Strona główna Działy Hobby Austriakom gratulujemy… sedziego… Austriakom gratulujemy… sedziego…

julka
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

filipek wrote:

julka wrote:

filipek wrote:

julka wrote:

eee tam chlopaki, cowy gadacie. Nasza reprezentacja sie nie nadaje do niczego. Z dziecmi z podstawowki mogliby conajwyzej pograc (chociaz z tego co pamietam, to mi lepiej w tym czasie chyba szlo granie w noge niz im… ;))

To jak dzisiaj Holenrzy grali z Francja – piekna rzecz!

Co ty za bzdury wypisujesz,awans do ME po wyprzedzeniu Belgi,Serbi i Portugali to nic?.Najlepiej jak babki nie majace pojecia o futbolu kreca wlosy lub maluja paznokcie a nie wypowiadaja sie na tematy o ktorych nie maja pojecia.
[/quote]
Czlowieku, po pierwsze to co napisales jest sensistowskie, po drugie, podejrzewam, ze jednak na pilce znam sie lepiej niz Ty, bo gralam w noge przez pol podstawowki i cale liceum

:15198ac6d5 wrote:

A Francuzi i Wlosi czy Anglicy tez nie nadaja sie do niczego?

Oni nie zachowuja sie jak lajzy i nawet jak przegrywaja, to jednak z klasa i ogladanie meczu, w ktorym graja jest ciekawe a nie nudne…

Nie kazda druzyna potrafi trafic z forma ,sa rozne okolicznosci i trzeba to zrozumiec a nie opluc,zwyzywac itp.

Tylko, ze polska druzyna rzadko kiedy ma te forme. nie rozumiem tego "pseudo patriotyzmu" – Polacy graja nedznie – nie wieszam na nich psow, ale jednak polska druzyna jest mistrzem w ilosci niewykorzystanych sytuacji, a jak wszyscy wiemy, niewykorzystane sytuacje sie mszcza…

Ciekawi mnie tez ilu krytykantow podniecalo sie w czasie eliminacji po meczach grupowych.

A mnie to nie ciekawi, tak samo jak mnie nie ciekawilo to, czy Polacy w ogole wejda , czy nie…[/quote]

No coz ja gralem troche wyzej ale nie bede laikowi tlumaczyl gdzie i kiedy.
Nie zgodze sie tez ze Polacy graja nedznie, bo nedznie grali 10 lat temu gdy przez kilkanacie lat nie potrafili sie nigdzie zakwalifikowac.
Pilka interesuje sie juz z 20 lat i watpie zebys posiadala wieksza wiedze praktyczna czy teoretyczna.Pozatym to zaden patriotyzm tylko nie lubie jak ktos kogos opluwa a g..no sie zna.
Pozatym mecz z Austria ciekawym nie byl ? To chyba jednak ogladalismy inne mecze.
Pewnie z racji wieku nie pamietasz ze lata 1988,1990,1992,1994,1996,1998,2000 byly kompletnie dla Polski stracone i wtedy moglas mowic lub tam gaworzyc ( nie wiem ile masz lat) ze graja jak lajzy.Teraz gdy pilkarze wyzwalaja takie emocje nalezy sie odrobina SZACUNKU,a ze przegrywaja to tylko sport.[/quote]

Nie bede sie z Toba spierala, gdyz pilka nozna to nie moje hobby, jednak na tle reszty europejskich panstw – jestesmy nadal na szarym koncu.

denerwuje mnie natomiast jak najpierw mi sie wmawia, ze siedze w domu i zajmuje sie moimi paznokciami i walkami, a potem sie zaklada, ze jestem gowniara i o niczym nie mam pojecia.
To jest forum – moge tu wyrazic swoja opinie – nawet gdybym miala jedynie 9 lat (a podejrzewam, ze jestesmy w podobnym wieku filipku)

Widzialam jak grali Polacy – nic ciekawego – gra ciagnela sie jak flaki z olejem, a jak juz byly jakies sytuacje, to nie zostaly wykorzystane (poza jednym przypadkiem).

To, ze polska reprezentacja robi postepy – ok – ale sa to postepy niezbyt duze…

Chyba nie chce mi sie dluzej dyskutowac z facetami o zbyt duzym poziomie testosteronu.
swoje zdanie wyrazilam i wiem juz ktoremu zespolowi bede kibicowala. Milego dnia.