Strona główna Działy Hyde Park Myslovitz…wrazenia po koncercie

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    Baggins
    Participant

No z tym pogowaniem to przesada. Najlepiej stac pod scena jak kolek i ani ruchu, a jak ktos podskoczy to juz tragedia i bydlo.
    Ja od dziecka poguje, pogowac bede i jak bedzie nastepny koncert to takie pogo rozkrece, ze wam wszystkim kredki z piornikow powypadaja :P.

Pozdro

jackyl
    Participant

ee tam, ja rozkrece wieksze.. ;))))

Lepton
    Participant

Przepraszam za to pogo. Ale to Ryjek mnie sprowokowal..:) Jak spiewal "z twarza Marylin Manson" to tak mu sie ryjek ukladal jak do "chcialbym cie zobaczyc w pogo".
    Poza tym tak bylo malo Januszy na koncercie ze trzeba bylo zanizyc poziom i zrobic troche polskiej trzody chlewnej, hehe.

Jackyl – trzeba sie wreszcie wybrac na cos ostrzejszego, zeby sie pojawily posty w stylu…
    bylo takich kilku co sie w ogole z miejsca nie ruszali.. tym samym przeszkadzajac wszystkim kulturalnie pogujacym w zabawie…

Pozdrawiam,
    PS. Myslovitz wypadlo jak na nich bardzo dobrze tylko rzeczywiscie kontakt z publicznoscia lichy… no i niestety poziom polskiej muzyki rozrywkowej jest taki jaki jest i niestety prawdopodobnie jakas lepsza lokalna kapela z leeds zapedzila by chlopakow z Myslowic w kozi rog…

Ale ogolnie bylo bardzo fajnie no i Guiness!!!!

Lepton
    Participant

Baggins.. niezle LOGO.. nawet podobny jestes do pana na zdjeciu
    Kiedy wprowadzasz 12-tomowe dziela papieza do angielskich szkol?:) hehe

KwiateK
    Participant

fotki juz dostepne 🙂
    http://www.leeds.pl/artykul/71/

Baggins
    Participant

NO ja widze ze oryginalne logo coraz trudniej zdobyc (patrzac na 2 ostatnie posty) 😀

Mabrothax
    Participant

No ta uwaga na temat pogowania rzeczywiście nie była na miejscu. Aczkolwiek sam nie kicałem pod sceną ponieważ… a w sumie to nie mam wytłumaczenia 🙄 … Nie do końca rozumiem dopychanie się pod scenę tylko po to aby !stać! tam bez ruchu. A jak takiego lekko trącisz łokciem wykonując podwójnego tulupa to się patrzy na Ciebie jakbyś mu conajmniej spalił dom i wychędożył całą rodzinę.
    A co do wrażeń z koncertu: było pozytywnie 😉

gonia
    Participant

hmmm kazdy ma inny poglad na temat kicania pod scena…
    Ja osobiscie trzymalam sie z daleka z bardzo prostego powodu…balam sie zadeptania…
    po prostu osoby ktore tak sobie tam skalaly byly troszke wieksze ode mnie wiec moja obecnosc tak skonczyla by sie raczej staranowaniem…
    chociaz nie powiem ze sama sobie nie poskalam na wielu koncertach kiedys tam soebie w przeszlosci…alez oczywiscie ze tak i bylo fajnie…

KwiateK
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Baggins wrote:

NO ja widze ze oryginalne logo coraz trudniej zdobyc (patrzac na 2 ostatnie posty) 😀

ja bylem pierwszy i nie mam zamiaru go nikomu odstepywac 😛

– GR –
    Participant

Chyba mylnie mój post został odebrany jako narzekający. Całe wydarzenie oceniam pozytywnie, był to miły wyjątek od monotonii życia w Leeds. Miejsce ciekawe i klimatyczne, już w wyobraźni widzę jakąś irlandzką zabawę tam organizowana. Jedynie przyczepiam się do profesjonalizmu tych z Mysłowittz. Dla mnie żadnym argumentem jest to że "poza sceną są przemili", czy "grają tyle koncertów teraz". Płacę i wymagam, liczy się tu i teraz.
    Ekipie zaangażowanych życzę kolejnych udanych przedsięwzięć.

P.S. Fatamorgana wcale nie wyglądasz na typa z Mysłowitc :D.

Marta Klecz
    Członek

czy mieliscie takie same wrazenie ze Royka powinno bardziej slychac?
    Bo ja nie slyszalam…a mylam uszy…myje regularnie 😉

a co do pogo…to powinny byc specjalne ku temu imprezy
    ale ta chyba nie byla jedna z tych

fatamorgana
    Participant

[quote:ee4ed404a9]
    P.S. Fatamorgana wcale nie wyglądasz na typa z Mysłowitc . [/quote]

