),
    2. administaratora strony (KwiateK), ktory z racji pelnionej funkcji moze zrobic wszystko na co ma ochote,
    3. moderatora (MK -czyli ja), ktory korzysta z praw przydzielonych przez administratora (np. usuwanie postow).

Oczywiscie nie mam wplywu (i nie czuje takiej potrzeby) na to co robia autorzy postow z tym co napisali -maja prawo w kazdej chwili zmienic tresc swoich postow, pewnie to robia i chwala i za to.

Administrator strony (KwiateK) raczej nie ingeruje w forum.

Jedyna osoba, ktora kasuje posty jestem ja. Robilem to od poczatku istnienia forum, robie to teraz i zamierzam to robic w przyszlosci.

Zwroc uwage na to, ze bardzo latwo jest wejsc na forum i korzystajac z(pozornej zreszta) anonimowosci napisac to, na co ma sie ochote np. "opluc" agencje pracy, jej pracownikow, kogos kto wynajmuje mieszkania itp. itd.

Pojecia racism, slander, libel etc. sa dosc dokladnie zdefiniowane w prawie obowiazujacym w UK. Funkcjounuje tez cos takiego jak ochrona praw osobowych -wierze, ze wiesz na czym to polega.

Jako wlasciciel strony to ja jestem odpowiedzialny przed prawem za to co sie na niej znajduje i uwierz mi, ze ostatnio rzacza na ktorej mi zalezy jest trafienie do sadu w charakterze oskarzonego (a 2 razy o malo co do tego doszlo) o to, ze ktos bezmyslnie napisal jakies bzdury a pozniej nie mial odwagi (albo mozliwosci -bo to byly klamstwa) zeby je udowodnic.

Byc moze jest tak (nie wiem czy tak jest czy nie -hipotetyzuje), ze np. autor tego posta nie mial odpowiednich kwalifikacji i przy szukaniu pracy pokazano mu drzwi. Wkurzyl sie, wszedl na forum i ……

Byc moze jest tak, ze ktos nie placi za mieszakanie, wlasciciel mieszkania wywala go na bruk (ja bym tak zrobil na 100%) …… i pisze sie o landlordzie bez serca.

itp. itd .

mysle, ze rozumiesz moj pkt wiedzenia?

jackyl
    Participant

deja-vu jakies..? 😛

kazda plote sie da odkrecic, ale to wymaga odrobiny ochoty i woli (zeby nie skonczyc na brodnie ;)) zamiast chowania sie pod plaszczykiem faty 🙂

MK
    Członek

???

fatamorgana
    Participant

v-tec wrote:

