Strona główna Działy Praca Wszystkie rodzaje opieki

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 46)
  • Autor
    Wpisy
    ulamek
    Członek
    angel_eyes
    Participant

Z BUPY wlasnie dzisiaj dostalam list,ze dziekuja,ale nie sa usatysfakcjonowani,dziwne tylko,ze odpowiedz odmowna (bez interview)dostala tez moja kolezanka,ktora ma dwa lata doswiadczenia w tej brazny,a nawet wiecej bo pracowala w szpitalu jako pielegniarka,tylko ze w Polsce 😕

angel_eyes
    Participant

A dzisiaj poszlam po aplikacje do jednego RH,gdzie byla mila pani i pytala sie dlaczego ja i moja kolezanka pielegniarka aplikujemy jako domestic( poszlysmy z ogloszenia,ze potrzebuja),skoro obydwie mamy kwalifikacje zeby aplikowac wyzej. A przeciez nigdzie mnie nie chca bez doswiadczenia 🙁 nie dadza nawet szansy czlowiekowi 😕 😡

ulamek
    Członek

wiesz wiem z doswiadczenia ze Bupa przyjmuje znaczy sie jeszcze jakis czas temu przyjmowala ludzi bez doswiadczenia, poprostu potrzebowali pracownikow.Moze sprobuj w innej bupie w Leeds jest tego troszke i nie na domestic ale na care masz wieksze szanse jaka pielegniarka chce pracowac jako sprzataczka , dla nich tez to dziwne.

angel_eyes
    Participant

Witam,czy ktos sie orientuje gdzie mozna szukac pracy jako baby-sitter lub sprzatanie w prywatnych domach,czy sa jakies agencje,ktore rekrutuja do tego typu pracy??

cheeky girl
    Participant

sa…kiedys bylam na rozmowie w Leeds. znalazlam w Yellow Pages.

magda_w
    Participant

Chodzi Ci o prace dorywcza?

angel_eyes
    Participant

Chodzi mi o prace w pelnym wymiarze godzin…

magda_w
    Participant

Ja znalazlam prace jako au pair na stronie: http://www.aupair-world.net ale dlugo czekalam zanim wyjechalam do Anglii.. sa tez mankamenty takiego poszukiwania przez internet, poniewaz nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie. Ja mialam to szczescie i trafilam na dobrych ludzi. Sprobowac mozesz, ale gwarancji nigdy nie masz… zycze powodzenia..pozdrawiam

angel_eyes
    Participant

Dzięki,spróbować można….

Dana
    Participant

Możesz też spróbować jako childminder, tylko, że wtedy konieczne jest ukończenie odpowiedniego kursu. Polega to głównie na opiece nad dziećmi w swoim domu, dlatego też będziesz sprawdzana czy twój dom spełnia odpowiednie warunki. Jest jeden pozytyw, możesz otrzymać około 3000 funtów specjalnej pomocy na przystosowanie domu do odpowiednich standartów. Więcej na ten temat poszukaj na stronie: http://www.ncma.org.uk
    Powodzenia.

rymus
    Członek

dzien dobry wszystkim!
    obecnie miszkam na polnocy w sunderland ale po ostatnim weekendzie spedzonym w leeds mam ochote sie przeprowadzc gdzies w wasze okolice. mam pytanie czy ktos pracuje w grupie "czajka" zajmujacej sie opieka w domach starcow?

3tna
    Participant

O widze ze kolega z Jeleniej Gory. .. to tak jak ja 😉

julka
    Participant

Tak jak i ja:)

rymus
    Członek

tosuper bo wlasnie znajomych najbardziej mi brakuje, fajnie bo tu na polnocy nie liczac newcastle! ale ja mieszkam w sunderland nie ma zbyt duzo polakow, a po weekendzie w leeds, musze powiedziec ze bardzo mi sie podobalo i kosciol i klub i jedzenie bylo super szczegolnie schabowy, pozatym loty do wrocka, ajak nie to samochodem moge sie udac na prom niedaleko do hull. mysle o tym zeby sie tam przenies za jakies 2 mieisace < jak skoncze kurs spawanie> narazie pracuje w sunthern cross domie opieki, wiem ze oni maja tam kilka domow i moze zrobie transfer, ale znalazlem propozycje z grupy czajka i nie wiem czy to cos ok oni maja domy w bradford i okolice leeds, moze ktos ma jakies informacje o nich! alebo namiary na jakies robotki. wiem ze duzo agencji rekrutuje tak samo jest tu ale potem ciezko znalesc robote na pernament, moze ktos ma namiary na jakies miejsca gdzie moge zlozyc aplikacje. z gory dziekuje i pozdrawiam z polnocy!

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 46)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.