Strona główna Działy Hyde Park Impreza w NU

Wyświetlanych postów: 2 (wszystkich: 61)
  • Autor
    Wpisy
    SpokoBoyxxx:)
    Członek

ok.spox.ALEK juz znalazlem ten post i nieco porawilem moja wczesniejsza wypowiedz.pozdrawiam.Ostatnio czesto bywam W Londynie na imprezkach takze z udzialem Polakow bo sam mam wielu tam kolegow i mam porownanie jak sie bawia ludzie w Londku a jak w Leeds.ALEK ile wody w rzecze "AIRE" bedzie musialo uplynac zanim ludzie tu sie naucza kultury i ucywilizuja.Dlaczego ludzie w Londku potrafia sie bawic dobrze i uwazaja zeby sie nie pobic bo wszedzie pelno kamer. Czy to kwestia tylko tego ze inny rodzaj ludzi mieszka w Londku ze tam o prace jest znacznie ciezej i trzeba wykazac sie jezykiem angielskim lub miec dobry fach zawod czy umiejetnosci a inny w Leeds, w Leeds wystarczy sie zarejestrowac w agencji i dostanie sie prace w magazynie czy warehouse .Ile czasu uplynie zanim ludzie tu znormalnieja albo i nie??? czy naprawde trzeba bedzie niestety sie izolowac od polakow niektorych aby tu czuc sie bezpiecznie.Ja opuszczam niedlugo to Leeds ,ale ciesze sie ze pomimo tego ze zawsze sie zle tu czulem to poznalem was kilku wartosciowych osob.pozdrawiam.(Capo Vituto Capi) -taki zarcik wiesz pomyslalem o tym naszym przywitaniu i pozegnaniu 😆 😆 😆

Malgon
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

Malgon wrote:

faktycznie milo bylo,
    i zaluje,ze nie zostalam dluzej 🙁

Aha….Akurat…Nie żałuj Malgonie śliczny…
    Ja też żałuję, że siedziałem odwrócony plecami do tego co się działo po Twym wyjściu/sorry: Waszym wyjściu.
    Skąd wiedzieliście kiedy wyjść?
    A może to i dobrze, że nie widziałem wszystkiego???
    Straciłbym pewnie resztki szacunku do Polaków w Leeds (do tej mniej ciekawej ich części ma się rozumieć…)
    Zresztą patrzcie post pt. "STAMPEDE".
    Pozdrowienia serdeczne dla wszystkich na poziomie, których spotkałem zeszłej nocy na dolnym poziomie 😀 🙂 :)[/quote]

hmmmm
    no to faktycznie nieciekawie.
    nie zakladalam, ze tak bedzie wygladac polska impreza. Choc wyglada jakbym niezle przeczucie miala.
    Przykra sprawa generalnie ….

Wyświetlanych postów: 2 (wszystkich: 61)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.