Strona główna Działy Czarna lista ITC krakow/PROVISTA/SECURIPLAN/FIRSTBASE

Wyświetlanych postów: 9 (wszystkich: 31)
  • Autor
    Wpisy
    fatamorgana
    Participant

Skoro nie czytają maili, to po co je podają w kontakcie? 😆 😯 😆 😯 ❓

Jak dla mnie nie postarali się, aby wyglądać wiarygodnie, bo takich ogłoszeń jest masa i na takich własnie- tego typu najwięcej ludzi się poslizgnęło…
    A ta PROVISTA to albo wciąż pączkuje, albo tworzy kolejne satelity, bo to już chyba czwarta nazwa. 😯 😀 🙄 💡

Jak kolega przyjedzie i się przekona, to niech przynajmniej będzie łaskaw napisac do nas, czy było ok, czy to wał jakiś…
    Dzieki. 🙂

grzechu19
    Participant

Jeśli się zdecyduje i nie wywiozą mnie do jakiegoś obozu to napisze na forum o moich wrażeniach.

newusher
    Członek

To ogloszenie to jakies nieporozumienie ProVista Recruitment LTD zostala wciagnieta do innej agencji PMP Recruitment i pod taka nazwa teraz funkcjonuje. Jezeli chodzi o fabryke w ktorej podobno mial bys pracowac Daniels nie ma tam pracy za taka stawke w danielsie jest 5.35 podane ogloszenie to jakis zart ktoregos z naszych rodakow albo proba wyciagniecia kasy a co najwazniejsze wszyscy konsultanci menadzerowie lub supervisor maja maila na imienazwisko@provista-recruitment.com lub imienazwisko@pmprecruitment.co.uk sprawdz sobie adres http://www.provista-recruitment.com/ z tego adresu zostaniesz przekierowany na strone PMP obecna nazwa ProVisty tam znajdziesz aktualne informacje o agencji oraz prawdziwy adres mailowy. Adres agencji ktory podany jest w ofercie to adres Head Office nie przeprowadzaja tam rekrutacji od kilku miesiecy kiedys to byla glowna siedziba tej agencji w tej chwili miesci sie tam tylko ksiegowosc jutro podam ci dane kontaktowe do biura PMP w Leeds gdzie mozesz sie zarejestrowac i dostac prace w fabryce o ktorej mowa w ogloszeniu.

newusher
    Członek

Prawie zapomnialem poinformowac cie o jeszcze jednym praca jako pakowacz (pakowanie lub sortowanie roznego rodzaju towaru) hehehe smiechu warte fabryka nazywa sie DANIELS a dokladniej DANIELS CHILLED FOODS http://www.sdaniels.co.uk/ produkuja nic innego jak salatki owocowe ze swiezych owocow praca polega na obieraniu , krojeniu owocow lub wkladania pokrojonych juz owocow do plastikowych pojemniczkow ktore sa laminowane przez maszyne pierwsze slysze zeby sortowali tam "roznego rodzaju towary"

grzechu19
    Participant

Byłbym wdzięczny za namiary, dobrze by było gdybyś jeszcze je umieścił przed godziną 10.00 rano, poźniej mnie nie będzie, ponieważ wybieram się w około 30 godzinną podróż autokarem do Leeds.

newusher
    Członek

PMP Recruitment

BROOKLAND COURT
    Tunstall Road
    Leeds
    LS11 5HL
    Tel No: 01133830270

zaba-madrala
    Członek

oczywiscie znow pojawia sie provista – pmp…zlodzieje, parszywki, krwiopijcy. Ludzie zle dobrani, fatalne zorganizowanie w ogole administracyjna kpina. dowod..prosze nie wyplacony urlop…nie wyslane dokumenty do rozliczenia podatkowego… ignorancja na zglaszane prosby. ostrzegajcie przed ta firma.

newusher
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    zaba-madrala wrote:

oczywiscie znow pojawia sie provista – pmp…zlodzieje, parszywki, krwiopijcy. Ludzie zle dobrani, fatalne zorganizowanie w ogole administracyjna kpina. dowod..prosze nie wyplacony urlop…nie wyslane dokumenty do rozliczenia podatkowego… ignorancja na zglaszane prosby. ostrzegajcie przed ta firma.

Kolejny ciezko pokrzywdzony. Moze przytulic i poglaskac ???

grzechu19
    Participant

Dobrze mi radziliście, z tym Danielsem to był wałek, dobrze zbudowani goście chcieli kase z góry. Na początku było ciężko znaleść prace, ale poźniej znalazłem . Poznałem wielu Polaków, jeden nawet udzielał się wczęsniej na tym forum i znał fatamorgane, niestety nie pamiętam w tej chiwli jego imienia. Przewiózł mnie troche po mieście i pokazał kilka agencji. Spotkałem go w agencji Labour Redy, w budynku city space. Może przeczyta ten post i odezwie do mnie.

Wyświetlanych postów: 9 (wszystkich: 31)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.