Strona główna Działy Hyde Park Impreza w NU

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 46)
  • Autor
    Wpisy
    jackyl
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    anka86 wrote:

spoko… 8)

.. ze az niewiascie oczeta rozblysly zza ciemnoty szklanej (tudziez plestikowej) na wizje jakze swojskiej biesiady..

😉

anka86
    Participant

…ze az sie przykro robi,gdy ktos ocenia w ogole Cie nieznajac…
    :]

jackyl
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    anka86 wrote:

wiem, znam to uczucie.. 😀

Baggins
    Participant

[quote:6577cd834e]
    anka86 napisał:

wiem, znam to uczucie.. :D[/quote]
    😛

olszak
    Członek

znowu bylo zabawnie… gdyby nie to ze wkoncu poznalem Marte ktorej bloga jestem wielkim fanem wogole byloby na minus 🙂 POZDRO dla wszystkich z ktorymi mialem przyjemnosc rozmawiac 8)

SpokoBoyxxx:)
    Członek

W ogole na minus byli cyganie ktorzy sie tam panoszyli i ich polscy przydupasy dresowcy I CIAPACI Ktorzy obmacywali polki(musialem jednej nawet zwrocic uwage dosc konkretnie zeby sie szanowala bo za chwile zadzwonie do matki)Tez sie ciesze ze moglem spotkac sie z ludzmi z forum FATA..,M.K, JOE.B. Marta.K. ale ona ma figure trzyma sie babeczka bylo kilku naprawde fajnych ludzi z klasa tylko szkoda ze byli w mniejszosci no i nasze piekne Polskie och dziewczyny!!!:) Troche sobie poskakalismy Olszak ,ale bez rewalacji musze cie zabrac do londka na nieco grubsza imprezke.pozdroweczka acha gdzie wyladowaliscie pozniej z M.????

olszak
    Członek

Sports Caffe a potem jeszcze jakis pub , jedzenie u pakusa i grzecznie spac 😀

Malgon
    Participant

faktycznie milo bylo,
    i zaluje,ze nie zostalam dluzej 🙁

Marta Klecz
    Członek

I mnie rowniez milo bylo sptkac sie z wami.
    Spokoboy- dziekujemy za szampana.
    Szczerze mowiac to gdybym nie chciala sie z wami wszystkimi spotkac to by mnie tam napewno nie bylo.
    Pozdrawiam panow co chyba nie uzywaja dezodorantow
    Malgon- jak jeszcze raz sie zmyjecie bez pozegnania- to macie jak w banku ze tym razem sie obraze. Na maxa.

Malgon
    Participant

zdaje sobie z tego sprawe Marta. Smsa wyslalam juz po fakcie ale jednak.
    maz za kudly mnie wyciagnal, zrozum…
    on widocznie sie az tak dobrze nie bawil ?
    Paki za to oferowali mu koke w kiblu 🙂

anka86
    Participant

samej imprezy komentowac nie bede, bo kazdy widzial jak bylo.. a bylo nieciekawie :/
    dzieki wszystkim forumowiczom za wspolnie spedzony czas w NORMALNYM towarzystwie 🙂 milo bylo Was poznac…
    pozdrawiam 🙂

fatamorgana
    Participant

Malgon wrote:

faktycznie milo bylo,

Aha….Akurat…Nie żałuj Malgonie śliczny…
    Ja też żałuję, że siedziałem odwrócony plecami do tego co się działo po Twym wyjściu/sorry: Waszym wyjściu.
    Skąd wiedzieliście kiedy wyjść?
    A może to i dobrze, że nie widziałem wszystkiego???
    Straciłbym pewnie resztki szacunku do Polaków w Leeds (do tej mniej ciekawej ich części ma się rozumieć…)
    Zresztą patrzcie post pt. "STAMPEDE".
    Pozdrowienia serdeczne dla wszystkich na poziomie, których spotkałem zeszłej nocy na dolnym poziomie 😀 🙂 🙂

Baggins
    Participant

a gdzie on niby??

SpokoBoyxxx:)
    Członek

fatamorgana wrote:

Malgon wrote:

faktycznie milo bylo,

Aha….Akurat…Nie żałuj Malgonie śliczny…
    Ja też żałuję, że siedziałem odwrócony plecami do tego co się działo po Twym wyjściu/sorry: Waszym wyjściu.
    Skąd wiedzieliście kiedy wyjść?
    A może to i dobrze, że nie widziałem wszystkiego???
    Straciłbym pewnie resztki szacunku do Polaków w Leeds (do tej mniej ciekawej ich części ma się rozumieć…)
    Zresztą patrzcie post pt. "STAMPEDE".
    Pozdrowienia serdeczne dla wszystkich na poziomie, których spotkałem zeszłej nocy na dolnym poziomie 😀 🙂 :)[/quote]
    Jakos nie moge znalezc postu Stampede ??? Czyzby ten post zostal wyslany poniej juz znalazlem!!!

,a Wracajac do samej imprezki w N.U TRADYCJI musialo STAC SIE ZADOSC ZE jak sa Janusze ze jak sa Polacy musi byc bitka i takowa byla pod koniec imprezki i szesc osob aresztowanych.Zreszta oprocz kilkunastu osob z ktorymi warto bylo sie spotkac bylo nieciekawie muza przecietna i nie wiem dlaczego lecialo czasami disco-polo -zenada-wiejski festyn.Takze pytanko do bramki Lysego i spolki co robili Cyganie na imprezce dla Polakow.pozdrowionka dla nornalnych 🙂 🙂 🙂

fatamorgana
    Participant

Już jest…
    Wcześniej to była zapowiedź taka jedynie, żeby wiadomo było czego szukać… 🙂

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 46)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.