Oczywiście V-Tec że znam i to z pierwszej ręki.
    Niestety, ale nic na to nie poradzę, że znam wielu różnych ludzi, że wiele (czasami aż za wiele) informacji do mnie dociera. Ja naprawdę nic takiego nie robię. Ludzie sami przychodzą, albo sami mówią. Czy moja wina, że wiem kto to jest staircosmo, że wiem dlaczego napisał tego pierwszego posta, zresztą zmieniając go dwa razy. Aż się dziwię, że Ty- taki spryciarz i weteran forum, facet otrzaskany w życiu, lubiący zwracać uwagę na szczegóły- nie zwróciłeś uwagi na coś więcej niż tylko to, że jakieś imię było ale zniknęło…
    Tyle razy próbowałem Ci dać do zrozumienia (i paru innym osobom), że nie zabieram głosu w sprawach, o których nie mam pojęcia.
    A jeżeli je mam, i w dodatku wiem kto o czym i dlaczego naprawdę napisał, to wybacz, ale uczciwe jest zwrócenie komuś uwagi, aby nie trąbił, że został oszukany i wielka krzywda mu się dzieje. Czyjeś prywatne problemy nie powinny tak w ogóle lądować w dziale "czarna lista", ponieważ jest tam miejsce dla prawdziwych oszustów, złodziei, i innych drani, a nie dla osób z którymi nie potrafimy się dogadać i się np. pokłóciliśmy.
    Nie zwróciłeś też uwagi, że sam staircosmo zmienił nie tylko posta, ale i anulował go?
    Jak myślisz, dlaczego?
    Tylko nie pisz stary, że znowu MK coś się wtrąca.
    My nie tworzymy kółeczka wzajemnej adoracji jak się wam wydaje.
    To że razem pracujemy nie oznacza że jeden nie opieprzy czasem drugiego, jak coś jest nie tak.
    Po raz ostatni to napiszę, Tobie również. Nie ja kasuję posty.
    A jeśli wiem o czymś lepiej niż inni, to akurat nie jest powodem ani do zazdrości, ani do tego typowo polskiego ukłucia lekkiej złości, że ktoś coś w czymś tam jest lepiej zorientowany. Doskonale zdaję sobie sprawę, że nie lubisz jak się Tobie zwraca uwagę. I doskonale wiem, że jest nieco ludzi, dla których moja obecność jest -delikatnie mówiąc- niezbyt zadowalająca, ale ja mam to serdecznie gdzieś też delikatnie mówiąc.
    Robię swoje i wierz mi, że nie znajduję żadnej przyjemności w pisaniu do Ciebie takich postów jak ten. Tak samo jak nie znajduję żadnej przyjemności w prostowaniu co niektórym myślenia na jakiś temat. Nie wszyscy na forum są tacy obeznani w wielu dziedzinach jak Ty. Nie dość, że to zabiera czas, to jeszcze rodzi nawet jakieś ukryte pretensje. Nie mam zamiaru ani podważać Twego autorytetu jaki tu niewątpliwie masz, ani Cię utemperować, ale jeżeli wyskakujesz przed szereg (a zdarza się) w sprawie która lepiej jest mi znana, to nie dziw się, że robię dokładnie to samo co Ty- czyli zabieram głos… To, że mamy podobnie uparte charaktery i nie lubimy jak ktoś nas poucza, jeszcze nie znaczy, że musimy sobie skakać do oczu albo się prztykać uszczypliwymi uwagami, typu vet za vet, nie popuszczę…
    I nie zapominaj, że jesteś daleko ( w przenośni i dosłownie) od wielu spraw które dzieją się w Leeds, zaś ja jestem akurat tu, gdzie się dzieją. I w dodatku znam masę ludzi. Co w tym złego?
    Przecież nigdy się tym nie chwalę ani nie robią z siebie jakiejś wyroczni.
    Skoro Ciebie nosi, aby się wypowiedzieć w temacie którego bliżej nie poznałeś, to co się dziwić wypowiedzi kogoś, kto poznał szczegóły sprawy zanim jeszcze post na forum został napisany?
    Nie róbmy sobie tutaj żadnej rywalizacji pt. kto lepiej wie i kto jest lepszy. Przecież nie o to chodzi.
    Ktoś mi zarzucił kiedyś, że ja "produkuję" posty, po to, aby ich mieć jak najwięcej…
    Głupszej rzeczy dawno nie słyszałem. 😆 😆 😆

Ten topic jak i niektóre inne pokazuje dobitnie, że niektórzy zachowują się dziwnie. Jak sępy, które krążą wokół czegoś co wygląda na padlinę, tyle że ta padlina dawno wyschła i zostały tylko suche kości.
    Wielokrotnie odgrzewana zupa nie smakuje nikomu…

Krótko zapytując: Wiesz V-Tec kto to jest "staircosmo"? Wiesz dlaczego naprawdę napisał swego topica?
    Wiesz co tam zaszło? Wiesz co ma do powiedzenia druga strona? Wiesz dlaczego zmienił jego treść? Nie sądzę…
    Widzisz, ja znam staircosmo ( i skąd się wziął ten nick) i z nim rozmawiałem, wiem o co naprawdę chodzi, replika strony drugiej też nastąpiła – i to bez jakiejkolwiek mojej ingerencji- zaś Ty siedzisz gdzieś pod Yorkiem i coś ci nie pasuje z forum po przeczytaniu kolejnych postów.
    Jest różnica nieprawdaż ?
    Pozdrawiam.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.