Strona główna Działy Hobby FOTOGRAF W LEEDS

Wyświetlanych postów: 11 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    TGK
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    alyna666 wrote:

TGK wrote:

Czasami bawie sie w fotografa

skromnys :lol:[/quote]

Hej

Ostatnio – Zadko, zadziej[/size:d8228a231d], wogole[/size:d8228a231d] …

Anonim
    Gość

Alyna nawiazujac do twojego zdjecia jesli chodzi o technike jest bardzo poprawne wrecz dobre , jesli chodzi o modelke – typ kaczuszki. Zakladam ponizej standardowego 173 cm a to wychodzi na zdjeciu . Generalnie sama koncepcja mila dla oka poza tym jednym ale.

Anonim
    Gość

Nie chodzilo o profesjonalna sesje… bardziej o zabawe i wyprobowanie nowego sprzetu, jakkolwiek dzieki za feedback. Co do modelki… I ja i TGK lubimy sobie jej 'uzyc’ 😆

Anonim
    Gość

To trzeba jej zdjac kapelusik nastepnym razem i spodnie 😆 Ciekawe masz zdjecia z klubow , bardzo spontaniczne 😀 Ten chlopak w zielonych okularach ma ciekawa twarz 🙂 A mulatka na kolejnym zdjeciu jest troche jak pop star 🙂 Ps Nie myslalas zeby czeby czesc zdjec sprzedawac klubom ?

Anonim
    Gość

Wspolpracuje z promoterami w Leeds juz od dawna. Nie ma z tego raczej kasy, poniewaz event fotografow w Leeds jest na peczki. Chetnych nie brakuje, nawet jesli zdjecia sie robi za kilka piw. Traktuje to jako hobby no i mam imprezy za darmo, na ktore tak czy siak bym chodzila. Te zdjecia na flikerze sa stare jak swiat, robione jeszcze cyfrowym Kodakiem Z1012 IS, ale sama je bardzo lubie. Teraz caly czas ogarniam slr w klubowym otoczeniu i dostaje maly kolezenski trening, wiec niedlugo zrobie maly update i wrzuce jakies nowe foty 😉

TGK
    Członek

zanetasliwinska20 wrote:

Alyna nawiazujac do twojego zdjecia jesli chodzi o technike jest bardzo poprawne wrecz dobre , jesli chodzi o modelke – typ kaczuszki. Zakladam ponizej standardowego 173 cm a to wychodzi na zdjeciu . Generalnie sama koncepcja mila dla oka poza tym jednym ale.

Nie wiedzialem ze w fotografii sa jakies standardy wysokosci modelek (moze jeszcze waga wchodzi w gre?) – Wiekszosc z nas nie robi zdjec do zurnala. Portrety, zdjecia sytuacyjne lub inscenizowane, a w nich wzrost raczej nie ma znaczenia. Ja z tego co wiem akurat fotografowie wola nizsze dziewczyny gdyz nie musza sie sie wspinac na drabinke by zrobic zdjecie z wysokosci powyzej oczu. W moim przypadku ja wole nizsze dziewczyny by w mojej piwnicy nie zachaczaly glowa o sufit :P.

A pozatym to skad jest te standardowe 173cm? Nigdy nie slyszalem o tym.
    i dlaczego dokladnie 173cm – a nie 170 lub 175?

Anonim
    Gość

Ano dlatego ze takie wlasnie sa stanadardy pytanie czy tylko intetresuje Cie amatorka czy kiedys chcesz z tego zrobic sposob na zycie , sam wzrost nie wystarczy dochodza odpowiednie proporcje figury. Krotko mowiac , nie wiem czy lubisz fotografowac duze dupy itd bo maks przy 173 cm to jest 53-55 kg . Obiektyw dodaje kg i prosze nie czaruj ze to zalezy od umiejetnosci. Nie neguje do portretu dziewczyna moze miec nawet 140 cm. Chcesz obejrzec stylizacje przy ktorych pracowalam? http://www.nfacestudio.com

TGK
    Członek

widzisz – uroda, a raczej jej postrzeganie to rzecz gustu. Kazdy ja widzi inaczej i nie mozna ja obsadzac w ogolne reguly.

Ja preferuje naturalne dziewczyny ktore sie spotyka na ulicy (chocby i z duza dupa) niz zaglodzone patyczaki, z tona fluidu, pudru i masy innych rzeczy ktorych jako facet nie potrafie pojac, a na dodatek z wygladzona przez photoshop skora ze wyglada jak plastik.

Zdjecia z tego portfolio do ktorego link wstawilas – nie wiem – ale jakos do mnie nie przemawiaja, wiekszosc to zwykle szoty reklamowe do katalogow. Tylko kilka godnych uwagi. Owszem dziewczyny moze i ladne. Zdjecia technicznie moze i tez dobrze zrobione, ale dla nie nie przedstawiaja zadnej wartosci, emocji czy historii ukrytej w zdjeciu. Do katalogu lub portfolio, swietne, ale artyzmu tam niewiele (takie jest moje zdanie i pisze tylko moich odczuciach).

Ja jestem amatorem i traktuje to jako hobby (dlatego to pewnie jest w dziale hobby), i jak wiekszosc moich znajomych fotografow-amatorow (i nie tylko) uwaza za smieszne dobieranie modelek w/g wytycznych cm/kg. Wazniejsze jest pytanie w jakich sytuacjach (scenach) modelka bedzie ukazana najkozystniej.

Tak czy siak to tylko moje nie "narzucone przez standardy" zdanie.

Pozdrawiam

Anonim
    Gość

Niekoniecznie wysoka i szczupla dziewczyna musi miec tone fluidu i wygladzona skore , to tez jest moje zdanie , jest kilka zakladek na tej stronie wiec nie wszystkie zdjecia sa komercyjne choc zgodze sie ze wiekszosc to taki jest cel komercyjnych agencji.

Varaters
    Członek

Polecam – fotograf ślubny małopolska warto sobie ogarnać solidnego fotografa jak potrzebujemy go do jakiś sesji czy zwłaszcza do ślubu.

Adammo
    Participant

Witam czy możecie polecić jakiegoś profesjonalnego fotografa który robi zdjęcia artystyczne na wesele[/color:20ecbaea74][/url] w Leeds? Sam nie wiem gdzie znaleźć taką osobę. Fajnie jakby zdjęcia były zrobione naprawdę rzetelnie, gdyż są pamiątką na całe życie.

Wyświetlanych postów: 11 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.