Strona główna Działy Hyde Park oszczedzanie to glupota (tylko polacy maja z tym problem!)

Wyświetlanych postów: 3 (wszystkich: 46)
  • Autor
    Wpisy
    gogi
    Participant

Nie piszę z domku i nie byłam zalogowana automatycznie 🙄 to ostatnie pytanie finansowe to ja posłałam 😳 😳 😳

Anonim
    Gość

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    lemieux wrote:

… za wiecej niz 5-6f…czuwaj

Dokładnie takie są stawki, raczej nie 7-8-9f jak pisałeś 😕
    Dzięki za przyznanie mi racji 8)

Btw. Nie żebym się chwalił ale rozpoczęłem właśnie nową pracę za 7.80 ph, a jest to w Nestle w Yorku.

ScOOrK
    Członek

Odp. na „pytanie finansowe”.

Jak to mówią „zależy jak leży”. 😥

Może się trafić, iż na początku pracy dostaniesz zły Tax Code i wtedy będą Ci potrącać coś około 40% (bo jak wszędzie – lepiej zabrać i oddać (tu oddają), niż zabrać za mało) i wtedy czeka Cię wizyta w tax office. Poza tym zależy ile zarabiasz. Jeśli zarobisz do 90 tygodniowo to nie zabiorą prawie nic, lub nic. 😀

Mi zdarzyło się tak że przez pierwsze 3 miechy wcale podatku nie brali, mimo że wypłaty miałem po 300 tygodniowo (czyli podatek być powinien). NI kroili normalnie, ale taxu nie. Do końca kwoty wolnej od podatku. 😀

Jak więc napisałem na początku „zależy jak leży” i ile ma się szczęscia 😀

Wyświetlanych postów: 3 (wszystkich: 46)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.