Strona główna Działy Hyde Park UWAGA! KTO JEDZIE DO LONDYNU NA POLSKI WIEC PRZED KONSULATEM

Wyświetlanych postów: 5 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    fatamorgana
    Participant

Przypominam. 19 marca, niedziela, godzina 14:00. Konsulat Polski w Londynie.
    Ja na pewno jadę, zatem 3 a może nawet 4 osoby mogę zabrać na pokład… Wyjazd 7.00am. (trzeba nie tylko dojechać do Londka, ale jeszcze dostać się pod Konsulat i to wcześniej…)
    Ten wiec może odbić się szerokim echem w Londynie i być może w Polsce.
    Na pewno będą media, zatem każdy z nas może dołożyć cegiełkę we wspólnej, NASZEJ sprawie…
    Czekam na odzew.

(…)Tylko jedna połączona silna akcja może wymóc na Polskim rządzie zmianę niekorzystnych dla nas przepisów – apelował. Jednocześnie ze swej strony deklarujemy chęć współpracy w każdej solidarnej, przemyślanej akcji polskich środowisk (…)
    Cytat z „Polish Express’.

wkretkowa
    Członek

hej fatamorgana…chetnie sie z toba zabierzemy…narazie jest nas dwoje ale jesli jeszcze masz wolne miejsca to moze uda nam sie jeszcze kogos namowic…nam tez nie podoba sie sprawa podwojnego opodatkowania…chcemy jakos zaprotestowac…a im nas bedzie wiecej tym lepiej…czekamy na odpowiedz…pozdrawiamy 😀

v-tec
    Członek

Życzę miłej wycieczki do stolicy. Pozdrówcie ode mnie konsula. 8)

fatamorgana
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    v-tec wrote:

Życzę miłej wycieczki do stolicy. Pozdrówcie ode mnie konsula. 8)

Ty V-tec zamiast się z nas nabijać lepiej powiedz, czy przyjdziesz na spotkanie….
    Bo czekamy specjalnie na Ciebie…(wyobraź sobie że naprawdę tak jest!)
    A co mam powiedzieć temu konsulowi od Ciebie???
    Tylko go pozdrowić???
    Nie wierzę, że nic więcej nie chciałbyś mu powiedzieć…
    Pozdrawiam…

fatamorgana
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    wkretkowa wrote:

hej fatamorgana…chetnie sie z toba zabierzemy…narazie jest nas dwoje ale jesli jeszcze masz wolne miejsca to moze uda nam sie jeszcze kogos namowic…nam tez nie podoba sie sprawa podwojnego opodatkowania…chcemy jakos zaprotestowac…a im nas bedzie wiecej tym lepiej…czekamy na odpowiedz…pozdrawiamy 😀

Kto pierwszy, ten lepszy…
    Dajcie znać najszybciej że na pewno pojedziecie….
    Piszcie na priva.
    Dziękuję.
    Im nas więcej tym lepiej.
    Czwarta osoba mile widziana…

Wyświetlanych postów: 5 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.