Strona główna Działy Czarna lista Napady na swiatlach Napady na swiatlach

rollingstone
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

fatamorgana wrote:

Tylko ciekawym, czy bys był taki do przodu, jakby to Tobie stała się krzywda, jak wielu Polakom którzy oczekiwali pomocy i reakcji ze strony policji, na którą tak samo płacą podatki jak Anglicy!
Tylko że sie nie doczekali…

Fata nie wiesz co mowisz. Przez lata zycia tutaj wlasnie ze zdarzylo mi sie kilkakrotnie byc ofiara przestepstwa zarowno samochodowego jak i rabunkowego – i tak! stala mi sie krzywda ktora kosztowala mnie wiele zdrowia i pieniedzy! Ale wiem ze nie traktowano mnie ani przestepstwa ktore mnie dotyczylo inaczej niz nikogo innego. A ostatni wypadek mial miejsce nie dalej jak rok temu.

Nie wierze w to, ze Polacy padajacy ofiarami przestepstwa sa traktowani przez policje gorzej niz inni mieszkancy UK co chyba starasz sie tu znow insynuowac.

fatamorgana wrote:

bo od kiedy to Polacy opanowali tu rynek prochów?

serio nie wiesz nic o wojnie miedzy Polakami i Kurdami w Huddersfield?

fatamorgana wrote:

Przed pół godziną zmasowana akcja policji, z użyciem śmigłowca z reflektorem, kilku radiowozów, oraz nieoznakowanej białej limuzyny, doprowadziła do złapania w pościgu kolejnego już (ilu ich już było…) czarnoskórego dealera… Jeździł sobie wygodniś czerwonym, jak nówką Audi.
Na Chapeltown oczywiście, bo wraz z Harehills te dzielnice wiodą prym w tej dziedzinie. Za mojego pobytu w tym mieście, doszło do łącznie jakichś 9 takich akcji, o których wiem bezpośrednio i z własnego widzenia, plus jeszcze kilka o których słyszałem od sąsiadów……
…….

Gliny błyskawicznie i licznie zareagowały.

no i sam wreszcie piszesz ze Policja skutecznie dziala!! Juz ci sie chyba myli jak to z ta efektywnoscia Policji ostatecznie jest 😕 😕