Strona główna Działy Hyde Park Anglia i Leeds……a co to k…. jest ???!!!!

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    tonieja
    Członek

Przypuszczam ze niektorzy ludzie odczuwaja ekscytacje na sama mysl o tym ze moga ublizyc innym i do tego pozostac wzglednie anonimowym.

mvp

jezeli nie podoba sie Tobie rozrywkowosc Leeds to moze wybierz sie do Halifax lub Bradford. Wedlug mnie (!) sa to jeszcze mniej ciekawe miejsca do imprezowania. Oczywiscie sa tez zapewne wyjatki w postaci fajnych klubow. Ja postrzegam Leeds jako ciekawe miejsce do imprezowania.

fatamorgana
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    mvp wrote:

nie podskakuj pędzlu bo cię niktórzy mogą "naprawić". cóż zrobić jak baranów wiele ??

Słuchaj nędzna i chamska szumowino. Zawsze traktuję ludzi tak, jak na to zasługują. A ty zasługujesz nie tylko na wywalenie z forum ale i na porządną nauczkę, bo wydaje ci się, że dopiero żeś tu przylazł i już będziesz wszystkim ubliżał. Żebyś się nie zdziwił jak ciebie ktoś zamiast naprawiać po prostu skasuje.
    I uważaj gnojku do kogo pijesz… Jeszcze się taki nie narodził któremu bym odpuścił. Jak ci tu źle to wynocha, a jak się będziesz rzucał to przyjadą do ciebie tacy, którzy cię bardzo szybko stąd wyprowadzą…
    Naprawdę jesteś taki głupi, myśląc że możesz pozostać bezkarny i anonimowy w tym mieście?

Jesteś jak wszyscy tego typu. Macie pełno w gębie ale zero jaj. A po rozumie wszelki ślad dawno zaginął… Przerabiałem takich cwaniaczków wielu i nigdy nic im z tego piep…..a nie wychodzi.
    Takimi to nawet nie ma co sobie rąk brudzić. A ja nie lubię babrać się z g….em.

jackyl
    Participant

uu fata, to zes pojechal.. grozby, obrazy.. a czyz to nie tego typu wypowiedziom mowisz stanowcze NIE? 😛

a tak poza tym: happy birthday 2 u.. 🙂

ogolnie ciekawy watek, nieliczne osoby olaly forme i sie ustosunkowaly do pytania miedzy wierszami zawartego, cala reszta to nagonka taka smieszna i nerwy puszczone.. czyli [prawie] nic nowego 🙂

mvp
    Członek

fata-trata-morgana, piszesz że nie lubisz się babrzeć w gównie a widziałeś kiedyś gówno w gównie…bo ja nie. piszesz wiele – jak zwykle – i nic z tego nie wychodzi – jak zwykle. odkąd czytam to forum to zauważyłem że tylko potrafisz pierd….ć a tak naprawdę gówno z tego wychodzi. dlatego bierz zabawki i uciakaj do innej piaskownicy…..szumowino, hahaha.[/url]

jackyl
    Participant

no, teraz to dopiero zdenerwowales ojca dyrektora.. ;))

coz, bylo milo Cie goscic.. przynajmniej niektorym.. baj.. ;))))

Mabrothax
    Participant

Drogi kolego mvp. Widzę, żeś znerwicowany odrobinkę… Jeśli Cię gryzą i irytują Twoje własne niepowodzenia i porażki… Niewyżycie sięga zenitu… Pamiętaj, za seks możesz płacić 🙄

fatamorgana
    Participant

Następny męt, który próbuje mnie sprowokować, ale nie ma za grosz odwagi, aby mi spojrzeć w oczy i powiedzieć prosto z mostu, bo jak śmierdzący tchórz woli siedzieć na leniwej d. i pisać rzeczywiste pier.doły, które nie dość, że nic nie wnoszą do forum, to jeszcze nie mają pokrycia w rzeczywistości. Takiemu nawet nie będę tłumaczył niczego.
    Co zrobiłeś śmieciu dla ludzi? Tacy jak ty robią tylko jedno…Pod siebie.
    Koniec komentarzy.

fatamorgana
    Participant

Skoro ktoś mi grozi pierwszy na pewno nie będę dłużny.
    Taaak, herbatka wypita , ale męty zostały na dnie…jak zawsze zresztą.
    No to my teraz te męty posprzątamy żeby forum wolne od syfu było.
    Tak propos, sami widzicie, że gdybym to ja kasował już by dziada nie było…

Marta Klecz
    Członek

ja nie wiem jak doszlo do tego ze od powiedzenia ze w Leeds nie jest interesujaco doszlo do obrzucania sie kupa…
    CZy czasem nie przesadzacie chlopaki?
    A czy wy wiecie co to jest bycie "politycznie correct"?
    To tak ze sie mysli swoje, wie sie swoje ale pozostawia sie ludzi wokol usmiechnietych- chociaz oni wiedza ze macie ich za smierdzacego bacura…
    Tego zachecam uczyc sie od anglikow:)
    Nazwijcie to hipokryzja…ale przynajmniej nie jest ta kupa smierdzaca, widoczna, no i zalosna…
    Wiecie ze niektorzy ludzie tutaj wcale nie chca zagladac wlasnie ze wzgledu na takie ataki???
    I po co to komu? 😕

mvp
    Członek

ok moja rola się zakończyła. teraz możecie kłócić się dalej beze mnie….no i pośmiać się z "nowych" polaków – to umiecie robić najlepiej.
    THE END

SpokoBoyxxx:)
    Członek

😳

Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    mvp wrote:

ok moja rola się zakończyła. teraz możecie kłócić się dalej beze mnie….no i pośmiać się z "nowych" polaków – to umiecie robić najlepiej.
    THE END

MASZ szczescie ze mialem okazji brac udzial bo w dyskysji powiem jedno jestes jeb,Januszem rozgoryczonym wracaj do Polski stary taka rada…

Członek

mvp wrote:

THE END

MAM za dobry chumor aby sobie psuc takim kims nieznaczacym jak ty!!? 😡 😡 😡 chwdp na koniec

mvp
    Członek

spoko boyxxx to ksywa pozwalająca ci myśleć że jesteś takim człowikiem. a jesteś beznadziejnie prosty i głupi. oby takich ludzi jak najmniej w PL bo staniemy się krajem 3go świata. czy fakt że jesteś tępy i z uppośledzeniem, jest spowodowany incydentem z dzieciństwa kiedy to mama niejednokrotnie "tuliła i owijała" czajnik na twoim kaprawym i pustym łbie ???….. i super ze masz dobry CHumor….debil

MK
    Członek

DO [b:b52b21c2b9]MPV:[/b:b52b21c2b9]

Wydaje mi sie, ze Twoje posty troche odstaja "in minus"od forum.

Zmien prosze ton Twoich wypowiedzi -jesli sie nie zgadzasz to ja sie nie zgadzam na czytanie tego co masz do napisania i w zwiazku z tym ogranicze Twoja aktywnosc na forum do czytania tego co inni napisali.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.