Strona główna Działy Prawo Problemy z wyplatami, POMOCY!!!!!! Problemy z wyplatami, POMOCY!!!!!!

rollingstone
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
mondeo wrote:

dzieki za odpowiedz,jeszcze jedno pytanie,czy oplaca mi sie podpisanie umowy czy lepiej pracowac bez(zarejestrowany jestem)?

nie rozumiem pytania 'czy oplaca sie podpisac umowe’ – w jakim sensie oplaca?
umowa jest po to zeby obie strony wiedzialy na co sie zgadzaja i zeby uniknac nieporozumien na wypadek jakiejs dysputy, jak jedna strona bedzie twierdzic ze warunki sa takie a druga ze inne
jako pracobiorcy chyba 'oplaca’ ci sie wiedziec na jakich warunkach masz pracowac

mondeo wrote:

No i czy moge zostac zwolniony jesli odmowie pracy,skoro niemam pieniedzy juz za dwa tygodnie???(zaznaczam nie pierwszy raz) dzieki

nie bardzo tez wiem do czego dazysz
zanim pojdziesz na strajk za niewyplacenie pensji proponuje zebys zapytal sie w fimie dlaczego nie wplynela wyplata za zalegly tydzien i kiedy masz sie wyplaty spodziewac. Popros o odpowiedz na pismie.