Strona główna Działy Hyde Park LEEDS MELA 2006 zaprasza. Roundhay Park, niedziela

Wyświetlanych postów: 2 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #11719
  fatamorgana
  Participant

  Leeds Mela to (największe w Yorkshire i jedne z największych w UK) święto kultury azjatyckiej. Biorą w nim udział tysiące ludzi, przeważnie Hindusów i muzułmanów, ale jest i sporo innych.
  Ponieważ organizatorzy sedecznie zapraszają wszystkich, niezależnie od pochodzenia etnicznego, Polacy powinni również poczuć się zaproszeni.
  Dlaczego warto się tam wybrać?
  1. Aby poznać kulturę Azji (przynajmniej częściowo) i przyjrzeć się z bliska jak ubierają się, bawią i zachowują Azjaci.
  2. By z bliska przekonać się, że nieprawdą jest, że Azjaci to tylko brudni ciapaci, którzy nie mają niczego do zaoferowania…
  3. By zobaczyć bajecznie kolorowe sari i urodę Hindusek (to prawdę mówiąc może być dla wielu najciekawsze…)
  4. By się dobrze bawić w wielokulturowym tłumie w tolerancyjnym gronie.
  5. Aby poznać kulinarne specjały Azji. Kuchnia indyjska należy do najciekawszych w Azji i na świecie. Będzie mnóstwo stoisk z jedzeniem jakiego próżno szukać w Polsce…
  6. aby skorzystać z okazji i zobaczyć z bliska wyposażenie armii brytyjskiej (w ub. roku towarzyszył imprezie RAF- wielka gratka dla dzieci!), zaliczyć sztuczną ściankę wspinaczkową, wsiąść do samolotu, helikoptera, dotknąć sterów, poszaleć na karuzeli, powirować na wielkiej, ruchomej "ławce" itd.
  Będzie duża ilość karuzeli i urządzeń rozrywkowych różnego typu więc rodziny z dziećmi niech się nie zastanawiają. Dobra zabawa w międzynarodowym gronie!
  Już jutro, w niedzielę 6.08, w Roundhay Parku, od godz. 12:00
  W imieniu organizatorów zapraszamy.
  http://www.leedsmela.org

  #51295
  fatamorgana
  Participant

  Festival Azjatycki w Roundhay Parku od 12:00, debiut Roberta Kubicy w F1 od 13:00 (czasu UK), Parada gejów od 13:00 i…finały pływackich ME w Budapeszcie z udziałem Otylii i Kizierowskiego…też po południu.
  Kurde, namnożyło się tego…
  😮 🙂 [/list]

Wyświetlanych postów: 2 (wszystkich: 1)
 • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.