Strona główna Działy Praca Pośredniaki w Leeds adresy, numery telefonów, opinie

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 256)
  • Autor
    Wpisy
    sharoy_ss
    Członek

Odmowienie pracy 4 godziny przed rozpoczeciem zmiany czyni cie czlowiekiem nieodpowiedzialnym, niewazne ze nie znalezli ci pracy
    na dzienna zmiane
    skoro zaczelas pracowac na nocki zdawalas sobie sprawe ze juz tak bedzie
    duzo ludzi chcialo by sie przepisac na dzienna zmiane ale nie wszyscy moga
    po prostu to byl twoj kaprys, ta agencja nie miala obowiazku przerzucic cie
    na dniowki, trzeba bylo im dac przynajmniej dzien wyprzedzenia i wtedy
    mysle ze znalezli by ci prace na dzien i na pewno kogos na nocke
    i obie strony bylyby zadowolone
    ale to jest wlasnie myslenie niektorych polakow
    najpierw sama badz w porzadku a pozniej wytykaj bledy innych

sivamk
    Członek

nie raz byla sytuacja ze 2 godziny przed praca pisze ze mam isc, czy tez kiedy bylam juz w drzwiach ze dzis nie ma pracy i bardzo przepraszaja, ich przeprosiny mam juz gdzies. a oni mnie bo przeciez jest na jedno wolne miejsce pracy setka chetnych takze ktos skorzystal a ja szukam czegos innego:):) pozdrawiam

ps. zycze milej pracy z Clare i Gill oraz zakrecona Debbie :):):):):):)

sharoy_ss
    Członek

Mysle ze efektem twojego dymania nie sa w/w pudingi

gonia
    Participant

droga autorko postu … nie obrazaj sie przypadkiem ale zgadam sie z sharoy_ss
    pozdr

v-tec
    Członek

Faktem jest że łajacie autorkę wątku za to że zrezygnowała ze pracy na kilka godzin przed rozpoczęciem zmiany ale oczywiście według was nie ma nic złego w tym że agencja potrafi na godzinę przed zmianą zadzwonić z informacją że dzisiaj pracy nie ma i proszę nie przychodzić a kiedy praca będzie nie wiadomo proszę czekać na telefon i wtedy masz godzinę żeby się stawić. Duży może wiecej, co?

Gundis
    Participant

To sa wlasnie uroki pracy przez agencje.Na szczescie dziala to w obie strony.
    Jednym razem ktos idzie do pracy,by za chwile zostac odeslanym do domu.
    Innym razem, ktos kto ma przyjsc, po prostu ich olewa i wylacza telefon.

ela1981
    Participant

odpowiedzialnym nalezy byc wobec kogos kto tak samo wobec nas postepuje, a wiemy jak robia agencje, na miejscu sivamk nie mialabym kompletnie zadnych wyrzutow sumienia, zreszta dawno juz o tobie zapomnieli, a jak zabraknie im ludzi do pracy to i tak sobie przypomna i do Ciebie zadzwonia

mkropka
    Członek

dziękuję Wam wszystkim za komentarze…
    bardzo mi pomogliście… nigdy nie wolno się poddawać 😆

gonia
    Participant

hej v-tec przeciez wspomnialam ze agencje zachowuje sie w taki sam sposob, i tak jak kandydat na stanowisko jest nie milo zaskoczony tak samo agencja jesli zostawi sie ja na lodzie. A tak w ogole to najbardziej winny jest pracodawca, a nie agencja, bo to on dzowni i mowi ze dzis nie ma pracy i nie potrzebuje ludzi.Agencja tylko POSREDNICZY!
    A poza tym takie jest temporary employmment i wszytskie aspekty zwiazane z tego typu zatrudnieniem, latwo dostac, latwo stracic …a jesli ktos bardziej zainteresowany prawami, zasadami, regulacjami i ogolnymi benefitami czy tez minusami dla oby dwoch stron odsylam do literatury.

a szukajacym pracy zycze powodzenia.
    pozdrowka

sharoy_ss
    Członek

Nie patrzcie na kogos jak ktos postepuje, jak polak postapi w porzadku to wlasnie wtedy pokaze klase…oko za oko zab za zab

Gundis
    Participant

W tym okresie, gdy jest "quiet", nie szanuja ludzi.Ale po wakacjach, jak tylko studenci sie zmyja, to wysylaja smsy do wszystkich, z prosba o przyprowadzenie kolegi/kolezanki w zamian za £20.
    Ich nastawienie zmienia sie sezonowo.

miczka
    Członek

agencja adept w leeds na dunkan str zapewne sporo osób pracowało lub też pracuje dla tej agencji mnie właśnie zaproponowali współprace czy mozecie mi napisać o tej agencji tzn jak sie z nia współpracuje, czy mozna jej zaufać. Pierwszy ra podejmuje sie pracy dla agencji wiec jestem niepewnie nastawiona… 😕

neonka
    Członek

…pracowalam dla aadeptu od wrzesnia do grudnia…zawsze bylo ok, pieniadze na czas i szukali pracy zeby tylko nie miec wolnego

Marta Klecz
    Członek

ja tez tam pracowalam i szczerze moge polecic

tzn pracowalam "w" a nie "przez" – jesli to masz na mysli.

draxgsp
    Participant

A ja nie polecam. Pracowałem dla nich w zeszloroczne wakacje. Po 2 tyg. pracy zadzwonili i powiedzileli ze pracy juz nie ma. Musialem szukac pracy w srodku wakacji. W tym okresie jest troche ciezko. Zadzwonili do mnie dopiero po 2 tyg z oferta nowej pracy. Musialem odrzucic mialem juz inna prace. Jezeli chodzi o kase to ok, nawet wyslali mi p45 na koniec 😀

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 256)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.