Strona główna Działy Hyde Park Globalne ocieplenie i inne… Globalne ocieplenie i inne…

7sisters
Participant

Ewus, czy Ty w ogole czytalas posty powyzej?

Nikt nie twierdzi ze spaliny sa OK. Nie sa, poniewaz zawieraja wiele zwiazkow trujacych.

Tyle ze dwutlenek wegla NIE JEST TRUJACY i w stezeniach wystepujacych w powetrzu nie ma zadnego wplywu na srodowisko ani na zdrowie ludzi.

Rozwiazania ktore probuje sie obecnie forsowac sa po prostu bardzo drogie i bardzo malo wydajne. Np. postulat pozyskania 100% elektrycznosci z elektrowni wiatrowych jest kompletnie absurdalny – wyobraz sobie ze jest upalne, bezwietrzne lato, wzrasta zapotrzebowanie na prad (lodowki, klimatyzacja itp.) i… kicha! Podobnie sprawa ma sie z energia sloneczna, ktorej zwykle jest najwiecej kiedy jest najmniej potrzebna.

Moze Ty lubisz placic podatki ale ja nie. I przeszkadza mi fakt ze ograbia sie mnie w swietle prawa i pod pretekstem zwalczanie nie istniejacego zagrozenia. Co gorsza, cierpi na tym srodowisko poniewaz pieniadzmi ktore moznaby przeznaczyc na jego ochrone nabija sie kabze producentom badziewia ktorego w innej sytuacji nikt by nie kupil.