Strona główna Działy Hobby WARHAMMER FANTASY BATLE

Wyświetlanych postów: 9 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    kunegunda
    Participant

szukam kogokolwiek z rodakow kto oprucz mnie jest chetny do gry??

fatamorgana
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    kunegunda wrote:

szukam kogokolwiek z rodakow kto oprucz mnie jest chetny do gry??

Wiem, że czasami są problemy z klawiaturą, ale oprócz jednak pisze się z kreską a nie otwarte… Nie kaleczcie języka, pokażcie że coś z tej szkoły jednak wynieśliście jak o język polski idzie…

Mabrothax
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

Wiem, że czasami są problemy z klawiaturą, ale oprócz jednak pisze się z kreską a nie otwarte… Nie kaleczcie języka, pokażcie że coś z tej szkoły jednak wynieśliście jak o język polski idzie…

Ty się chyba za bardzo nudzisz Fatamorgano drogi… 🙄

A co do Warhammera, to ja z chęcią a nawet dwiema. Ale…
    1.Nigdy w to wcześniej nie grałem (jakoś finansowo mnie to kiedyś przerażało)
    2.Nie mam żadnych figurek
    🙄

jackyl
    Participant

he he a ja popre przedmowce w kazdym calu.. 😀

kunegunda
    Participant

moze i z ortografia nie najlepiej ale i tez n igdy najlepij nie bylo.
    jednakoz nie o ortografie tu chodzi ale o gre jak ktos ma ochote pograc to mozemy sie spotkac.
    zagrac mozna zawsze w sklepie pozyczona armia

Durghim
    Participant

Moze ja 🙂 Mam mala armie Dwarfow, a jezeli mozna cos wypozyczyc ze sklepu to mozemy w owym sklepie zagrac, bardzo chetnie 🙂 Dawno nie gralem, musze odkurzyc figurki i przypomniec sobie dokladnie zasady itp. Strzezcie sie krasnoluda!! 🙂

kunegunda
    Participant

hej mozemy zagrac u mnie jak masz mala armie to mozesz odswiezyc sobie pamiec skromnym pojedynkiem. a nastepna bitwe mozemy juz stoczyc w sklepie

wieszak
    Członek

Witam ja wlasnie w maju przywiozlem z Polski armie Lizardmenow. Co prawda u mnie kiepsko z czasem ale moze kiedys daloby rade zagrac jakas partyjke.

Fiasko
    Participant

w workshopie mozna pograc; maja tam warhammera i wladce pierscienia.sa tam dwie makiety i mozna tez sie tam przylaczyc do gry i nauczyc jesli ktos nigdy nie gral. ponadto w kazda srode traveling man organizuje rpg-owa noc w pubie.
    game workshop znajdje sie w centrum, nieopodal marketu a traveling man to sklep rpg-owy na pietrze tzw. okraglaka – duzy okragly budynek z masa sklepikow w srodku
    pozdrawiam

Wyświetlanych postów: 9 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.