Strona główna Działy Hobby Twoje HOBBY -określ siebie , znajdź podobnych sobie…

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    moro_ns
    Członek

Tak sobie pomyślałem że warto by było znać przed planowanym spotkaniem wasze pasje… te ART i te „tylko” REKREACYJNE 😉
    Dało by to możliwość szybkiego kojarzenia się w ekipy na które mozna by było „zwalić” określone działania(wszak pasję uprawia się z uśmiechem na twarzy). Działania (czyt. „WYKRZYKNIKI” ) ,które ustali MŁODA POLONIA YORKSHIRE …
    Co do mnie to uwielbiam się bawić: dźwiękiem,światłem i słowem (w granicach? mojej wyobraźni i na zasilanych prądem narzędziach) TO ART…
    A jeśli chodzi o REKREACJĘ to lubię „poobijać kulki” 😉 tj. Bilardy Boule i takie tam… Połaźić: po górach,do knajpek i wszędzie tam gdzie można spotkać ludzi mających czas i ochotęna gierki słowne zwane konwersacją (trudne słowo – a chodzi tylko o zmuszanie śliny by troszeczkę dalej niż z gardziołka pobierała swój ładunek 😉 ).
    Jak znajdę gdzieś w okolicy dostepnego „holendra” to dojdzie jeszcze „pomykanie a’la błedny rycerz”…
    Że to powyżej takie ogólne? Niestety tak jest… bom wyszedł w jednym egzemplarzu i to jedynie w wersji „WIDE”, ale za to jako model kompatybilny ze wszystkim(I) wokoło…
    Miłego kojarzenia się w… takie fajne cosik(mam nadzieję)

girkit
    Participant

a ja niecierpie ludzi ktorzy mowiou 'knajpka’ i 'impresska’ ;[]”
    a jak mowiou 'smaczniutkie’ to lubie !

Baggins
    Participant

Jeszcze raz apaluje o ukaranie inzyniera Pawla P. !!!!!

girkit
    Participant

a i jeszcze lubie ogladac januszy – oraz ich sledzic 0-0 to pewnie dlatego ze sam nim jestem 0- a moze moja prababka byla januszem 0- a moze szlachciankou ? 😮

Anonim
    Gość

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    girkit wrote:

a i jeszcze lubie ogladac januszy – oraz ich sledzic 0-0 to pewnie dlatego ze sam nim jestem 0- a moze moja prababka byla januszem 0- a moze szlachciankou ? 😮

Twoje wypowiedzi sa trudne do zrozumienia. 😕

ShaVho
    Członek

chyba kolega operuje mniej znanym jezykiem szanowanym wsrod zielonych ludzikow…czy kolega cos smazy??? 8)

SZwindel
    Członek

Lubie przebierac sie za Anglika i nie rozumiec jezyka polskiego. Dekonspiruja mnie tylko kierowcy autobusow, przed ktorymi (kazdym jednym) musze sie legitymowac. Czasami jestem Hiszpanem albo Wlochem tylko, ze malomownym.
    Lubie zauwazac snieg w Angli.

underact
    Członek

a ja poprostu kocham muzyke i zyje nia…jaka muza? house, tec-house ,deep itp, slucham rowniez liquid d’n’b i troche techna. Jestem dj’em, jesli juz gram to glownie jest to house..a moje hobby to kompy a raczej hardware.pozdro

jackyl
    Participant

moj znajomy mieszka na squacie, w dawnym pubie, maja dwa miksery (chyba wciaz :)), i co chwila cos tam kreca, (latem nawet duze plenerowe imprezy), akustyczne wtorki sa tez z gitarka.. pewnie by Ci sie podobalo 🙂

szachysta
    Członek

[quote:ce34884c38]chyba kolega operuje mniej znanym jezykiem szanowanym wsrod zielonych ludzikow…[/quote] ze niby freaky flow oznacza od razu, ze ktos kuri gazon?

[quote:ce34884c38]czy kolega cos smazy??? Cool[/quote] a co ty z policji jestes?

[quote:ce34884c38]moj znajomy mieszka na squacie, w dawnym pubie, [b:ce34884c38]maja dwa miksery[/b:ce34884c38] (chyba wciaz Smile), i co chwila cos tam kreca, (latem nawet duze plenerowe imprezy), akustyczne wtorki sa tez z gitarka.. pewnie by Ci sie podobalo Smile
    [/quote]
    masz na mysli gramofony??

Baggins
    Participant

Ja to sobie lubie usiasc w kiblu czasem. Zadumac sie nad losem czlowieczym i przemyslec zycie od poczatku. Tak se usiade sobotnim porankiem i do razu potem jakis dzien taki bardziej rozowy. Po zadumie tejze jakis lzejszy sie czuje i jakby opuscil mnie niepotrzebny balas(t).

Pozdro

jackyl
    Participant

[quote:a6b93c381c]masz na mysli gramofony??[/quote]

skadze. roboty kuchenne. chopaki kreca nimi ciasta na zakretach.

[quote:a6b93c381c]Ja to sobie lubie usiasc w kiblu czasem. Zadumac sie nad losem czlowieczym i przemyslec zycie od poczatku. Tak se usiade sobotnim porankiem i do razu potem jakis dzien taki bardziej rozowy. Po zadumie tejze jakis lzejszy sie czuje i jakby opuscil mnie niepotrzebny balas(t). [/quote]

To Twoje hobby juz znamy, jako pozbawionego balas(t)u mysliciela sie okresliles.. tylko zyczyc powodzenia w join(t)ieciu sobie podobnych.. 😉

Najdiff
    Członek

Najwieksze hobby – odtwarzanie historii (po tutejszemu re enactment). Poza tym ksiazki, film, rpg, komputery i muzyka. Bez muzyki wariuje 🙂 Gram na perkusji i na basie. Lubie tez jazde konna. I jesc dobre rzeczy 🙂 i polskie piwo 🙂

jackyl
    Participant

a w kapeli bys jakiejs nie zagral? 😛 znajomym brakuje basu i perkusji.. tylko na koncertach bys mial zapieprz ;))

Najdiff
    Członek

hmmmm, czemu nie 🙂 na bebnach moge grac a w basie nie czuje sie az tak dobry 🙂 ale czemu nie 🙂 a co oni graja ? jaki rodzaj muzyki 🙂 bo cover’ow Brytnej nie bede grac 🙂

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.