Strona główna Działy Hyde Park Niemcy – Polska 2-0 Niemcy – Polska 2-0

SpokoBoyxxx:)
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
fatamorgana wrote:

Szkoda że owego moderatora (od kasowania) nie było dzisiaj na meczu w Sport Cafe.
Banda polskich kiboli wszczęła rozróbę i kilka radiowozów musiało ich zbierać jak śmieci.
Rzucanie w siebie szklankami, bijatyka (Poznań kontra Kraków zdaje się), czyli swołocz w najlepszym wydaniu. 👿
Bramkarze patrzyli na nich jak na bydło. 👿

Wstyd i hańba.
Powychodzili z tych swoich fabryk i pokazali co potrafią- co przywieźli z Polski.
Do takich to bym się nigdy nie przyznawał, ze to moi rodacy.

Masz racje Alek – calkowita racje wstyd i trudno sie przyznawac ,ze to tez Polacy.Mialem nie pisac-tutaj bo pisanie o Januszach i tak nic nie zmieni .Sam jestem polakiem i juz przyzwyczailem sie ze polacy robia wioche, zachowuja sie jak chamy .Brak kultury i zachowan ogolnie przyjetych w cywilizowanym swiecie to norma wsrod polakow.Wiadomo ze prym w takim zachowaniu wioda jozki,mariany ,janusze,poprostu ludzie mali czesto z kompleksami ktorzy chca zaistniec i taka okazja byl mecz Polska -Niemcy.Izolowanie od Polakow i tak nic nie zmieni samemu trzeba trzymac fason i pietnowac takie zachowania ,Isc Pod Prad i zawsze byc soba.Jestem Polakiem i nim Bede i tego nie zmienie rodzicow i pochodzenia sie nie wybiera,choc byl czas ze izolowalem sie i wstydzilem sie przyznac ze pochodze z -Polski.Wielko-Polski
Bylem widzialem i moze opisze z mojego punktu widzenia.
Niewiem jednak Alek skad masz info…?
Bijatyka (Poznan kontra Krakow zdaje sie…)
"zdaje sie od goscia co wpiepszy… sie jak wodka bez zakaski w moja rozmowe z kolega z warszawy bo "zdaje sie "lub"podobno" ja przyjechalem tu z Sulechowa Nie z Poznania -chcial mi dogryzc taka szydera.W takim razie "podobno-ponoc" -"MARSJANIE MAJA CZTERY PALCE U STOP"
ANYWAY zaczelo sie w przerwie meczu na zewnatrz lokalu szarpanina miedzy dwoma polakami -jeden byl z Cracovi.Pijane gorace glowy uspokoily ich ale tylko do konca meczu. W czasie meczu Niemki i dwoch facetow w tym jeden Turek..Byly poszturchiwane przez grupe Cracovskich Kibicow co pozniej sie okazalo.Kilka krotnie zwracalem im uwage niewiedzac ze sa z Cracovi ,aby nie zachowywali sie jak Janusze.Niemki niezostawaly dluzne Jedna pijana jak bela co chwile cos pokazywala do Polakow prowokujac ich…Po meczu pijana polka w koszulce Polski walnela w ekran rozwalajac plazme .Pobito szklo jedna niemka powiedziala "Polonishe szwajne"zostaly oblane piwem i uciekly z lokalu.Zaczely sie przepychanki miedzy polkami i zwracanie uwagi tym z Cracovi dlaczego zaczepiali Niemki.Kilka osob wydarlo ryja Cracovia..,Cracovia.podeszlem i mowie aby dali spokoj i nierobili gnoju w Lokalu powiedzalem ze jestem z Lecha Poznan(dla nie wtajemniczonych dodam ze Lech Poznan ma z zgode z Cracovia jesli ma to wogole tu jakies znaczenie na emigracji).Ktos Krzyknal Cracovia stara Quwa..Ktos Legia Warszawa.I zaczeto sie przepychac ,ze dlaczego wpierd..sa wasnie klubowe.Ekipa wyszla na zewnatrza lokalu.Ekipa cracowska spasowala i chcial udac sie do domu.I doskoczyl koles co w przerwie sie szarpal poszly piesci w ruch ktos mial szklanki .Bitwa przeniosla sie na jezdnie zatrzymal sie autobus.kierowca powiadomil policje.i nagrywal cale zdarzenie na telefon komorkowy.CZESC uciekla ,a zatrzymano tych co nie trzeba co zostali przy lokalu , miedzy innymi kolesia co mial wymalowana twarz na bialo czerowno ,a zostal zawiniety tylko dlatego ze wstawil sie za kolega. Policja odpychala go mowiac "go away","go away" ,ale sie stawial wiec zaladowali go do "kabaryny"-policyjny samochod .Zostali zatrzymani nie dlatego ze brali udzial w bojce tylko ze zaczeli sie szarpac z policja i skuci jak zwierzeta.Ci co sie bili zdarzyli uciec slyszac syreny radiowozow.szybka akcja psow.musze konczyc .
PS:Pozniej napisze cos jeszcze.bito sie bo za duzo alkoholu a nie Poznan czy Krakow poprostu nie ma znaczenia kto skad pochodzi .Jak cham i janusz jak sie nachleje nie wazny powod Polska PRZEGRALA i dlatego szukano powodu aby rozladowac zlosc i emocje.Prosze sprawdzic wczesniej informacje widziano mnie podsluchano rozmowe i od razu Poznan dodam ze nie bralem udzialu w zadnej bojce.