Strona główna Działy Mieszkanie Pokój w mieszkaniu – co trzeba wiedzieć o umowach i wynajmie

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 151)
  • Autor
    Wpisy
    Reddbull
    Członek

czekaj czekaj… w umowie masz o 2 miesiacach wypowiedzenia, a Ty chcesz 'oswiadczyc’ w agencji, ze wyprowadzasz sie od 15.05 ? to niewiele wiecej niz 2 tygodnie, a nie 2 miesiace. To chyba bedzie niezgodne z warunkami umowy, prawda?

Witaminka
    Członek

[b:4f6fda42cc][u:4f6fda42cc][/color:4f6fda42cc] Mam pytanie dotyczace ubezpieczyn,a mianowicie chce wykupic ubezpieczenie swojego mienia i nie wiem ktore wybrac…prosze o porade i opinie 😀 😀 😀 [/u:4f6fda42cc][/b:4f6fda42cc]

kunegunda
    Participant

😆 😆 😆
    przepraszam ale mnie rozbawilas
    😆 😆 😆

Pabloo
    Członek

[b:c51c619ef3][u:c51c619ef3]to zalezy co mieniasz: jesli mieniasz dom szukaj ubezpieczenia domu z zawartoscia, jesli mieniasz samochod ubezpiecz sie comprehensive, jesli Twoje mienie to kot lub pies kup pet insurance.

Potrzebujemy wiecej informacji, zeby Ci doradzic. Podaj adres, gdzie chowasz klucz od domu, jesli masz alarm jaki jest kod i kilka innych przydatnych informacji.[/u:c51c619ef3][/b:c51c619ef3]

A tak na serio: nie ma czegos takiego jak najlapsze ubezpieczenie, to tak, jak z samochodami – jaki jest najlepszy samochod? Ferrari? Ale do niego nie wejdzie wozek dla dziecka, wiec moze duzy van? Vany sa powolne i nie mieszcza sie na miejskim parkingu. Wiec moze Corsa? itd.

Czeka Cie nie lada wyzwanie – wejdz na strone http://www.moneysupermarket.com/, tam znajdziesz liste firm ubezpieczeniowych, potem przeczytaj warunki ubezpieczenia kazdej z nich i voila! Gotowe!

fatemeh
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Pabloo wrote:

to zalezy co mieniasz: jesli mieniasz dom szukaj ubezpieczenia domu z zawartoscia, jesli mieniasz samochod ubezpiecz sie comprehensive, jesli Twoje mienie to kot lub pies kup pet insurance.

😀 😀

A teraz na serio: jesli przypadkiem chodzi o tenants cover (ubezpieczenia mienia dla osob, ktore wynajmuja mieszkanie), to znajoma polecila mi Eindsleigh w ktorej to firmie miala wykupione ubezpieczenie:
    http://www.endsleigh.co.uk/rented-property-insurance.html

deos
    Participant

Lloyd’s of London – slynna oragnizacja ubezpieczajaca, ubezpieczaja wszystko i sa znani na calym swiecie z tego. Premie miesieczne sa ustalane przez rynek a nie przez zadna firme.

Skontaktuj sie z nimi (google) i przesdstaw swoja sytuacje i popros o kwotowanie.

rollingstone
    Członek

bzdura, Lloyds of London, sa underwriters a nie zabawiaja sie w kontakty z indywidualnymi klientami w sprawach household insurance

witaminka, skorzystaj z http://www.google.co.uk/search?hl=en&q=household+insurance&btnG=Google+Search&meta= , albo wejdz do jakiegokolwiek brokera, no chyba ze ubezpieczasz mienie rzedu kilkuset tysiecy funtow

Witaminka
    Członek

Chodzi mi o ubezpieczenie moich rzeczy tzn.telewizora komputera itp.itd.bo wynajmuje mieszkanie i mieszkanie jest ubezpieczone przez wlasciciela… chodzi o moje rzeczy…

deos
    Participant

Potrzebujesz w takim razie "content insurance"! Wpisz w Google i bedziesz miec setki do wyboru. Albo zapytaj w swoim banku, wiekszosc bankow je tez sprzedaje.

gerwazy22
    Participant

Witam może mi ktos pomóc z tym bo nie wiem jak sie do tego zabrac mógłby mi ktos przesłac jakis wzór jak rozwiazac umowe najmu mieszkania??

sugarfree
    Członek

hej, ja rozwiazywalam umowe pare razy i zazwsze to byl krotki, jednozdaniowy niemal list. piszesz w prawym gornym rogu swoje dane, imie, nazwisko, adres. nieco ponizej i z lewej strony adresata, tu landlord lub agencja od ktorej wynajmujesz, pod spodem data i dalej np.
    I would like to terminate the tenancy agreement for the flat/apartment/house mentioned above from ….. tutaj data
    pod spodem podpis i tyle
    🙂

gerwazy22
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    sugarfree wrote:

hej, ja rozwiazywalam umowe pare razy i zazwsze to byl krotki, jednozdaniowy niemal list. piszesz w prawym gornym rogu swoje dane, imie, nazwisko, adres. nieco ponizej i z lewej strony adresata, tu landlord lub agencja od ktorej wynajmujesz, pod spodem data i dalej np.
    I would like to terminate the tenancy agreement for the flat/apartment/house mentioned above from ….. tutaj data
    pod spodem podpis i tyle
    🙂

Dziekuję bardzo mi to pomogło dziekuję jeszcze raz

waski74
    Członek

Witajcie,dzieki za odpowiedz na moj problem. ALE,juz wyjasniam antene mam angielska jajowata i dziurkowana malo kto wie ze jestem polakiem.Moj landlord tez jest zdziwiony decyzja zarzadcy.Ja w umowie najmu nie mam nic takiego ze nie moge miec anteny,ale ponoc moj landlord ma w swojej umowie miedzy nim a agencja,nic z tego nie rozumiem,niewazne na razie nie zdejmuje,zobacze co sie wydazy.Za wszystkie odpowiedzi serdeczne dzieki.

bolek
    Participant

jeśli nie masz w swojej umowie to olej to – umowa między zarządcą a landlordem cię nie interesuje i nie dotyczy, tak samo jak reszta umów na tym świecie…

rotson
    Członek

Czyli nawet nie musze kontaktowac sie z lanlordem zeby zawiesic antene na flacie skoro w umowie miedzy mna a nim nic nie ma o antenie?

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 151)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.