Strona główna Działy Finanse CHILD TAX CREDIT CHILD TAX CREDIT

#89802
v-tec
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Dzieju wrote:

a wiec wlasnie co to oznacza??
ktore zazwyczaj mieszka z Toba??
przeciez jestes nadal ojcem/matka z pelnia praw rodzicielskich.

Dokładnie to oznacza.

To że jesteś ojcem/matką z pełną praw nie ma żadnego znaczenia. Nikt cię tych praw nie pozbawia. Powtarzam bo widzę że nie rozumiesz, że tax credit nie jest wypłacany rodzicom (z tego tytułu że są rodzicami), ale osobie odpowiedzialnej za dziecko które na dodatek musi mieszkać z tą osobą (inaczej nie byłaby ona odpowiedzialna).

Oczywiście papier z wnioskiem o tax credit wszystko zniesie i niewykluczone że spora grupa ludzi z Polski uzyskała pieniądze dzięki zamierzonemu lub wynikającemu z niezrozumienia podaniu nieprawdziwych danych. Cały system tax credit został opracowany stosunkowo niedawno i nieco na kolanie przez rząd laburzystowski i jego cechą jest to że dane podawane przez beneficjentów nie podlegają (na razie) żadnej weryfikacji, gdy np. mniejsze pieniądze wypłacane z tytułu child benefit który istnieje dużo dłużej są obwarowane ostrzejszymi warunkami.