Strona główna Działy Praca Pośredniaki w Leeds adresy, numery telefonów, opinie

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 91)
  • Autor
    Wpisy
    PcP1234
    Participant

banda oszustow i naciagaczy!! runaway

jackyl
    Participant

o, to jednak sie tryche pozmienialo.. :))

maverick
    Członek

Witam,

Jakie agencje pracy możecie polecić? Tzn. takie, które wywiązują się ze swoich zobowiązań (płacą na czas itp)? Jak ktoś zna to proszę o podanie także ich adresów jak i kontaktu elektronicznego.

I jak znacie agencje, które lepiej omijać to też proszę o ich wypisanie, będę wdzięczny, pozdro

lili2000
    Participant

hehe omijaj javelin!!! swojego czasu bylo ok, ale do dzis mi wisza 50f. Polecam MAJOR

powp
    Członek

do niedawna pracowałem dla Aarona i miałem prace co dzień chyba że sam prosiłem o wolne , nie było problemów z wypłatami zawsze na czas i jak trzeba

ulka77
    Członek

Polecam Concept z Armley.Fajni ludzie,nie ma problemu z pieniedzmi,agencja na 5 😉 .Pozdrawiam

maverick
    Członek

Dzięki za dotychczasowe info i czekam na więcej, a czy agencje wymagają zaświadczenia o niekaralności albo referencji?

tonieja
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    maverick wrote:

Witam,

Jakie agencje pracy możecie polecić? Tzn. takie, które wywiązują się ze swoich zobowiązań (płacą na czas itp)? Jak ktoś zna to proszę o podanie także ich adresów jak i kontaktu elektronicznego.

I jak znacie agencje, które lepiej omijać to też proszę o ich wypisanie, będę wdzięczny, pozdro

W jakim fachu szukasz pracy? (praca typowo fizyczna, kierowca, social care, prace biurowe) Nie ma sensu isc do agencji oferujacej tylko prace biurowe z oczekiwaniem ze przyjma Ciebie do pracy jako spawacza, itp.

Z drugiej strony, widzialem kilka miesiecy temu dosc nietypowe ogloszenie:
    poszukiwana sekretarka
    zakres obowiazkow
    […]
    – wymiana zarowek
    […]

Pewnie chodzi o to aby wspinala sie na drabine podczas gdy dyrektor ja "ubezpiecza" na dole 😛

Uxbridge
    Członek

Uuuu! Z tą wymianą żarówek to pojechał. Do wymiany żarówek to trzeba mieć uprawnienia!
    Ja u siebie w pracy podpisałem specjalne kwity. Zgodnie z nimi teoretycznie nie mam prawa wcisnąć wtyczki do kontaktu. Jakbym to robił i został porażony prądem, firma nie odpowiada bo nie mam uprawnień i o tym wiem.
    Mój dyplom inżyniera elektryka nic tu nie zmienia 😆

AS
    Participant

Maverick, jak trochę poszukasz i to całkiem niedaleko na tym forum, znajdziesz cały wykaz agencji z plusami i minusami.
    Rozejrzyj się a odpowiedzi są na wyciągnięcie ręki.
    Są tam nawet telefony.

maverick
    Członek

Jaka praca?

Może być fizyczna, prawo jazdy też mam, biurowa też jak najbardziej mi odpowiada.

Przejrzałem całe forum "praca" i nie doszukałem się tego spisu agencji, więc jak AS wiesz dokładnie, gdzie to jest to zapodaj linkiem ;]

AS
    Participant

Skoro przejrzałeś całe, to jak mogłeś przegapić czwarty od dołu na stronie o tak wyraźnym dla Ciebie tytule?

"Dla szukających pracy"

Ten uzytkownik juz dwa razy podawał, więc w sumie ma 3 posty z tym wykazem agencji.
    Napisał UPDATED w tytule specjalnie aby podkreślić, ze jest aktualizacja.

HardcoR
    Participant

Przejrzałem całe forum "praca" i nie doszukałem się tego spisu agencji, więc jak AS wiesz dokładnie, gdzie to jest to zapodaj linkiem ;][/quote]

proszę bardzo:

http://www.leeds.pl/forum/viewtopic.php?t=3342

spis większości agencji z Leeds z małymi komentarzami.

tonieja
    Członek

Jak chodzi o prace biurowa to bardzo lubie Brook Street (Bradford). Nie bylo wiekszych problemow a juz na pewno pracownicy pokazali duzo dobrej woli w niejednej sytuacji. Na przyklad, kiedys moja prosba o wyplate holiday pay sie im gdzies zawieruszyla ale przelali to w trybie emergency i za kilka godzin pieniadze mialem na koncie.

Jak chodzi o prace fizyczne to uwazam ze Flame (filia Bradford a przedtem Hipperholme) jest chyba najmniej zorganizowana. Ginace dokumenty, kiepska komunikacja i ogolny brak organizacji.

pajunk
    Członek

ja wyjeżdżam z nimi jutro, napisze później albo w trakcie jak to wszystko wygląda

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 91)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.