Strona główna Działy Hyde Park PRZEPISY NA POLSKIE DANIA

Wyświetlanych postów: 9 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    ANGI
    Participant

Spokoboyxx Twój post jest naprawde odjechany 🙂 dobre!!!! czekam na wiecej 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dla mnie Janusz to janusz!! Janusz januszowi równy i kazdy taki sam – z daleka widać, słychać i niestety nawet czuć

v-tec
    Członek

Spokuś, twój post jest popie***lony tak jak i ty sam, nie lubisz polskiej kuchni to wtryniaj oystery i krewetki, a ja tam uwielbiam bigosik, mielone i flaki, to są super dania oczywiście trzeba umieć je dobrze przyrządzić, bo jak ty tak potrafisz to zrobić jak opisujesz to rzeczywiście dziękuję 😕

fatamorgana
    Participant

Faktycznie niezły pomysł z tymi autobusami dla Januszów…
    Tylko dlaczego one miałyby być "specjalne"?
    V-tec , nie wszyscy są tacy sami, nie trzeba aż tak od razu mówić komuś że jest popier….ny… Po prostu może zabawny albo dziwny dla Ciebie.
    A nawet jak jeszcze gorzej, to nie rzucajmy znowu ciężkich słów, bo nam się znowu atmosfera zepsuje…
    Pozdrowienia chłopcy i cieszcie się Unią w dniu dzisiejszym zamiast grać w przysrywki. 😀 😀 😀

MK
    Członek

A ja sie zgadzam z V-Tec. Post kucharza z Harrogate nie jest najwyzszych lotow, tak samo zreszta jak cala "Januszomania", ktora przez jakis czas moze byla (dla niektorych) zabawna, teraz jest nudna i niesmaczna.

SpokoBoyxxx:)
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    v-tec wrote:

Spokuś, twój post jest popie***lony tak jak i ty sam, nie lubisz polskiej kuchni to wtryniaj oystery i krewetki, a ja tam uwielbiam bigosik, mielone i flaki, to są super dania oczywiście trzeba umieć je dobrze przyrządzić, bo jak ty tak potrafisz to zrobić jak opisujesz to rzeczywiście dziękuję 😕

Widac nie znasz sie ani na zartach,ani na kuchni.Kuchnia wloska nie sklada sie glownie z owocow morza ,ale nie wazne.. generalnie jestes smutasem nigdzie nie napisalem ze nie lubie polskiem kuchni.Lubie czasami cos dobrze zjesc rowniez z kuchni polskiej bigos schabowy czy mielony tylko musi byc dobrze to zrobione.(szczegolnie mielony musi zawierac mieso a nie tluszcz)Niestety nasza kuchnia jest niezdrowa sklada sie glownie z miesa wieprzowego i dlatego nigdy w Europie nie bedzie popularna i zostanie kuchnia jedynie regionalna lub poprostu domowa bo nic nie smakuje jak potrawa przygotowana przez nasz mame w domku mniam mniam…!!! Jeszcze jedno jesli uwazasz ze jestem popie***lony to radze ci odpie***l sie ode mnie rownie dobrze moglbym cie nazwac Januszem ,ale tego nie zrobie bo twoje wypowiedzi wskazuja na to zawsze tak to cie rusza ale to nie twoja wina przeciez prawda…?

fatamorgana
    Participant

A nie mówiłem? Już się cieplej zrobiło…
    Masz babo placek.

SpokoBoyxxx:)
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    MK wrote:

A ja sie zgadzam z V-Tec. Post kucharza z Harrogate nie jest najwyzszych lotow, tak samo zreszta jak cala "Januszomania", ktora przez jakis czas moze byla (dla niektorych) zabawna, teraz jest nudna i niesmaczna.

Nie ja zaczelem znow z tymi Januszami( znaczy ten post ) nie kazdy z kazdym sie tutaj zgadza i nie kazdy kazdego lubi i kazdy jednak moze wyrazac tu swoje zdanie oczywiscie w granicach kulturu i form ogolnie przyjetych ,Nie pozwole Jednak aby mnie "ktos" obrazal NA "twoim forum"i uwazal ze jestem Popie***ny dlatego ze niech swoje zdanie Zachowa dla siebie i wsadzi je w kieszen podobno uzywanie przeklenst na twoim forum jest zabronione .Rzeczywiscie JANUSZE sie przejadly ,ale tego juz nie znienisz ze JANUSZE sie przyjely i sa wszedzie w LEEDS i oni sa obecni w swiadomosci mieszkancow Leeds .Rowniez twoje forum ktorego forma (duzy plus za profesjonalna strone ktora zmienila sie bardzo w czasie pol roku) przerasta mozliwosci miasta przyczynilo sie do najazdu Januszow na to miasto ,a zapewniam cie ze jeszcze wszystko przed nami zblizaja sie wakacje ,wiec zapewniam ze temat Januszow nie raz wroci na to Forum (ja w czerwcu wyjezdam na mistrzostwa tak ze widok JANUSZY nie bedzie mnie tak meczyl) ,ale napewno temat Januszow wroci.Pozdrawienia dla Pana Panie MARCINIE Zalozycielu!!! tego forum!

v-tec
    Członek

OK, przepraszam za te gwiazdki…
    Ale to nie zmienia faktu że kucharza jakoś nie mogę ścierpieć, to znaczy jego postów, generalnie lubię wszystkich forumowiczów, jesteście OK, z wyjątkiem wspomnianego człowieka którego postów staram się w ogóle nie czytać bo są irytujące, przeczytałem niepotrzebnie jeden i oczywiście był żenujący dlatego się zirytowałem i to dlatego 😕

jackyl
    Participant

tylko za gwiazdki? pewnie, bez nich dobitniej by brzmialo.. 😀

ehh dlatego uwielbiam polskie fora :PP troche dystansu do slowa czytanego, Panowie i Panie ofkors tez 🙂 v-tec, jak nie rozumiesz albo nie lubisz ironii czy zartow, nie znaczy ze masz odmawiac tego prawa innym, zwroc uwage jaka atmosfera panowala w tym temacie zanim stuknales w klawiature. czy zarty byly wysokich lotow czy nie (moze tym razem bedzie konkurs na II OSFie (Oficjalnym Spotkaniu Forumowiczow) na post najwyzszych lotow, hm.. albo moze da sie przeglosowac kategorie 'post rzucony w trakcie najwyzszych lotow’ :P) bylo calkiem milo.. przedtem nikt na nikogo nie najezdzal personalnie.. zobaczyles pochwale i musiales skontrowac? 🙂 kiedys sie bawilem w liczenie w komentarzach na onecie i wyborczej, w ktorym poscie ktos pierwszy wyjedzie z personalna wycieczka do wspolpisaczy. ciekawe wyniki 🙂 a tu jest jak w domu, normalnie sami swoi 😛 a juz inna sprawa, ze spokus czasem drazni, czasem bawi sie w jarzabka, ale teraz mu calkiem smacznie wyszlo.. no, poza tym zapachem moczu moze.. 🙂

Wyświetlanych postów: 9 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.