Strona główna Działy Zdrowie dentysta dentysta

ela1981
Participant
”Fido wrote:

facet robil mi kanałówke cena 150f. mysle ze nie jest bardzo wygórowana za w sumie 6 wizyt wypelnienie swiatloutwardzalne i konkretne znieczulenie. Osobiscie naprawde polecam,odnosnie cen za pozostale uslugi to jak na angielskie zarobki to nie sa az tak wygorowane w porownaniu z angielskimi dentystami

zaciekawil mnie temat poniewaz zepsul mi sie zabek juz dosc dawno (nie boli, ale dzwonilam ostatnio do leeds pct i maja mi przyslac, gdzie mnie przydziela, mam nadzieje, ze szybko) no wiec znalazlam to: http://www.leedspct.nhs.uk/attachment/e7b2c3bb40c3f78be49766a9c0e35f6f/b776870dde1bd0e4cd3e5e088e2083e0/Dentistry-PatientInfoLeaflet.pdf
podane sa tam ceny, ale na innej stronie znalazlam, ze ceny te ulegly zmianie na odpowiednio (choc nie wydaje mi sie, aby strona pct podawala stare info, niewazne ~ rozbieznosc jest niewielka):
16.20
44.60 ~ leczenie kanalowe, jak rozumiem kompleksowo???
198.00

zwocilam tez uwage na to, ze placi sie jedna ze stawek, nawet jesli kompleksowe leczenie wymaga kilku wizyt

no wiec nasuwa sie pytanie: kto ma wygorowane ceny? czy 150£ za kanalowke przy 6 wizytach w innym miescie to malo? Oczywiscie stac na to przy tych zarobkach i z tego co slyszalam nie trzeba sie tam rejstrowac, ale opowiesci o angielskich cenach sa chyba lekko przesadzone?
jak by mnie ktos wyprowadzil z bledu to bym byla wdzieczna 💡 (przynajmniej zanim zaczne leczyc tego mojego zabka)