Strona główna Działy Hyde Park pytanko;)

Wyświetlanych postów: 8 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #10235
    adi
    Participant

    a jak wyglada sprawa z ubezpieczeniem?? E111 troszke kosztuje a podobno nie obejmuje kosztow transportu (ambulans etc.) za granica. a np. Euro<26 kosztuje 'jedyne’ 60zł i z tego co czytałem jest tak samo dobre jak E111 a dodatkowo pokrywa koszty przejazdu chorego:o hmm… nie to ze nie wierze… ale gdzie jest haczyk??;p
    aha i 2 pytanko:) mam zamiar przyjechac do leeds autokarem i z tego co wiem dojade tam wieczorem kiedy wszystko juz bedzie najprawdopodobniej nieczynne a nie majac zadnych znajomych na wyspach zastanawiem sie gdzie moge znalezdz jakis tani motelik na 1 nocke (tak na przespanie) bo dnia nastepnego postaram sie do agencji wynajmujacej mieszkanka lub z gazet czy innych ulotek czegos poszukac:)
    pozdrawiam adrian

    #40893
    Anonim
    Gość

    z calego serca zycze powodzenia , naprawde

    #40894
    Anonim
    Gość

    mozesz sie udac do Kosciola Katolickiego adres na stornie tutaj czyli na leeds.pl … pewnie Cie przyjma.Poza tym euro<26 jest najlepsze 🙂
    Powodzenia 🙂

    #40895
    adi
    Participant

    ciesze sie ze z całego serca zyczysz mi powodzenia 😉 ale wolałbym jakis adres motelu:p no nie piszcie mi ze nie ma czegos na wzor „formule 1” w leeds:/

    #40922
    Anonim
    Gość

    Stary przyjeżdżasz do UK żebysię przejechać ambulansem i to za darmochę ❓ 😀
    Spróbuj sie wyluzować 8)
    A na poważnie E111 nie jest tu wymagane ani żaden inny świstek z PL żeby iść do lekarza (ambulansu nie próbowałem używać osobiście)
    Nb. czy ktoś jeszcze uważa że angielscy lekarze to idioci?
    Możesz z takim pogadać o pogodzie 😕
    Nie dostaniesz żadnej recepty chyba że powiesz nazwę leku który chcesz, to doctor ci go przepisze bez zbędnych pytań.
    Kto zna praktykującego lekarza z Polski ❓

    #40925
    Mabrothax
    Participant

    Nic nie jest wymagane aby spedzic rekreacyjnie czas w szpitalu… Ale kto za to zaplaci???
    I po to jest wlasnie E111.
    Ale mozna to olac.
    Po pierwsze: najpierw „home office”
    Po drugie: ze swistkiem z powyzszego mozesz ubiegac sie o national insurance number (nie zwracajcie uwagi na bledy) i klopot z glowy. Placisz oficjalnie podatki = masz darmowe leczenie.
    Trwa to jakies poltora miesiaca (jak bedziesz szybki), a przez ten czas unikaj szybkich samochodow, niebezpiecznych skrzyzowan, ludzi z nabita bronia itp.

    #171584
    Czeslaw54
    Participant

    Wszystko się zgadza, niestety.

    #171590
    KlaudiaKo.
    Participant

    Również zgadzam się z moim poprzednikiem ! Stu procentowa racja

Wyświetlanych postów: 8 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.