Strona główna Działy Hyde Park miejsce do wypoczynku?

Wyświetlanych postów: 2 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    fatamorgana
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    burdzia wrote:

a dodam i swoje trzy grosze;]
    co do yorkshire dales to polecam miasteczko kettlewell a konkretnie szlaki z niego wychodzace, ee warto rowniez przejsc sie po okolicach bolton abbey, jak i zobaczyc jej ruiny, jest to po drodze do kettlewell, jadac do kettlewell (ja zawsze jade przez addingham- za ilkley sie odbija na prawo) jest rowniez wioseczka zwana kilnsey, gdzie swoja mozliwosci moga sprawdzic sympatycy wspinaczki, hmm, odnosnie lake district to polecam zobaczyc keswick, ja stamtad podjechalem sobie do buttermere, i potem juz piechota zrobilismy z dziewczyna takie kolko z noclegiem w hostelu nad jeziorem ennerdale, no i warto tez wejsc na skiddaw gdzie jest punkt widokowy,niestety, my sie poddalismy w jakies 3/4 drogi – ciezkie przejscie z buttermere do ennerdale, szczegolnie z 20 kg ladunkiem na plecach w bardzo zmiennej pogodzie(to podobno jeden z najbardziej "mokrych rejonow" w anglii), widoki nieprzecietne, a w ten weekend bylismy troche ograniczeni czasowo, wiec machnelismy w dwa dni z noclegiem na dziko kolko przez high raise i high street, pozdrawiam i zycze dobrej pogody na szlaku
    ps. do kogo nadawac apropo tych zdjec? moze tez bym sie pochwalil swoimi plakatami z mojego kompakta:D
    elo

A o które zdjęcia chodzi? Bo jak myślisz o tych z galerii, to do mnie, a jak chcesz wrzucić swoje to przyjmujemy ale z miejsc, gdzie nie byłem, albo na pewno w najbliższym czasie nie będę , ale są warte zobaczenia. (Notabene, niewiele jest takich miejsc…)
    Lake District i Yorkshire Dales właściwie są już obfotografowane, ale dopiero niedługo będzie galeria aktualizowana.
    Nie przyjmujemy zdjęć z osobami na pierwszym planie.
    Prześlij najlepsze na adres mailowy z mojego profilu. max. do 300kb.
    Pozdrawiam.

gonia
    Participant

No ja wlasnie jestem po przesympatycznym wypadzie nad jeziorka na ktore namiary wzielam z postow Fatamorgany 😀 dzieki
    Swinsty Lake /Reservoir-przepiekne jeziora i okolica do polazenia i poleniuchowania 🙂
    Nie jest trudno trafic…jest tez gdzie zaparkowac samochod…i rozlozyc kocyk…
    jesli chodzi o kapiel to nie korzystalam troszke podpytalam ludzi czy mozna ale mowili ze raczej nie a poza tym nie mogflam znalezc zadnej miejscowka gdzie moznaby bylo zaadopotowac jako mala plazyczke
    8)
    Bylo naprawde super roztawilismy malego grilla poopalalismy sie (efekty wiedze do dzis …wygladam jak skwarka 😳 )
    Jesli chodzi o Bolton Abbey jak juz ktos predzej wspomnial…mialam szczescie jakiesa dobry czas temu pracowac w tamtejszej restauracji…
    miejscowka jest przesliczna okolica jest gdzie pospacerowac cos zjesc…
    ogolnie polecam jesli chodzi o kazpiel to chyba tez zabronione….
    i chyba w sezonie wjazd na parking platny pare funcikow…nie wiem dokladnie ile teraz jakies 2 lata temu bylo chyba 3 funty za caly dzien 🙂
    😆 😆 😆 😆 😆
    Ale tez sie podlaczam do zapytania ze jesli ktos zna miejsce gdzie sie mozna kapac niech da znac 😆 😆 😆
    pozdroweczka 🙂

Wyświetlanych postów: 2 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.