Hmm…ciekawe czy ludzie wyglądają na miejsca skąd pochodzą???
    Ty też wyglądasz na swoje miejsce pochodzenia? Ciekawa teoria, bo z praktyką niewiele chyba ma wspólnego…
    Mógłbyś to rozwinąć i powiedzieć jak się dochodzi do takich wniosków?
    Jest to niezmiernie ciekawe…
    Wprawdzie nie urodziłem się w Mysłowicach, ale bywałem tam często i jakoś nie zauważyłem u ludzi (w porównaniu do innych, z innych miast) różnicy pomiędzy byciem stamtąd a nie byciem, a spotykałem tam różnych…
    Przestańcie ludzie wreszcie dzielić.
    Nauczcie się łączyć. Żaden człowiek nie ma prawa uznawać ludzi z jakiegokolwiek rejonu za gorszych dlatego że jest z miasta "X" a inni są z "Y". Jest to tak bezsensowne jak i głupie oraz -co gorsza- szkodliwe.
    Przypomina durny podział na "goroli" i "hanysów", co nawet mnie- rodowitego Ślązaka zawsze wkurzało, zwłaszcza, że przodowali w podkreślaniu takich podziałów akurat ludzie niekoniecznie myślący samodzielnie…
    Jestem ze Śląska, ale bardziej cenię Wielkopolan, bo w większości są bardziej gospodarni, co nie znaczy, że Ślązacy to same nieuki i "wyglądają" na niegospodarnych.
    😕 😕 😕 😕
    Żeby nie było…Koncert mi się podobał, ale nawet nie wiem co zagrali.
    Po prostu nie skupiałem się na muzyce lecz na zdjęciach.
    Cieszę się jednak, że doszło do tego wydarzenia, no a możliwość poznania zespołu była dodatkową atrakcją i przyjemnością…
    Najważniejsze jest to, że koncert jako przesięwzięcie się udał i mamy na przyszłość dobrą lekcję jak się organizuje takie rzeczy w Leeds.
    A to może się jeszcze przydać…
    Tak, dobrze piszę, ponieważ organizatorzy muszą myśleć o czymś daleko więcej, niż czy wokalista da z siebie maxa czy nie.
    Tak już jest. (Patrz; komentarz oficjalny do fotoreportażu).
    🙂

SpokoBoyxxx:)
    Członek

P.S. Fatamorgana wcale nie wyglądasz na typa z Mysłowitc :D.[/quote]
    FATA To taki poczciwy, spoko czlowiek bardzo poukladany i madry co nie znaczy ze doskonaly ,ale nie ma nic z JANUSZA i przewyzsza niektorych pozdrawiam

SpokoBoyxxx:)
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

[quote:83d8fcf8d1]
    P.S. Fatamorgana wcale nie wyglądasz na typa z Mysłowitc .

Hmm…ciekawe czy ludzie wyglądają na miejsca skąd pochodzą???
    Ty też wyglądasz na swoje miejsce pochodzenia? Ciekawa teoria, bo z praktyką niewiele chyba ma wspólnego…
    Mógłbyś to rozwinąć i powiedzieć jak się dochodzi do takich wniosków?
    Jest to niezmiernie ciekawe…
    Wprawdzie nie urodziłem się w Mysłowicach, ale bywałem tam często i jakoś nie zauważyłem u ludzi (w porównaniu do innych, z innych miast) różnicy pomiędzy byciem stamtąd a nie byciem, a spotykałem tam różnych…
    Przestańcie ludzie wreszcie dzielić.
    Nauczcie się łączyć. Żaden człowiek nie ma prawa uznawać ludzi z jakiegokolwiek rejonu za gorszych dlatego że jest z miasta "X" a inni są z "Y". Jest to tak bezsensowne jak i głupie oraz -co gorsza- szkodliwe.
    Przypomina durny podział na "goroli" i "hanysów", co nawet mnie- rodowitego Ślązaka zawsze wkurzało, zwłaszcza, że przodowali w podkreślaniu takich podziałów akurat ludzie niekoniecznie myślący samodzielnie…
    Jestem ze Śląska, ale bardziej cenię Wielkopolan, bo w większości są bardziej gospodarni, co nie znaczy, że Ślązacy to same nieuki i "wyglądają" na niegospodarnych.
    😕 😕 😕 😕
    Żeby nie było…Koncert mi się podobał, ).
    :)[/quote]
    Ja TEZ NIESTETY dziele LUDZI ,ale wiesz wychodzi kibola przeszlosc ale nie lubie jak ktos sie wypowiada jest Januszem,krytykuje innych czy region a sam nieznaczy wiele lub pochodzi z biednych rejonow.Tez Przylaczam sie do Gratulacji wiem ze koncert byl udany i wiem ze pojdziecie dalej!!!

fatamorgana
    Participant

SpokoBoyxxx:) wrote:

P.S. Fatamorgana wcale nie wyglądasz na typa z Mysłowitc :D.

FATA To taki poczciwy, spoko czlowiek bardzo poukladany i madry co nie znaczy ze doskonaly ,ale nie ma nic z JANUSZA i przewyzsza niektorych pozdrawiam[/quote]

Ty mi nie kadź, bo wiesz jak tu jest na forum…Zaraz ktoś Ci przywali, że się wkupujesz w "moje łaski", czy coś takiego…
    Albo że podlizujesz się "grupie trzymającej władzę".
    Jedno jest pewne. Dobrze jest się spotkać z niektórymi twarzą w twarz. Wtedy niejeden przekonuje się że ten wirtualny ktoś jest inny (zazwyczaj ciekawszy w odbiorze), niż się spodziewaliśmy.
    Scoork miał rację.
    Ameryki nie odkryłeś, bo napisałem kiedyś wyraźnie, że zawsze starałem się robić wszystko tak, aby nie być w niczym typowym "Jankiem z Polski."
    I nie pisz poczciwy, bo jeszcze do niedawna wielu ludziom to słowo kojarzyło się dość negatywnie, jako oznaczające ludzi o stosunkowo prostym umyśle, choć uczciwych, ale jednak jak to czytasz to można by pomyśleć, że jestem jakiś prosty, spokojniutki człowieczek, któremu wszystko można powiedzieć (tak niektórzy myślą). Tymczasem jest zupełnie inaczej, więc nie nastawiaj ludzi tak, bo potem jeszcze przeżyją ciężki szok… 😀 😀 😀 😆
    Pozdrowienia.

Proponuję wreszcie wrócić do koncertu, bo nam się temat rozmył…

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.