Strona główna Działy Czarna lista Agencja 24-7 Leeds

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    JoeB
    Participant

Radze wam nie uzywac ta agencje – wlasciciel i wspolpracownicy nie sa uczciwi i kombinuja….

Daja prace – a pozniej nie placa.

JoeB
    Participant

Ja sam dla nich nie pracowalem – ale rozmawiam dobrze po angielsku, wiec pomagalem dwoma kolegom ktorzy tam pracowali gdy mieli probelmy. A tutaj pisze poniewaz ja mam konekcje na Internet – a oni nie.

Agencja znalazla kolegom prace przez kilka tygodni – Agencja wcale im dobrze przez te tygodnie nie traktowala – placili przez jakis czas mniej niz kolega nalezalo – ale najwiekszy problem byl ze poprostu powiedzieli na koncu ze za ostatni tydzien nie zaplaca – niby bo klient im nie zaplacil – ale tak sie nie pracuje z agencjami.

Ja mialem nieprzyjemnosc sam z jednym z menazerow tam rozmawiac i powiem szczerze ze on wcale nie jest przyjemnym czlowiekiem – poprostu wykorzystuje z tego ze wiele polakow tutaj nie znaja prawa angielskie.

Wiem tez se to nie tylko moji koledzy ktorzy mieli problemy z ta agencja – teraz ich biuro ma nowy zamek, bo ostatnio banda polakow byla u niego i grozili ze z biura nie wyjda az im porzadnie zaplaci.

…….a co do kolegow mojich? Jedna dobra rzecz wyszla z tej calej historii – na koncu znalezli prace w porzadnej firmie – dosc dobra platna, dali im vana, szef ich dobrze traktuje, i slucha ich opinii……wiec nie wszystko musi byc jak u 24-7

fatamorgana
    Participant

Czy 24-7 to prawidłowa nazwa?
    Bo są dwie agencje o podobnej nazwie (247 staff i…247 ale nie wiem dokładnie jaka…).
    Trzeba takie coś uściślać bo potem się nieporozumienia robią…

JoeB
    Participant

To jest 24-7 staff na Albion Square.

Marta Klecz
    Członek

Ja chce tylko powiedziec ze sie ciesze ze juz dla nich nie pracuje 24/7 staff,a 24/7 Recruitment to zupelnie inna agencja cieszaca sie dobra opinia.

fatamorgana
    Participant

Wszystko do czasu…. machloje i wykorzystywanie Polaków przez agencje…

ach
    Participant

ja pracowałem dla tej drugiej 247 staff (andy pracownik, pod nr 117) też mnie oszukali. A jak się upomniałem o urlop tak udawali niezorientowanych.

cyklop
    Participant

niektorzy pracowali dla 247 staff przy monkey buissnes pub na headrow road ,jest spoko ,ale on pracowali tylko dodatkowo po 1 dniu w tygodniu wiec moze nie mieli za bardzo na czym oszukiwac?/??///

nanka64
    Członek

tak zgadza sie to jest ta chokerna agencja w ktorej goruje unis i jego przydupa wielka p Monika tez bylismy z mezem oszukani tam z ludzi robia sobie jaja forowaki tylko swoich lub lubianych lizusow .pracowal tam dla nich taki p Jarek ktorego ten ciapus unjs zrobil liderem grupya to byl zwykly wsiok i lizus capilo od niego na odleglosc bo sie nie myl no ale byl wielkim liderem,na szczescie juz nas tam nie ma w tym ochtdnym kraju jestesmy teras za oceanem i jest super pozdrawiam

kunegunda
    Participant

przeprowadziliscie sie za ocean do pakistanu???
    lal oszukali cie straszne naprawde straszne a mozna wiedziec czemu kozystalas z uslug agencjii??? i jakiego typu pracy szukalas? nie wiem np. w NHS lub Bankowosci albo IT??
    czy moze poprostu przy pakowaniu miesa???

schatz33
    Członek

wez przestan kunekunga nie widzisz ze mlokos? Wez zobacz jak ta ciemnota pisze. Rozczytac sie nie idzie. A zza oceanem zgnije bieda bo takich tam na peczki,szczegolnie pod mostami.

fatamorgana
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    nanka64 wrote:

pracowal tam dla nich taki p Jarek ktorego ten ciapus unjs zrobil liderem grupya to byl zwykly wsiok i lizus capilo od niego na odleglosc bo sie nie myl no ale byl wielkim liderem,na szczescie juz nas tam nie ma w tym ochtdnym kraju jestesmy teras za oceanem i jest super pozdrawiam

😯 😯 😯
    Muszę Cię niestety porządnie zmartwić.
    Wielu Amerykanów to też śmierdziele… 😆 😆 😆
    A i muslimów tam dostatek, więc niepowtarzalny zapach curry będzie Ci nadal towarzyszył. 🙂
    InszAllach!

Anonim
    Gość

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    nanka64 wrote:

tak zgadza sie to jest ta chokerna agencja w ktorej goruje unis i jego przydupa wielka p Monika tez bylismy z mezem oszukani tam z ludzi robia sobie jaja forowaki tylko swoich lub lubianych lizusow .pracowal tam dla nich taki p Jarek ktorego ten ciapus unjs zrobil liderem grupya to byl zwykly wsiok i lizus capilo od niego na odleglosc bo sie nie myl no ale byl wielkim liderem,na szczescie juz nas tam nie ma w tym ochtdnym kraju jestesmy teras za oceanem i jest super pozdrawiam

Jedno muszę ci przyznać. Szybko zapomniałaś ojczystego języka. Ja nijak nie mogę odczytać o czym ty piszesz 😯

Pimpus Sadelko
    Członek

Co drugiego ktory pisze w tym temacie nie mozna sie doczytac. I jak zwykle polanalfabeci maja problemy z calym swiatem.

Patrycja
    Członek

Hahaha oszukali CIe niemozliwe, bo tak sie sklada ze chyba wiem kim jestes i gdybym mial miec takiego pracownika to jeszcze kazalabym do interesu CI dolozyc.
    Pan Jarek,o ktorym tak milo sie wyrazasz jest czlowiekiem na poziomie i odpowiedzialnym za Nasza prace no ale jak sie przyjechalo na wyspy sciemniac to boli jak Polak daje polecenia. Za oceanem moze CIe lepij to wspaniale jestesmy z Toba.
    Wiecej nikogo bronic nie bede bo na szczescie na tym forum takie osoby jak Ty to rzadkosc.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.