Strona główna Działy Hyde Park Impreza w NU

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 31)
  • Autor
    Wpisy
    olszak
    Członek

wczoraj bylem przez przypadek w Sport Caffe zaraz po meczu Leeds United , no i tak sie stalo ze zostalem na imprezie , Janusze znowu pokazali na co ich stac 😈 byla niezla bojka rodem z westernu 8) takze do Boju Polsko… zenada

fatamorgana
    Participant

Ciekawe co na to nasz Mabrothax … o ile tam był w tym czasie.
    A nawet jak nie był, to mu powiedzą, że te zakały znowu tam narozrabiały.

Mabrothax
    Participant

A ja na to jak na lato 😛
    Wszyscy ochroniarze niezle potargani wyszli z tej bitki… jeden z nich ma jakies dwaziescia szwow na twarzy… ale zawiode niektorych… ci mlodziency wszynajacy burdy to nie byli polacy (nie tym razem:P ).

A zeby tego bylo malo, nastepnego dnia pojawilem sie w pracy (ku scislosci byla to niedziela)… godzina 12.03, czyli trzy minuty po otworzeniu baru, do budynku weszlo trzech podpitych jegomosci wraz z podpita jegomosciowa (wszyscy angole na szczescie…przynajmniej nie bylo wstyd 🙂 ) i jakies zarty ich sie trzymaly o tej godzinie, niepotrzebne oczywiscie. A jako, ze czlowiek na kacu (no bo niezgodne z natura byloby opuscic bar po pracy wczesniejszej nocy bez uprzedniego piwa) nie mialem nastroju do jakichkolwiek idiotyzmow. Totez wezwalem ochrone aby pomogla mi sie uporac z tymi (za przeproszeniam) kretynami ktorzy zaczeli niezle mnie podku..ac. No i sie zaczelo na nowo… Nie ma to jak niedzielny poranek.. kocham to 🙄
    Niedlugo bedzie wstep tylko dla posiadaczy czarnych pasow…tak dla bezpieczenstwa 😉

Baggins
    Participant

Tak naprawde to Polacy wcale nie zaczynaja tak duzo burd. Problem jest taki, ze jak jakas zaczna to niestety wplywa to na wizerunek nas wszystkich. Jednak wystarczy popytac pubowych bywalcow angielskich, a okaze sie ze pelno szweda sie angoli szukajacych burdy wszedzie.

Marta Klecz
    Członek

Zgadzam sie z przedmowca, anglicy sami zaczepiaja.

SpokoBoyxxx:)
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Mabrothax wrote:

A ja na to jak na lato 😛
    Wszyscy ochroniarze niezle potargani wyszli z tej bitki… jeden z nich ma jakies dwaziescia szwow na twarzy… ale zawiode niektorych… ci mlodziency wszynajacy burdy to nie byli polacy (nie tym razem:P ).

A zeby tego bylo malo, nastepnego dnia pojawilem sie w pracy (ku scislosci byla to niedziela)… godzina 12.03, czyli trzy minuty po otworzeniu baru, do budynku weszlo trzech podpitych jegomosci wraz z podpita jegomosciowa (wszyscy angole na szczescie…przynajmniej nie bylo wstyd 🙂 ) i jakies zarty ich sie trzymaly o tej godzinie, niepotrzebne oczywiscie. A jako, ze czlowiek na kacu (no bo niezgodne z natura byloby opuscic bar po pracy wczesniejszej nocy bez uprzedniego piwa) nie mialem nastroju do jakichkolwiek idiotyzmow. Totez wezwalem ochrone aby pomogla mi sie uporac z tymi (za przeproszeniam) kretynami ktorzy zaczeli niezle mnie podku..ac. No i sie zaczelo na nowo… Nie ma to jak niedzielny poranek.. kocham to 🙄
    Niedlugo bedzie wstep tylko dla posiadaczy czarnych pasow…tak dla bezpieczenstwa 😉

