Strona główna Działy Hyde Park Złe wiadomości dla pasażerów Centralwings :(

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    jackyl
    Participant

misiu drogi malo widzisz.. 🙂 zartu do cytatu juz rzucic nie mozna? 🙂

saraa
    Członek

Mam pytanie jak moge sie dostac z Leeds do Londyn Gatwick. Poniewaz taka alternatywe dostalam z Centralwings ze zabiora mnie z Londynu do Warszawy ,ale nikt sie nie martwi jak ja mam sie tam dostac. Prosze o pomoc czym moge sie tam dostac i jaki koszt jest takiej wycieczki. Zgory dziekuje

fatamorgana
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    saraa wrote:

Mam pytanie jak moge sie dostac z Leeds do Londyn Gatwick. Poniewaz taka alternatywe dostalam z Centralwings ze zabiora mnie z Londynu do Warszawy ,ale nikt sie nie martwi jak ja mam sie tam dostac. Prosze o pomoc czym moge sie tam dostac i jaki koszt jest takiej wycieczki. Zgory dziekuje

http://www.nationalexpress.com/bp/b2.cfm?id=54615979
    Sprawdz jeszcze drugi terminal w wyszukiwarce nationala. Busy jadą do dwóch terminali.

jackyl
    Participant

od razu mowie ze nie wiem jak z tego lotniska, ale moze taniej wyjdzie busem do miasta i stamtad megabusem?

monika2
    Członek

Witam.Wlasnie zarezerwowalam darmowy lot z Wizz air.Obsluga na poziomie, bez zastrzezen.Oplaty lotniskowe i podatki mieszcza sie w cenie kupionego biletu w Centralwings.Polecam dzwonic bo na stronie maja klopoty z rezerwacja i pojawia sie komunikat, ze biletow juz nie ma.
    pozdrawiam wszystkich pechowcow i tych bardziej szczesliwych. 😀

saraa
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    monika2 wrote:

Witam.Wlasnie zarezerwowalam darmowy lot z Wizz air.Obsluga na poziomie, bez zastrzezen.Oplaty lotniskowe i podatki mieszcza sie w cenie kupionego biletu w Centralwings.Polecam dzwonic bo na stronie maja klopoty z rezerwacja i pojawia sie komunikat, ze biletow juz nie ma.
    pozdrawiam wszystkich pechowcow i tych bardziej szczesliwych. 😀

Na jakiej zasadzie zarezerwowalas darmowy bilet?? I z kad do kad lecisz??

monika2
    Członek

Zgodnie z jednym z postow powyzej Wizz air oferuje darmowe bilety dla poszkodowanych przez Centralwings. Darmowe znaczy nie placisz za bilet, tylko za podatki i oplaty lotniskowe. Szczegolowe informacje na stronie http://www.wizzair.com. Oferta wazna do 16go maja.

HardcoR
    Participant

Wlasnie wrocilem z lotniska i na lot o 01:45 pełno Polaków – brawo dla Centralwings i ich speców od marketingu i sprzedaży – zmarnować taka żyłe złota. Przecież wystarczyło by zmienic godziny odlotu/przylotu na normalne (12 – 20) i mieli by jeszcze wiecej klientów. A tak zwijaja te swoje skrzydelka od Boingów i zabieraja sie do Polski.
    pa pa, nie będziemy tęsknić i jestem pewien ze ktoś tę lukę wykorzysta (Jet2.com przenosi sie do Leeds Bradford Airport , moze zechcą latać do kraju nad Wisłą??? do Pragi latają codziennie:> )

ehhh polska logika….

pzdr

saraa
    Członek

Mam jeszcze jedno pytanko czy nie ma zadnych problemow ze zwrotem kasy ze te loty co zostaly odwolane? probuje odkilku dni tam sie dodzwnic i tylko slysze prosze czekac.

olszak
    Członek

ja czekalem 20 min i ktos wkoncu odebral wiec badz dobrej mysli 🙂 termin zwrotu kasy 14 dni roboczych

Sandgirl
    Członek

Ja tez dzisiaj dzwonilam i dzwonilam, ale sie dodzwonilam…
    Zaoferowano mi lot do Londynu w tym terminie np jak mialam leciec do Leeds). Mysle nad tym, zeby leciec z nimi do Londynu, a potem jechac pociagiem GNER do Leeds, cena 15 funtow taki bilecik, 2,5 godziny trasa. Chyba to najlepsze rozwiazanie,… tak mi sie wydaje… mam nadzieje ze bedzie ok….
    😕

saraa
    Członek

Przynajmniej mam taka nadzieje ze wszystko zalatwilam ok 🙂 Dodzwonilam sie tam po 17 minutach czekania!! Pieniadze za odwolany lot wplyna mi na konto , a ja lece z Liverpoolu Wizza-re. Cena okazała sie prawie taka sama jak Centralwings ( nawet troszke nizsza) . Pan z Centralwings zaproponowal mi lot z Londynu do Warszawy ale jakos ta wycieczka mi sie nie usmiechala. A ta oferta Wizza-ra spadła mi z nieba. Bo raczej latwiej bedzie mi dojechac z Leeds do Liverpoolu niz do Londynu 🙂

aania_p
    Participant

Qrcze, własnie odwołali mi lot z Warszawy z 25 maja do Leeds i musze leciec 2 dni wczesniej…Lipa, bo już sie ucieszyłam że są te bezpośrednie połączenia do Leeds…

Damian
    Participant

Mam dobre (nie do konca potwierdzone) wiadomosc dla co niektorych z nas – jet2.com niedlugo zacznie latac do polski – na pewno bedzie to krakow. Z tym ze jet2.com sa tak samo "niskokosztowe" jak centralwngs. Prosty przyklad – znajoma kupowala ostatnio bilety do Palma i mimo ze z ogloszen wynika ze bilety kosztuja od 30 funtow to zaplacila za dwie osoby okolo 300 funtow!!!!!!

Pozdrawiam
    D.

fatamorgana
    Participant

Damian wrote:

Mam dobre (nie do konca potwierdzone) wiadomosc dla co niektorych z nas – jet2.com niedlugo zacznie latac do polski – na pewno bedzie to krakow. Z tym ze jet2.com sa tak samo "niskokosztowe" jak centralwngs. Prosty przyklad – znajoma kupowala ostatnio bilety do Palma i mimo ze z ogloszen wynika ze bilety kosztuja od 30 funtow to zaplacila za dwie osoby okolo 300 funtow!!!!!!

Pozdrawiam
    D.

Kosztują czasami tyle, ale same bilety, a poza tym rezerwowane bardzo wcześnie.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.