Strona główna Działy Praca Kiedy jest boom na rynku pracy w Leeds?

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 256)
  • Autor
    Wpisy
    Baggins
    Participant

Ano z agencji Heads pytali czy nie szukam pracy, a czy moze kogos znam kto szuka, bo maja jej strasznie duzo itp. A dzis widzialem na Bus station grupe smutnych ”doroslych” co ich to dopiero wywalili z autokaru.
    Praca jest, ha!

v-tec
    Członek

[quote:6153790046] A dzis widzialem na Bus station grupe smutnych ”doroslych” co ich to dopiero wywalili z autokaru.[/quote]
    ❓ 😯

Baggins
    Participant

[quote:ce1d81fd35]Cytat:
    A dzis widzialem na Bus station grupe smutnych ”doroslych” co ich to dopiero wywalili z autokaru.

Question Shocked[/quote]

POsilkowalem sie ktoras z wczesniejszych odpowiedzi, autokar po prosttu dowiozl pare (dziesiat) kolejnych osob made in Poland

v-tec
    Członek

No tak, ja nie zawsze jarzę ten żargon leedsowski 🙂
    Ale dlaczego ci dorośli byli smutni, przecież do raju na ziemi przyjechali, nie wiedzą o tym? 😉

Pabloo
    Członek

moze oni nie wiedza, ze tu panuje taki mily zwyczaj usmiechania sie do wszystkich?
    [/color:393d1a5873]

HardcoR
    Participant

Nie usmiechaja sie bo jakos nie maja powodów do smiechu, zreszta zobaczcie sami:
    [img:fac294e3a0]http://images1.fotosik.pl/185/05caa01f7ef991c3m.jpg[/img:fac294e3a0]

🙂 🙂

A tak serio to mysle ze sie ruszylo z robata jakies 3 tygodnie temu juz , w różnorakich sklepach szukaja dużo ludzi do pracy , a i ogloszen w Evening Poscie przybylo 100%

Co do "mlego zwyczaju usmiechania sie do wszystkich" to jakis czas temu w Merto czytalem list pewnwgo Angola traktujacy wlasnie o "usmiechaniu" – ów Pan był niepocieszony faktem ze imigranci pracuja tu ale nie potrafia przyjasc tutejszych obyczajow – wlasnie usmiechania sie i calej tej reszty

Ulka
    Członek

Z Headsa dzwonia rzeczywiscie do wielu osob ktore byly tam kiedykolwiek zarejestrowane, bo podobno maja duzo pracy. I tylko jeden warunek: jezyk angielski, bezwzglednie!!
    z wlasnego doswiadczenia wiem, ze nie znajde pracy bez znajomosci jezyka
    😕 [/b:beecb31abf]

Baggins
    Participant

no kochana to juz nie te czasy. Teraz najpierw jezyk potem praca, nie jak jeszcze pare lat temu.

Prekursor
    Członek

Nie prawda!!!!!!!!!Ja pracuje w myjni samochodowej i praca jest zawsze nawet w zime i nie musze sie martwic o jezyk bo mojego pracodawcy nie widze!

marcink
    Participant

Witam.

To moj 1 post na forum. Bardzo mozliwe, ze uda mi sie tutaj zagoscic na dluzej. Szykuje wyjazd do leeds z kolega w celu jak wielu pewnie szukaniu leszpego bytu i poczucia godnosci, ktora niestety w naszym kraju przeradza sie w paranoje.
    Zeby nie byc laikiem staralem sie przebrnac przez wiecej tematow by zobaczyc jakie panuja tu zwyczajem infomacje na temat mieszkan finansow i ogolnie czym juz byla mowa. Najwazniejszy jest jednak temat pracy.
    Czytalem, ze na forum sa osoby, ktore sie zjamuja posrednictwem pracy. Czy ktos moglby byc uprzejmy, ktos kto jest zorientowany w temacie wyslac mi priv z "nickami" tych osob. I mala prosba a agencje pracy w leeds te sprawdzone jak i polecane. Sciagalem ze strony liste agencji pracy jak i rowniez bylem na tej poswieconej jobcenter’s w leeds, ale jak wiadomo chcialbym zaciagnac sie opinni ludzi, ktorzy juz korzystali z uslug poszczegolnych.
    Heads jest godna polecenia ??
    Mam nadzieje, ze moje pytania nie wynikaja z braku wiedzy, ktorej ejszcze nie nabylem a nie rowniez z lenistwa w szukaniu cennych informacji na stronie. Pytam na forum, u najbarziej zorientowanych i na biezaco.

Pozdrowienia z Polski 🙂

Baggins
    Participant

z autopsji nic o Heads nie powiem, dla nich nie pracowalem. Natomiast patrzac na zasieg tej agencji i na to ze faktycznie interesuja sie ”klientem” oraz brak negatywnych opini na tym, jakze rzetelnym forum:), wyglada na to ze mozesz uderzac smialo. Jak wspomnialem wczesniej poszukuja ludzi do pracy w tej chwili. Pracuje tam pani Ania Dabrowska (choc moze nie powinienem uzywac imienia bez wiedzy wymienionego), wiec mozesz probowac prosic o nia. NIe jest to agencja stricte z Leeds, robia tu okresowe nabory takze nie wiem jak bedzie z praca za jakis czas.

Pozdro

BIZON
    Participant

Polecam Heads z premedytacja agencja jest ok a najwazniejsze ze zaczal sie ruch w interesie i to jest najlepszy okres zeby zmienic prace …. powiedzmy do listopada
    Pozdrawiam!!!

BIZON
    Participant

Pracowalem dla nich przez chwilke i zadowolony jestem z profesjonalizmu itepe itede… http://www.heads-uk.com co nie stanowi oczywiscie ogloszenia mam nadzieje:)

HardcoR
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    BIZON wrote:

Pracowalem dla nich przez chwilke i zadowolony jestem z profesjonalizmu itepe itede… http://www.heads-uk.com co nie stanowi oczywiscie ogloszenia mam nadzieje:)

Ja pracowalem od marca dla Heads, robota lekka latwa i przyjemna ( w biurze) a pozniej przeszedlem na pernament contract !!
    Ludzie tam pracujacy (nie tylko Polki) sa naprawde ok ( czego nie moge powiedzec o pracujacych w innych agencjach z ktorymi mialem stycznosc).

jolkow
    Participant

Poszukuje pracy najlepiej w domu opieki,jestem pielegniarka moze ktos slyszal o podobnej pracy?

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 256)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.