Strona główna Działy Czarna lista UWAGA BUDOWLAŃCY!

Wyświetlanych postów: 2 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #11151
  fatamorgana
  Participant

  Przestrzegam przed firmą "JM HESTER Plasterers"
  Duża i bogata firma, ale niesłowna i wprawdzie płacąca wypłaty, ale zaniżająca co się da. Obiecują wiele, ale praca (dla tynkarzy) polega na byciu grzecznym Murzynem. A jak Murzyn zaczyna zadawać za dużo "niepotrzebnych pytań" to jest traktowany…jak Murzyn.
  Powiedzą WAM, że dostaniecie pełny zwrot za paliwo (czy swój wóz, czy firmowy), a dostaniecie cholera wie ile, bo powiedzą Wam, że …już dostaliście w tygodniówce zwrot paliwa.
  Poza tym, jest to price work, czyli płacą od ilości, tyle że liczenie tej ilości jest wg. ich klucza. (Policzyłem i wyszło mi, że zaniżają o 7-10 %).
  Co gorsza, pracuje się tam w parach. Jeśli Twój partner robi tyle samo i umie i jest o.k. nie ma problemu, ale biada komuś, kto robi z głąbem i leniem. Firma płaci bowiem wyłącznie KAŻDEMU PO POŁOWIE. Leń i cep dostanie więc Wasze pieniądze, zwłaszcza jak jest nieuczciwy a Wy chcecie się zwolnić z tej roboty.
  Zdecydowanie (mimo tego, że mają kupę ludzi i sporo roboty) NIE POLECAM!

  #51024
  VERT
  Członek

  Przestrzegam wszystkie osoby ktore chciay pracowac przy remontach domów unikajcie jak ognia tak zwanego PETERA . Taki koles ze slaska mowiacy swoja smieszna gwara nie podobna do jezyka polskiego . Jesli podejmiecie u niego prace to mozecie liczyc tylko na jakies ochlapy jesli wogole dostaniecie jakies pieniadze za ciezka 10-12 godzinna prace. [/size:19053490a2]

Wyświetlanych postów: 2 (wszystkich: 1)
 • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.