Strona główna Działy Hyde Park No to szykujcie się na kolejne Spotkanie Forumowiczów…

Wyświetlanych postów: 13 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    Sandgirl
    Członek

A ja nie moge tak wczesnie, jesli moje kochanie bedzie pracowac… bo on konczy tak okolo 20:00… 🙁

Marta Klecz
    Członek

To przyjedz kiedy mozesz…
    Ja chcialabym np zwolac rodzinki wczesniej…zeby nasze pociechy tez cos z tego mialy…a nie chce go poprostu zostawiac w domu, ale jak nie bedie chetnych to bede musiala…Bo jak go wezme a nie bedzie dzieci, to tez sobie nie pogadam z nikim:( Bede musiala za nim latac caly czas.
    Czy juz wiadomo mniej wiecej kiedy?Tzn Data?

ela1981
    Participant

Piknik o wczesniejszej porze dla rodzinek to dobry pomysl, natomoiast z data to najlepiej we wrzesniu, bo teraz duzo ludzi ma wakacje i gdzies wyjezdza, wtedy przymajmniej dopisze frekwencja, chociaz zawsze mozna sotkac sie dwa razy

Baggins
    Participant

[quote:1d70615798] A ja nie moge tak wczesnie, jesli moje kochanie bedzie pracowac… bo on konczy tak okolo 20:00… Sad[/quote]
    Praise the LORD!!!

Sandgirl
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Baggins wrote:

[quote:46a06a2e3b] A ja nie moge tak wczesnie, jesli moje kochanie bedzie pracowac… bo on konczy tak okolo 20:00… Sad

Praise the LORD!!![/quote]

SpokoBoyxxx:)
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Marta wrote:

Przeciez pikniki sie robi w poludniowej porze, a nie pod wieczor…

tez uwazam ze wczesniejsza pora byla odpowiedniejsza:)pozdrawiam

monika2
    Członek

Podpisuje sie pod wczesniejsza godzina piknikiu. Dla rodzin z dziecmi 17 bedzie trudna do organizacji.
    Pozdrawiam.

Marta Klecz
    Członek

No to swietnie.
    Okolo 14tej powinno byc dobrze…nie za wczesnie i akurat na piknik, dzieciaki szalejace…
    Wtedy jest pelno czasu na pogaduchy, i na zjezdzanie sie calej reszty….
    Super

fatamorgana
    Participant

Rzeczywiście świetnie…Ciekawe ile osób przyjedzie tak wcześnie?
    Dwie rodziny z dziećmi? Tak nawiasem mówiąc, nikt nie pamięta, że to jest Spotkanie Forumowiczów a nie typowy piknik, choć miejsce (jeszcze nie określone na 100% z przyczyn- patrz ankieta!) jest piknikowe.
    Rodziny bardzo mile widziane, ale nie ma sensu rozciągać imprezy na tyle godzin ponieważ;
    1. Większość przyjedzie pojedyńczo a nie z rodzinami.
    2. ostatnim razem, ci co najbardziej pisali na forum o swoim przybyciu i kiedy to im najbardziej pasuje nie przyszli wcale, zatem… przekonałem się, że nie ma sensu ze względu na kilka osób ustalać całości imprezy.
    3. Organizator nie jest w stanie spędzić łącznie popołudnia i wieczoru w tym miejscu (a musi być wcześniej…).
    Albo więc wyciągniemy średnią, albo Spotkanie szybciej się skończy.
    Wszystkim nie da się dogodzić. A komu zależy przyjedzie.
    Tylko niech nikt nie wydziwia na dojazd (o ile będzie te jezioro jednak). Będzie oznakowany i opisany szczegółowo. I dostępny wizualnie!
    Sandgirl, czy bez swego "Miśka" nie możesz się nigdzie ruszyć?
    Naprawdę, fajnie byłoby Cię poznać. Jesteś tak długo na forum.

Marta Klecz
    Członek

Drogi Aleksie
    Jak spotkanie bedzie o 17tej mnie nie bedzie.
    Przykro mi, ale z moim dzieckiem spedzam jedynie weekendy…i 2-3 godziny w ciagu tygodnia.
    A czy ja, i inne osoby z dziecmi juz nie sa cenne?

ela1981
    Participant

Tak naprawde wszyscy mozemy narazie tylko spekulowac: bede czy nie?
    Dopoki nie ma daty, godziny, miejsca nikt nie jest w stanie okreslic sie na 100%. Fakt faktem, ze wszystkim nie da sie dogadzic i kto bedzie mogl ten przybedzie. Mimo, ze glosowalam za jeziorkiem, to do osrodka moze przybyc wieksza ilosc forumowiczow, a na tym chyba wszystkim najbardziej zalezy.

monika2
    Członek

Dolaczam sie do przedmowczyn. Ostatnie spotkanie nie bylo zorganizowane pod katem rodzin (dla tych co nie wiedza :pub), mimo to, udalo mi sie tam dotrzec. Zostalam jednak tylko na 1,5 godziny i zdazylam poznac imiona forumowiczow i nic wiecej.
    Rozumiem, ze wiekszosc na forum to single bez rodzinnych zobowiazan ale podono to forum dla wszystkich, wiec moze jednak daloby sie wszystko pogodzic. Glosowalam wprawdzie za spotkaniem nad jeziorem, ale moze Leeds jest jednak lepszym miejscem, blisko, szybko mozna sie dostac i w razie niepogody mozna sie schowac.
    Jesli spotkanie odbedzie sie przed 11 sierpnia na pewno sie odmeldujemy, pozniej jedziemy w odwiedziny do babc :D.
    Pozdrawiam i do zobaczenia.

fatamorgana
    Participant

Noooo. Od razu lepiej…
    I jak się ruszyło z wypowiedziami! 😀
    Tylko że teraz to już sam nie wiem. Z tego, co piszecie wynika, że ankieta sobie, a poza ankietą też każdy sobie-woli bliżej.
    I teraz naprawdę mam problem…
    Wciąż jednak za mało jest głosów w tej ankiecie!!!
    A póki nie wiem ilu i gdzie, nie podejmę decyzji.

Wyświetlanych postów: 13 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.