Widzisz mabro…Znow widzisz inaczej rozumiem ze znow byles zajety sprzataniem szkla z podlogi lub uzupelnianiem lodowki piwem .Rozumiem ze starasz sie bronic polakow ale w zadymie brali udzila polacy i to polak rozbil szklo na glowie ochraniarza.Nie uwazam jednak ze zawsze polacy sa winni i tylko oni wywoluja zadymy ale w ostatni weekend w sportsie brali udzial w zadymie.Rozumiem ze tam pracujesz ,ale nie rozumiem dlaczego zawsze widzisz troche inaczej fakty moze poprostu zajety jestes w tym czasie a pozniej dopytujesz sie innych jak bylo naprawde Niektorzy Janusze tez mowia jakos po angielsku i nie koniecznie ochrona musi wiedziec ze to byli polacy.Dla nich kazdy nieporzadnie sie zachowujacy to klient do wyniesienia z Knajpy.choc nie zgadzam sie z twoim zdaniem to cie pozdrawiam 😯 😯 😯

fatamorgana
    Participant

Tak będzie dalej to przestanę tam chodzić. Całe szczęście, że bywam rzadko. Choć taka rozróba to całkiem ciekawy temat do…sfotografowania. Ależ byłby fotoreportaż! Zatytułowany np. "Sport Cafe Janusz show"…. 😈 😆 😆 😆 I te tytuły zdjęć…"Pięść na twarzy Janusza", cios 1, cios 2, cios 3, i…"Jak nieżywy". "Polska – Anglia, na żywo i… na pięści!" 😆 😆 😆

Mabrothax
    Participant

Widzisz spoko…. rozmawilem zeszlej nocy o calym tym zajsciu z ochroniarzami, przegladalem wraz z nimi nagrania z tego spotkania wiec jakby nie bylo mam wiadomosci nieco wiarygodniejsze od twoich… moze byles za bardzo zajety bawieniem sie w łapodupy z kolegami i nie zauwazyles wszystkiego…

A dla Ciebie Fata… jakby byla jakas polska zadyma to skopiuje filmik i pobawimy sie na leeds.pl w zabawe "ktokolwiek widzial, ktokolwiek zna"

No to czolgiem…

Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Mabrothax wrote:

Widzisz spoko…. rozmawilem zeszlej nocy o calym tym zajsciu z ochroniarzami, przegladalem wraz z nimi nagrania z tego spotkania wiec jakby nie bylo mam wiadomosci nieco wiarygodniejsze od twoich… moze byles za bardzo zajety bawieniem sie w łapodupy z kolegami i nie zauwazyles wszystkiego…

A dla Ciebie Fata… jakby byla jakas polska zadyma to skopiuje filmik i pobawimy sie na leeds.pl w zabawe "ktokolwiek widzial, ktokolwiek zna"

No to czolgiem…

Nie chce sie wyklocac bo mam juz wyj… na cale to leeds
    Widziales nagranie ,a czy goscie mieli napisane na czole ze nie sa polakami czy angolami .Fakty sa takie ze brali udzil w tym polacy a poszlo o to ochraniarz wyniosl jednego goscia\ i inny sie wstawili.czy widziales takze co sie dzialo na dole juz za drzwiami za nim policja dojechala glownie tam bylo najciekawiej i ochraniarzom sie dostalo!!!

olszak
    Członek

Mabrothax wrote:

No to czolgiem…

jakos dziwnie sie sklada ze bylem tego swiadkiem na stowe to byli polacy wiec nie pierdol za przeproszeniem farmazonow , chyba ze na kamerze widziales ze na plecach Ci osobnicy mieli napisane ENGLAND , co nie zmienia faktu ze bylo zabawnie POZDRO

anka86
    Participant

ciekawe co Janusze zaprezentuja w piatek… 😈 8)

Marta Klecz
    Członek

ja bede w piatek 😉

w nu

Członek

Marta wrote:

ja bede w piatek 😉

w nu

Ja sie wybieram do Edinburgha, ale moze zmienie plany i pojade w poniedzialek
    any way ANKA ja dopiero dochodze po baletach( w Londynie egazmim przenioslem na 2 wrzesnia i srodowym wypadzie naszym.pozdrawiam jeszcze mi nie przyslali nowej sim karty z zagubionego telefonu ale jakby co mam jeszcze stary numer.pozdrowionka:)Byl wypas wiesz o czym mowie… 😳

Członek

anka86 wrote:

ciekawe co Janusze zaprezentuja w piatek… 😈 8)

napewno zamowia piwko najtansze i sie beda slinili 😆

anka86
    Participant

spoko… 8)

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 31)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.