Strona główna Działy Hyde Park BONFIRE NIGHT – Sobota 3.11 BONFIRE NIGHT – Sobota 3.11

ColumbijczyK
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
achna wrote:

Nie zebym sie czepiala, ale…
Przyznam sie bez bicia, ze jstem tu od ponad 1,5 roku a o tym gdzie jest polski osrodek dowiedzialam sie "przy okazji", ze tak to nazwe, jakis miesiac temu. Na zadnej polskiej imprezie do tej pory nie bylam i teraz wlasnie w Bonfire chcialam sie wybrac. Tak po prostu. Wziac faceta pod pache, moze jeszcze kogos zeby jednak miec jeszcze jakas "bratnia dusze" bo nigdy nie wiadomo co i jak bedzie:) i zobaczyc jak jest. Poznac ludzi itede itepe. Wiec zaciekawiona tematem wchodze zeby zobaczyc czy cos nowego odnosnie organizacji czy jakichs tam podobnych. A widze kto sie nie lubi, kto ma sie przepraszac i w ogole jakies dziwne rzeczy. Ci "bardziej wredni" pewnie mi powiedza ze nikt nie zmusza mnie do czytania, Ci mniej wredni mam nadzieje zrozumieja. Zrobcie jakies miejsce na offtopy czy cokolwiek, a najlepiej idzcie tam gdzie tego typu rzeczy powinniscie rozwiazywac – na priv.
Dziekuje za uwage

nie martw sie to normalne ze kazdy chociaz raz musi tu od kogos oberwac, i na odwrot, widocznie inaczej na tym forum ludzie nie potrafia sie porozumiewiac, a moze sie myle? co do imprezy to ciekawie by wygladalo jak te wszystkie tak nielubiace sie osoby spotkaly sie razem, ciekaw jestem o czym by rozmawialy;D Jestem tu na tyle dlugo ze pojalem dlaczego tak wielu emigrantow nie trzyma sie zbyt mocno w duzym gronie polskich przyjaciol, woli inne nacje.