Strona główna Działy Praca Fabryka Pioneer

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    J.S.
    Participant

Czesc wam wszystkim!!
    Jestem Jakub i chcialbym sie przylaczyc do waszego forum !!!
    😆
    Chcialem sie was zapytac gdzie jest dokladnie Fabryka Pionnera w Leeds bo dostalem tam Prace i chcialbym sobie znalesc na Mapie ? Ja narazie jestem w Polsce ale niedlugo Przyjezdzam znowu do UK dokladnie do Doncaster ale prace mam w fabryce w Leeds. A moze mi ktos cos powiedziec o tym Doncaster???
    I mam jeszcze jedno pytanko nie wiecie moze jak to jest z tym internetem satelitarnym w UK – ja wczesniej mialem stale lacze a teraz nie bede mial a potrzebuje miec neta???
    Bede bardzo wdzieczny za pomoc?

v-tec
    Członek

Nic nie wiem o fabryce Pioneera w Leeds, ale jest taka w Castleford http://www.yell.com
    Co do neta to nie słyszałem o żadnych wynalazkach satelitarnych itpd. Używamy tu staromodnego adsl http://www.bt.com albo cable http://www.ntl.com

NowyAnglik
    Członek

Wie ktos cokolwiek na temat pracy w fabryce pioneera gdzies w poblizy Leeds? Mam tam jechac na początku sierpnia i chcialbym uzyskac jak najwiecej info na ten temat. Dodam ze wyjezdzam poprzez polska agencje HPR group z warszawy.

Pozdro

fatamorgana
    Participant

Szybki jesteś nie powiem…
    Jeszcze Cię tu nie ma, a już zostałeś Anglikiem…
    😀 🙂 😯
    Ktoś już pytał o tą fabrykę…
    I była chyba jakaś odpowiedź. Poszukaj w poprzednich postach.

D-H
    Participant

Ogolnie praca w Pioneerze nie jest zla. Gorzej z agencja dla ktorej robisz.
    Jesli w Twoich planach jest zostac tu dluzej to praca tam pomoze w zalatwieniu papierow, zdobyciu doswiadczenia w Anglii, referencji itd

Kokosow na pewno nie zarobisz. Ale jesli potraktujesz ten okres jako wstep do dalszej przygody w UK, a stracone nerwy jako "frycowe" to polecam.

dh

3tna
    Participant

Witam!

Też wybieram się do Leeds do fabryki Pionieer’a przez agencje IMPEL (Wrocław). Pracodawca pokrywa przejazd/przelot do UK i zakwaterowanie (podobno). Mam pewne obawy czy agencja dotrzyma wszystkich zapewnień.

NowyAnglik proszę o kontakt gg:5908173 zawsze razniej 🙂

Pozdrawiam Wszystkich

Marta Klecz
    Członek

A co to za bogata agencja w takim razie? Czy poprostu maja cie zawiesc do jakiegos squota, gdzie juz za nic nie trzeba placic?
    Tu sie za wszystko placi.

3tna
    Participant

Złożyłam CV do takiej agencji we Wrocławiu. Na 2 dzień zadzwoniła do mnie babka i sprawdziła mój angielski. Poprosiła abym przyjechała w piątek do Wrocławia na podpisanie 6 miesięcznej umowy o prace właśnie w tej fabryce. Mówiła, że przejazd do UK pokrywa pracodawca ale pewnie będzie to potrącane z wypłaty tak samo jak za zakwaterowanie.

Więc boję się tylko jednego żeby nie potrącali mi większość wypłaty i zostanie mi z 20 poundsów tygodniowo bo to już będzie lekka przesada.

// Pozdrawiam

v-tec
    Członek

[quote:4ce5b1b040]
    Więc boję się tylko jednego żeby nie potrącali mi większość wypłaty i zostanie mi z 20 poundsów tygodniowo bo to już będzie lekka przesada.
    [/quote]
    Wszystko powinni ci dać na piśmie ile będą ci potrącać i za co. Jeśli nie dadzą to już czerwone światełko się zapala…
    (Oczywiście już nie wspominam o tym że potrącanie czegokolwiek z pensji (oprócz podatku) bez zgody pracownika jest nielegalne)

3tna
    Participant

v-tec dzięki za info…

Zobaczymy jutro na tej umowie.

// Pozdrawiam

fatamorgana
    Participant

Bywa jednak i tak, że potrącenia nie są nigdzie wpisane, ale za to jest określone jakie pełne wynagrodzenie będzie wypłacane (bez potrąceń).
    Miałem tak w pierwszej pracy, 2 lata temu, bez pośrednictwa agencji.
    Dopiero po paru miesięcach na payslipach pojawiła się wartość "kosztów zakwaterowania", ale nadal była to wartość potrącana przed wypłatą a nie z wypłaty (czyli samo wynagrodzenie było niższe o koszty mieszkania). Może dziwne, ale tak było i nie jest to jedyny przypadek, tyle że wszystko zawsze było co do penna i na czas. Czego wszystkim życzę…

Marta Klecz
    Członek

bardzo dziwne…
    odliczanie od dupy strony, ciekawe jak oni to robia, w pamieci???

Naymad
    Członek

Ja tez jade z HPR Group (Selectone) do tej fabryki do Pontefract. Wyjezdzam z Wawy 6 sierpnia. Rzadko uzywam gg ale jak co to: 7742871

KamilSz
    Participant

powiedzcie ile można tak po opłaceniu wszystkiego odłożyć pracując w tej fabryce pionieera…
    czyli ile mogę przywieść z powrotem do Polski po 6 m-ce pracy ?

D-H
    Participant

80-100 funtow na tydzien odlozysz
    (oczywiscie jesli nie zyjesz rozrywkowo)

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.