Strona główna Działy Praca Work – at -home Work – at -home

ela1981
Participant

ja kiedys "dostalam" taka prace, mialam dzwonic ze swojego telefonu, musilam podac im moja taryfe/koszt do zaakceptowania i jak wszystko uzgodnilismy stworzyli mi dostep online, gdzie byly pytania i odpowiedzi do wyboru, mialam nawet test/przyklad do zrobienia. Jego wykonanie oznaczalo automatyczna gotowosc. No dobra zrobilam ten przyklad (prosty aby poznac jak to dziala) i wtedy przydzielili mi pierwsza porcje klientow do obdzwonienia. Wszystko bylo cudnie zorganizowane, w bazie kazdy klient mial osobny profil czyli te pytania i odpowiedzi, tylko dzwonic i pytac i wprowadzac do kompa i zapisywac. Ilosc pytan ich zlozonosc, ilosc odpwiedzi, trudny rynek jakies techniczne sprawy juz nie pamietam, ogromna baza klientow spowodowaly ze sie wycofalam, dzwonili dlaczego i ze jak zmienie zdanie to oni sa nadal chetni czyli mozna wnioskowac, ze nie maja duzo chetnych. Ogrom pracy (1 rozmowa ok 40-60minut ale to nic bo za to mieli zwracac kase) byl niewspolmierny do kasy, moze mnie to przerazilo, bo z czasem nabiera sie wprawy we wszystkim, ale raczej nie polecam.