Strona główna Działy Hyde Park Tesknota… za anglia ?? ;/

Wyświetlanych postów: 10 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam wszystkich,

Odkad wyjechalem z Leeds i wrocilem do Polski, zaczynam coraz czesciej myslec o Anglii, wrecz wlaczyla mi sie jakas forma tesknoty, powiem szczerze ze jestem tym faktem zaskoczony, bardzo zaskoczony, bo w Polsce jest mi bardzo dobrze.
    Brakuje mi doslownie wszystkiego 😕 Hmmm… dziwna ta Anglia, co ona ma w sobie takiego magnetycznego ?? Bynajmniej nie chodzi o funta. Ech. Moze czas wracac, tylko ze jak wroce to nigdy sie od niej nie uwolnie ;).

Pozdrawiam Was serdecznie
    Creativus

sylwek
    Członek

To jest TO. Anglia jest tak inna i tak podobna. Konserwatywizm anglików i stare zasady, pseudo nowoczesność ICH poglądów i cała reszta włącznie z klimatem (dla mnie przyjaznym) właśnie to robią. Nie byłem w Polsce od dwóch lat i ….. nie tęsknię. (za nią Ojczyzną, nie wliczając rodziców). Dla mnie wszystko jasne – ASYMILACJA – to jest to słowo.
    Pozdrawiam (tylko)

fatamorgana
    Participant

Ja tam jestem Europejczyk i to pełną gębą , zwłaszcza od 1.05.2004.
    Zatem wszędzie mi w Europie dobrze, choć Anglia nie jest na pierwszym miejscu mojej listy krajów do osiedlenia się…
    Ale jak powiada Gonia, najlepiej nam tam, gdzie czujemy się szczęśliwi, niezależnie od kraju….

ela1981
    Participant

Poprostu przyzwyczailes sie do Angli. A pamietasz jak tu przyjechles -napewno teskniles za Polska, wszystko tutaj bylo niebobre -bo bylo obce, inne. Posiedz troche w ojczyznie, a jak nadal bedzie Ci zle to wracaj do nas.

jackyl
    Participant

no przyznaj sie ze za mna tesknisz.. :PPPP

Anonim
    Gość

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    jackyl wrote:

No jasne a za kim innym 😉 wracaj do polski dziaduchu 😉 Ale jak mnie wezmie i za duzo kobiet mnie obskoczy, to czmychne tam do Ciebie 😉

fatamorgana
    Participant

Proszę, proszę! Nasze słoniątko się w końcu znalazło…
    Miło Cię widzieć ponownie na linii.
    Pozdrawiam.

Anonim
    Gość

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

Proszę, proszę! Nasze słoniątko się w końcu znalazło…
    Miło Cię widzieć ponownie na linii.
    Pozdrawiam.

No witam, ;D masa roznych obowiazkow wiec z czasem bylo ciezko, mysle ze teraz czesciej bede tutaj bywal 😉

Pozdrawiam Ekipe Polakow Walczacych o Lepszy Byt 😉

Creativus

jackyl
    Participant

”creativus” wrote:

jackyl wrote:

No jasne a za kim innym 😉 wracaj do polski dziaduchu 😉 Ale jak mnie wezmie i za duzo kobiet mnie obskoczy, to czmychne tam do Ciebie ;)[/quote]

to przywiez pare ze soba, nie? 😀

SpokoBoyxxx:)
    Członek

😳

Wyświetlanych postów: 10 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.