Strona główna Działy Hyde Park Haracz

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    Marcinn
    Participant

Witam
    Czy mial juz ktos doczynienia z frajerami, ktorzy zadaja, aby im placic kase za pobyt w Leeds (oczywiscie polacy). Odemnie koles chcial 100 funtow na miesiac:/
    chyba walniety jest.:)

anonymus
    Participant

Podaj jakies szczegoly, prosze. Gdzie to bylo, jak wygladali?
    Takich palantow trzeba natychmiast zglaszac na Policje. Nie mozna powolic im na terroryzowanie otoczenia. To jest grozba karalna!!!
    Ja mieszkam juz poltora roku w Leeds i jeszcze nie spotkalem sie z czyms
    takim choc czy to na ulicy czy to w pubie nie ukrywam swej Polskosci i wszedzie mowie glosno po polsku.
    Jakby taki koles mnie zaczepil od razy zrobilbym mu zdjecie na komore i powiadomil Policje.

Marcinn
    Participant

Gdzie to bylo hmm
    bylem sobie u bukmachera w Williams Hill (czasami go tam mozna spotkac) czy jakos tak i tam koles czatowal na mnie:)
    no niestety musze kupic komore z aparatem 🙂
    Jak wygladal hmm grubasek raczej nie wiecej jak 30 lat:)

p.s. ciekawe czy zaglada na forum:)

rascal1983
    Członek

ja tez jestem ciekaw ktoren to ciec ? 😈 😈 😈
    [img:d2a4011a7a]http://www.czeluscie.int.pl/zbrojownia/maczuga.jpg[/img:d2a4011a7a]

Marcinn
    Participant

Jak sie kiedy uda zrobie mu fotke 😀

Rascal dobra palka;)

fatamorgana
    Participant

To widzę coraz więcej bezczelnej hołoty przyjeżdża… 👿
    Tak to jest. Na Dziki Zachód też oprócz osadników i emigrantów ciągnęły szumowiny.
    Oni szukają jeleni, których chcą przestraszyć, aby żyć cudzym kosztem…
    Takie męty należy tępić w zarodku, bo to przez takich min. mamy potem "piękną " opinię.
    Powiedz mu, że podatek miejski od przebywania tutaj już płacisz, a podwójnego podatku przecież Polacy nie chcą (nie słyszał o protestach? tępy jakiś…). 😆 😀

A przy którym Williamie Hillu to było? (tylko nie mów, że na rogu Harehills Road? Tam jest taki sklep (B.K.Store-z reklamy na serwisie), gdzie sporo Polaków przychodzi.
    Nie zapominajcie o naszej czarnej liście na forum. Takich typów (z podaniem rysopisu, ew. marki i koloru pojazdu i nr. rejestracyjnego) należy PIĘTNOWAĆ!!! Przyglądajcie im się, zobaczcie jak są ubrani, z kim się zadają itp… Wszystko zgłaszać na czarną listę!

Jak tak dalej pójdzie to będą chcieli kasę za używanie polskiego na ulicy… 😯 😮 :

rascal1983
    Członek

ja juz ide mu zaplacic heheh 😀 ale chyba … 😈 😈 😈 pala po glowie 🙂

Marcinn
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

A przy którym Williamie Hillu to było? (tylko nie mów, że na rogu Harehills Road? Tam jest taki sklep (B.K.Store-z reklamy na serwisie), gdzie sporo Pola:shock: 😮 :

hmmm to jest ten za YFC jesli wiesz gdzie to:)
    a nie widzialem reklamy z Store:/

fatamorgana
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Marcinn wrote:

fatamorgana wrote:

A przy którym Williamie Hillu to było? (tylko nie mów, że na rogu Harehills Road? Tam jest taki sklep (B.K.Store-z reklamy na serwisie), gdzie sporo Pola:shock: 😮 :

hmmm to jest ten za YFC jesli wiesz gdzie to:)
    a nie widzialem reklamy z Store:/[/quote]

A co to takiego te YFC???
    Pisz że chłopie jaśniej…
    Reklama jest na samej górze strony głównej …

Marcinn
    Participant

No gdybys wiedzial ktore wiliams hill mi chodzi to bys rowniez wiedzial, gdzie jest YFC:)
    Bylem specjalnie zobaczyc za ta reklama co mowiles, ale niestety nic nie widzialem:)

Jesli Ci to cos da to kilka metrow po drogiej stronie ulicy jest kwik Save:)

fatamorgana
    Participant

Marcinn wrote:

No gdybys wiedzial ktore wiliams hill mi chodzi to bys rowniez wiedzial, gdzie jest YFC:)
    Bylem specjalnie zobaczyc za ta reklama co mowiles, ale niestety nic nie widzialem:)

Jesli Ci to cos da to kilka metrow po drogiej stronie ulicy jest kwik Save:)

Chłopie! Czy Ty potrafisz napisać prosto ale jasno?
    "Gdybyś wiedział, to byś wiedział…"
    Zapytałem wprost ; gdzie to jest? Przy którym Williamie Hillu?
    A Ty mi wypisujesz że koło jakiegoś Kwik Save’a. Wiesz ile tych Kwik Save’ów może tu być?
    Nie można od razu podać nazwy ulicy???
    Prościej i szybciej… 😕
    Poza tym jak Ty mogłeś "pójść specjalnie zobaczyć gdzie jest ta reklama", skoro ona jest TU, NA LEEDS.PL!!! Napisałem przecież, że na samej górze naszego serwisu.
    Nie dziwota, żeś nic nie zobaczył,… 😆 😆 😆
    Jak tak będzie wyglądało informowanie o czymkolwiek, to nie zdziwcie się, jak się będą z nas śmiać… 👿 👿

jackyl
    Participant

:)))))))

MK
    Członek

fatamorgana -nerwowy jestes 🙂

Marcinn
    Participant

i to jak cholera;)
    nic nie zrozumialem z tego co napisales, ale ok:)
    jest tylko jeden kWIK save kolo Williams hill:)

gdybys wiedzial to bys wiedzial:)

tego z nawiasu nie czytalem nawet dlatego tak wyszlo:)

szachysta
    Członek

yfc jest kolo silver grilla 😀

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.