Strona główna Działy Hyde Park Termin II-go Spotkania to:

Wyświetlanych postów: 9 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    Marta Klecz
    Członek

Ino chyzo nas poinformujcie…bo slabo to widze na ostatnia chwile…

fatamorgana
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Marta wrote:

Ja i tak nie mam transportu i by mnei nie bylo
    Czemu w tym samym czasie mam wyjscie z moimi nowymi kolezankami i kolegami z pracy?

A może i mnie nie będzie, co????
    Czemu w tym czasie mam być u klienta i coś dla niego zrobić???
    Przecież to ważniejsze niż jakieś tam spotkanie ludzi z forum, a poza tym koledzy z pracy też mniej ważni niż klient… 🙁 😮 😕 😕 😕 😕

Zerknąłem na wasze wcześniejsze posty zapowiadające udział i…
    Albo macie (niektórzy) to gdzieś, albo dysponujecie słomianym zapałem.
    W takim razie jaki sens organizować Spotkanie, skoro chętni się sypią w zastraszającym tempie.
    Ja będę bardziej konsekwentny i przypomnę, że zapowiadałem ile osób chcę widzieć. Jeśli będzie za mało, odwołuję. Skończy się chyba na wspólnym piwie gdzieś w knajpie… Lepsze to niż nic.

fatamorgana
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Marta wrote:

Ino chyzo nas poinformujcie…bo slabo to widze na ostatnia chwile…

Też to słabo widzę…Skoro nagle macie wyjścia z nowymi kolegami z pracy, a termin znany jest już nie od wczoraj… 🙁 🙁 🙁 😕

Marta Klecz
    Członek

Ej ja nie powiedzialam ze ide. Mowie tylko ze ciezko mi bedzie dojechac tam- bo moj chlopak nie chce, zreszta ma juz jakies plany, a nie mam chetnych na dowiezienie mnie.
    Na spotkanie z kolegami z pracy jest zawsze czas przeciez, nie?

gonia
    Participant

Ja juz wspomnialam ze bede gdziekolwiek by sie to dzialo…tylko naprawde chcialabym wiedziec co i jak…..
    to jak gdzie sie widzimy…a przeciez ilosc nie jest tak istotna jak jakos no nie?to Fata-organizatorze dawaj miejscowke a zjawie sie ze swita 😀

Anonim
    Gość

Siemano,
    Niestety ja nie bede mogl sie stawic, bede dopiero 21 Wrzesnia 😉

Pozdrawiam

fatamorgana
    Participant

Nikt się nie stawi…
    ODWOŁUJĘ!!!
    Niestety…stało się.
    Nie teraz lecz później.
    A Ty Creativusie jednak widzę zatęskniłeś poważnie za UK…
    Będzie tym bardziej miło Cię spotkać ponownie…

Anonim
    Gość

Siemano,
    Widze ze spotkanie przesuniete, to hmmm… bardzo fajnie 😛 Bede mial okazje sie zjawic na nim, wszystko zalezy od terminu.

Pozdrawiam

gonia
    Participant

No to stalo sie …
    Ale ogolnie spoko ja rozumiem ze ludzie maja rozne plany i ciezko jest sie zgrac…sa wakacje -duzo wyjazdow itp…moze jednak okolo wrzesnia byloby lepiej…
    pozdrowka i mam nadzieje do rychlego zobaczenia 🙂

Wyświetlanych postów: 9 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.