Strona główna Działy Hyde Park JECHAC ? Ale tak na powaznie prosba zajrzyjcie

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    cieniu
    Participant

Moze a raczej napewno wielu z was nie zainteresuje moja zalosna historia ale zadaje to pytanie do ludzi ktorzy dobrze znaja realia Leeds lub byli w podobnej sytuacji do mnie.

Mam 25 lat zadnego wyksztalcenia wyzszego liceum zrobione wiele lat temu , pochodze z bardzo biednej rodziny , pracy w polsce nie mam od kilku lat , poprostu zyje z dnia na dzien i jak moze tak pomaga mi biedna i do tego zchorowana matka. Co jakis czas popracowywalo sie sezonowo a to przy przeprowadzkach lub drobnych remontach (glownie łopata).Znam sie wysmienicie na komputerach ale to mala pociecha. Zycie max zalosne co tu duzo mowic. Trafia mi sie okazja jechac do leeds w marcu jedzie kilku moich kolegow z tym ze skombinowal bym max 50 funtow na wyjazd lokum mial bym za free a zarcie na pierwszy tydzien/dwa zabral bym ze soba. Angielski – duzo kumam / srednio gadam.

Dodam ze wsrod tych kolegow jedzie jeden na podobnych warunkach jak ja ale on juz jest zdecydowany w 100%

Nie chodzi mi o wzbudzenie jakiej kolwiek litosci ale o realna ocene mojej szansy choc teoretycznie i tak nie mam nic do stracenia.

Z gory dziekuje za wszelkie rady.
    pozdrawiam

fatamorgana
    Participant

Znam sie wysmienicie na komputerach ale to mala pociecha.
    … z tym ze skombinowal bym max 50 funtow na wyjazd lokum mial bym za free a zarcie na pierwszy tydzien/dwa zabral bym ze soba.
    Angielski – duzo kumam / srednio gadam.

Dodam ze wsrod tych kolegow jedzie jeden na podobnych warunkach jak ja ale on juz jest zdecydowany w 100%

Nie chodzi mi o wzbudzenie jakiej kolwiek litosci ale o realna ocene mojej szansy choc teoretycznie i tak nie mam nic do stracenia.

Z gory dziekuje za wszelkie rady.
    pozdrawiam[/quote][i:9c3c62eca7]

Zajrzyj tu…
    http://www.leeds.pl/forum/viewtopic.php?t=1043

Może Ci to coś podpowie….
    Ja bym się tu nigdy nie wybrał z 50-cioma funtami…
    Poza przypadkiem, gdy jedziesz na gotowe, tzn. masz pewną pracę.[/i:9c3c62eca7]

gonia
    Participant

a tak ode mnie….
    z lekka opisze ci jeden przyklad…znam kolesia..jak go zobaczylam to od razu chcialam go zawrocic do PL, z jezykiem gorzej niz slabo nawet do 10 nie umial policzyc..w ogole tragedia kasy chyba tez nie mial zbyt wiele…i co udalo mu sie a wiesz dlaczego…mial bardzo zla sytuacje w PL i moze wlasnie temu zawdziecza swoj sukses….ogromnej determinacji…i tobie tez tego zycze duzo sily zawziecioa stary a moze ci i ci jeszcze drobne na piwko z tych £50 zostana:)
    mam kciuki
    (…ale mimo wszytsko poczytaj dokladnie furum…mozna znalezc ciekawe rady)

v-tec
    Członek

Dokładnie tak jest, ten kto nic nie ma nie ma także nic do stracenia więc może tylko zyskać. Dla kontrastu zdarzaja się też posty typu: wyjechałbym, ale kto będzie dbał o moją willę no i musiałbym ze stratą sprzedać dopiero co kupiony samochód, poradźcie co robić 😆

Mimo wszystko wziąłbym ze sobą trochę więcej niż Ł50

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.