Strona główna Działy Praca Utrata pracy/odejście z pracy/referencje

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 91)
  • Autor
    Wpisy
    Sandgirl
    Członek

wg mnie uzyskanie referencji od pracodawcy nie jest trudne. kiedy odchodzilam z poprzedniej pracy sami sie pytali czy chce. w obecnej tez dostalabym bez problemu.

Anonim
    Gość

Ja też dostałam referencje. W przypadku pracy w opiece zdrowotnej są one niezbędne. Dostałam nawet od Majora 8)

Owca
    Członek

A jak sprytnie dostać referencje od obecnego pracodawcy, gdy szuka się nowej pracy, a oczywiście obecny o tym nie wie. Prawie każda firma wymaga tego w Application. Byliście w takiej sytuacji? Dodam jeszcze, że mój manager do ugodowych nie należy.

bolek
    Participant

doczytaj warunki nowego zatrudnienia, najczęściej referencje będą sprawdzać, tylko, jeżeli, już zaproponują ci zatrudnienie, i na to się gdzieś tam(w formularzu) zgadzasz…

jeżeli, twój poprzedni pracodawca da Ci złe referencje ( i są nieprawdziwe) i twój nowy na tej podstawie Cię zwolni to podajesz "starego" do sądu…

nieufna
    Członek

Witam chciałabym się was zapytać może coś ktoś wie o takiej sprawie.Dostałam p60 szybko zwrócili mi zwrot podatku.Z przyczyn zdrowotnych musiałam wyjechać do polski,okazało się że nie mogę wrucić z powrotem do uk bo czekaja mnie operacje,a zarazem nie będę już mogła podjąć pracy.Wszystko sobie pozałatwialam w reweniuk-ale okazało się że dalej wysyłają mi pieniadze na konto-nie zlikwidowałam konta bo w banku powiedzieli że nie trzeba -konto nie platne -a po 4 latach sami likwidują konto.Wiem że muszę te pieniądze oddac dlatego wybieram sie z powrotem do uk aby to załatwić.W tym czasie dostałam p45 -slyszałam że jak oddam wszystko p45,pozwolenie na pracę itd-i nie będę pracować w Angli to dostanę cały zwrot ,nie wiem czy dobrze to napisałam-jeżeli jest cos nie tak proszę mnie poprawić ,oraz poinformować co mam zabrać z polski aby te sprawy załatwić do końca

Owca
    Członek

Dzieki Bolek, ale jednak nie we wszystkich aplikacjach jest to określone.

Właśnie sprawdziłam aplikację, którą wypełniam i oprócz informacji kto może dać mi referencje niczego więcej nie ma.

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 91)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.