Strona główna Działy Hyde Park szukam ludzi z….tad ,tamtad i wogule

Wyświetlanych postów: 11 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Tylko Wielkopolska i nasz kochany KOLEJORZ

kamaag
    Participant

witam wszystkich, jestem łodzianką i chciałabym wiedzieć,czy sa osoby z Łodzi i okolic.

Grzegorz771
    Participant

TARNÓW

SpokoBoyxxx:)
    Członek

HEJ ,HEJ HEJ PYRY O.K.
    Jak ja tesknie za moja kraina kwitnacego ziemniaka -Pyrlandia Forever,WIELKOPOSKA- PONAD WSZYSTKO.
    Niektore janki-jak ja ich nazywam albo i wiekszosc Polakow z Leeds niestety pochodzi z biednej Azji-My w Poznaniu mamy takie powiedzenie "Za Koninem AZJA sie zaczyna "
    I niechodzi tylko o zasobnosc portfela ,ale glownie o mentalnosc kumaci wiedza oczym pisze.Prosze ziomali bo widze ze jest tu kilka osob z Pyrlandi o kontakt ma maila albo meska z checia bym sie spotkal i wypil browara z ziomalem.. pozdro dla WLKP. 😆 😆 😆

Fiasko
    Participant

No, no no, temat pelen wyczerrrpujacych wiadomosci, nie ma co. Imprezka jak sie patrzy… Cos ci powiem mily zalozycielu tego tematu … bez obrazy ale trudno sie zgadac z tymi naszymi rodakami… ja probuje juz jakis czas i jak narazie dalej samotnosc w wielkim miescie 😉 tak czy inaczej urodzilam sie w opolu i tamze tez przez wieksza czesc swojego niedlugiego zycia mieszkalam… az tu nagle sprawy przybraly nieoczekiwany ksztalt i prosze …. leeds … hm, wydawalo mi sie to z poczatku takie niemozliwe ze bede mieszkac w innym kraju a teraz … to juz chleb powszedni … zaczynam sie zaklimatyzowywac.
    A apropos spotkan … Ktos chetny do tanca? Ja juz dluzej bez porzadnego Funku nie wytrzymam, cale szczescie ostatnio w pracy poznalam ludzi ze szkoly muzycznej i szykuje sie cos bodajze pod koniec tygodnia … Mam nadzieje ze tam gdzie idziemy graja Bluesa i koniecznie – Prince’a 😉 Pozdrowienia

Członek

U mnie tez byl przypadek ze trafilem do Leeds nigdy bym nie wpadl na pomysl aby tu przyjechac poprostu wyslalem cv z polski (po polrocznym pobycie wkraju) i akurat traf chcial ze przyszla odpowiedz z Leeds i jestem tutaj z roznymi odczuciami!!!Masz racje Tofik Odnosnie polaczkow ze trudno znimi „czuc blusa” duza czesc polakow W Leeds niewyksztalcona ,slabo zna jezyk i wiekszosc pracuje na fabrykach.Ostatnio bylem w Polskim clubie i takie mam odczucie ze same cha… znaczna czesc nie wszyscy.Niechce nikogo obrazac ale byl taki czlowiek w Starym Testamencie i mial na imie na Ch…i stad nazwa Ch… kiedy sie mowi o sprosnych ludziach i prostych…W ANGLI szynka jest tez tak nazywana.NIEKTORZY MOWIA Ze w Londynie tyle polakow tak jest duzo ale Londyn ma Okolo 12 mlj,mieszkancow oficjalnie okolo 10 ml.i dlatego mozna zginac w tlumie a LEEDS ciezko sie ukryc.pozdrawiam wszystkich normalnych z tej lepszej Polski i tej gorszej niestety ta czesc wlasnie Polski glosowala za …wiadomo ze wygral wybory Rydzyk i stacja ma RYJA

Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Angel wrote:

a tak w ogole „gosciu” to przedstaw sie a zaraz potem zawijaj na forum poswieconie ortografii juz dawno w necie olewa sie takie sprawy no i jak sie okazalo sam mistrzem w tym nie jestes. Temat spoko 🙂 ja np. przyjechalam z Krakowa .pozdro wszystkich !

Hej, Hej Hej CRACOVIA -PASY ➡ 😆

mariola.g
    Członek

TYCHY GORA JA Z MIKOLOWA JEZDZILAM SWEGO CZASU CODZIENNIE DO PRACY KOLO BROWARU

Mabrothax
    Participant

Słubice… miasto moich narodzin. Nie wiem czy to normalne ale nie przepadam za nim. To chyba tylko sentyment mnie tam czasami pociąga, no a na pewno w większej części rodzina.
    Niecałe dwa lata spędziłem w Krakowie. Tam planuje powrót na dłuższy okres. Studia, to chyba nie jest do końca powód, bo je można zacząć („i jeszcze jeden i jeszcze raz” 😉 ) wszędzie. Ale jakieś przyczyny są na pewno 😉
    No i od niespełna roku Leeds… Miasto miłe, zgrabne i powabne ale jest jeden tego mankament… to nie Polska 🙁

Pabloo
    Członek

Jestes tu pol roku i juz tesknisz? Ja dopiero rozkrecam sie, a majac do wyboru narty w Polsce lub w alpach wybieram zdecydowanie to drugie.

Jestem z Zor [/color:3a2c556029]

Kaliko
    Participant

Jestem z Wyspy Uznam, to z rególy my wyspaiarze mowimy ze Polske to my mamy ale za kanalem,i jak Polacy chca sie do nas dostac to musza promem do nas doplynac. Tak wiec za woda dla mnie to cala Polska ani lepsza ani gorsza. Pozdrawiam za tem cala Polske.

Wyświetlanych postów: 11 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.