Strona główna Działy Hyde Park Przewoz bagazu

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Heyka. szukam kogos kto przypadkiem ( albo celowo) wyber sie w najblizszym terminie do Warszawy i przypadkiem ( albo celowo) za srodek transportu wybral samochod. Za pare dni wracam do Polski i juz teraz wiem ze bede mial nadbagaz w samolocie. Chyba ze przesle czesc bagazu w inny sposob. NIestety przeslanie poczta kosztowalo by ok 60 funtow a to cena dosyc wysoka. Jesli ktos do 28 wrzesnia planuje taka podroz i mialby troche miejsca w aucie to prosze o kontakt. Z gory dziekuje za pomoc. pzdr

Anonim
    Gość

Aleś się chłopie nachapał! Jak nie masz co zrobić z tym stuffem, chętnie przyjmę jakieś fanty. Do Polski nie wieź, bo cię tam okradną albo i trzepną (mówię poważnie, właśnie słyszałem w tv – program 997, że częste są przypadki napadów na powracających z emigracji)

Kaliko
    Participant

Ale Ty wredny jestes no wiesz:) jak mozesz czlowiek tu ciezko pracowal wraca do domku z 3 parami butów wiecej a ty takie zlosliwosci na forum publicznym 😉 chyba Ci nie wybacze 😉

Radosc
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Radek wrote:

Heyka. szukam kogos kto przypadkiem ( albo celowo) wyber sie w najblizszym terminie do Warszawy i przypadkiem ( albo celowo) za srodek transportu wybral samochod. Za pare dni wracam do Polski i juz teraz wiem ze bede mial nadbagaz w samolocie. Chyba ze przesle czesc bagazu w inny sposob. NIestety przeslanie poczta kosztowalo by ok 60 funtow a to cena dosyc wysoka. Jesli ktos do 28 wrzesnia planuje taka podroz i mialby troche miejsca w aucie to prosze o kontakt. Z gory dziekuje za pomoc. pzdr

Moze sprawdz z operatorami polaczen autobusowych (Orbis i Euroline (?)) czy jest taka mozliwosc. Albo pogadaj z samymi kierowcami 😉

Pozdrawiam,
    R

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.